Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו של עשירים בלבד , סיפור רכישה ללא הגיון - BMW X5 E70 V8(4.8)i 2010

ProCC
שימו לב! השרשור הזה בן 1086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבל שמישהו לא שם לב שהבנאדם שוכר דירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 278
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בוקר ועדכון קצר :

אחרי שהרכב היה במוסך 5 ימים , שחלק מהם זה מהסיבה שהמכון שיפוץ של המסרק פישל , אחרי שוויטלי הרכיב הכל , התגלה שוב שהמסרק נוזל , שוב לפרק הכל ולשלוח לשיפוץ מחדש , בנוסף לכל זה הרכב עבר טיפול של שמן מנוע וגיר ( ופילטרים כמובן ) שמן מנוע 5-40 של Shell , שחשוב שיעמוד בתקן LL01 של BMW , המנוע מקבל 8 ליטר שמן , והחלפה חלקית של שמן גיר זה בערך 6-7 ליטר (שגם עומד בתקן של BMW).

שלב הבא זה מערכת אנדרויד משולבת עם iDrive (אצלי זה CCC) , אני עדיין מחפש המלצות למערכת טובה .

ותודה רבה ל @אבי חלקי חילוף לרכב , במיוחד לאילן על כל השגעונות והרצון לחפש לי חלקים מיוחדים במחירים טובים .

CB3CD1F2-2EF2-456B-9852-33302DD568FB.jpeg

עריכה אחרונה על ידי ProCC
  • אהבתי 3

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, RK כתב:

למה? למה זה משנה, לכאן או לכאן?

זה בתגובה לבדיחה של פרקש...

@ProCC לא הבנתי, חשבתי שאתה עושה את הטיפולים לבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, EliC25 כתב:

זה בתגובה לבדיחה של פרקש...

@ProCC לא הבנתי, חשבתי שאתה עושה את הטיפולים לבד

עקב השיפוץ של המסרק , אמרתי שכבר על הדרך וויטלי יחליף את החלקים , המחיר זעום וכבר לפעם הבאה אני אעשה לבד .

עריכה אחרונה על ידי ProCC

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, sperial כתב:

טוב, פבל, נסכים שלא להסכים. 

אני אכן נסעתי באוטובוס כאשר החברים שלי נהגו ב-127 שלהם. ובשנים יותר מאוחרות לנהוג במכוניות בנות 10 כשהם הוציאו רכבים מהסוכנות.

אבל הצד השני היה שאילו לא הצטמצמתי בהוצאות שלי באותן שנים - יחד עם עבודה קשה בהמשך -  לא הייתי מגיע לדברים שחשובים לי כמו מגורים בדירות מתאימות בשכונות טובות ומתן חינוך והשכלה ראויים לילדים.

וכיוון שאני כזה קמצן אין לי בעיה להחליף את הרכב כאשר אני חש שהגיע הזמן, או לצאת לחופשה מפנקת כל 3 חודשים.

לא מבין איך אתה מרשה לעצמך להחליף רכב או לצאת לא סתם לחופשה אלא לחופשה מפנקת.

אתה יודע כמה עולה בית אבות או מטפל סיעודי?

צעירים כמוך שלא דופקים חשבון להוצאות מתראיינים אחר כך בגיל 80 ובוכים שאין להם כסף לשמיכת פלאנל משובצת חדשה ושהם לא יכולים להחליף את הנילון על הספה.

בתאריך 25.1.2021 בשעה 22:42, ProCC כתב:

ודם כל אני לא ערס , מבטיח

כן, כמו שאתה מבטיח שאתה לא מרביץ ורק רוצה לדבר 😁

תתחדש ותהנה. אין כמו להגשים חלום ושכולם יצאו לך מהכיס.

אם בגילך הצלחת לשכור דירה, להחזיק רכב ליום יום ולקנות גם את זו אז כשיהיה חשוב לך לחסוך למטרה אחרת אתה תעשה את זה ותגשים אותה.

• אהבתי 1
  • מצחיק 4

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, EliC25 כתב:

חבל שמישהו לא שם לב שהבנאדם שוכר דירה

אסור לשכור דירה, צריך לחיות אצל ההורים בסלון, יחד עם הסבתא והעץ אשוח

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמובן רק אם אתה עובד אלילים...

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, תתחדש ותהנה.

אחרי שנים רבות של טיפול עצמי במכוניות BMW, אני מכיר כל כך הרבה מקורות לחלקים וידע על המכוניות האלה שהיום לא אחשוב יותר לרכוש רכב משום תוצרת אחרת. כשאני נדרש לטפל ברכב מתוצרת אחרת הכל יותר מסובך לי: העבודה, השגת המידע והחלקים.
שלא לדבר על אכויות הנהיגה והנסיעה של המכוניות עצמן שגם אותם אני מעדיף כמובן.
מנוע V8 עדיין לא היה לי, אני מקווה שאגיע לזה יום אחד. אבל חושש שכבר לא כי הסידרות 7 אחרי הE38 כבר לא לטעמי.

לטובת הדיון הכלכלי שהיה כאן:
יום אחד נסעתי לאוסטריה. שכרתי BMW קבריולט ונסעתי לטייל באלפים, למרות שזה היה יותר יקר מאוטו פשוט. נהגתי כמעט כל היום. ואז נכנסתי לשתות קפה באיזה פונדק. על הקיר היה שלט שממש אהבתי:

"Lebe wie ein König, sonst tun es deine Erben" או בעברית:

תחיה כמו מלך,אם לא, היורשים שלך יעשו את זה.

יש מצב אתה שולח לי כמה לינקים או כתובות לחנויות כאלה? או בפרטי או פה ,מה שנוח לך.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, amosbmw כתב:

"Lebe wie ein König, sonst tun es deine Erben" או בעברית:

תחיה כמו מלך,אם לא, היורשים שלך יעשו את זה.

לגזור ולשמור.

ברשותך אשתמש בחתימה 😊

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דרמות. כמה כבר אפשר "ליפול" עם רכב שעלה מלכתחילה 50 אש"ח???

פות"ש תתחדש ותהנה. יש לרכב הזה יתרון לא מבוטל

בכך שאף אחד לא יתעסק איתך על הכביש.

ואם תנהג עם קסקט לבן של נייק אז בכלל😀.

עריכה אחרונה על ידי teyal
  • אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגשמת חלומות זה דבר חשוב, טוב שהלכת עם החלום שלך עד הסוף - צריך אומץ. 

תתחדש.

הלוואי והיה לי אומץ להגשים רק חלק קטן מהחלומות שלי בפרט רכבים. 

חלמתי על 205 GTI שנים, כל פעם ראיתי את הרכב ליבי נפעם מהתרגשות. לא הגשתי את החלום

לא בגלל היבט כלכלי, אלא חוסר אומץ ללכת על רכבים שהם מעבר למקובל. שוב חלמתי על אלפא רומיאו כמה שנים, קראתי כל כתבה על הרכב שעות, כמובן לא קניתי - כי תמיד חיפשתי את המקום הבטוח והפחות מנקר עיניים. (יש לי את זה, לא יודע אם טוב או רע)

מצד שני אני כן מוציא סכומים גדולים על תחביב אחר. סכומים שלא מביישים רכב משפחתי סטנדרטי

אבל את זה אף אחד לא יודע (גם לא בני משפחה קרובים) רק אני יודע את הסכומים המדויקים

ומילא לא ניתן להעריך את המחיר רק מלראות. (מי שלא בתחום)

לא יודע מי קבע את המשפט שמכירת רכב משמחת. אני אפילו על רכב פשוט, ניהנה לראות אותו (להעיף מבט נוסף) בכל הזדמנות, גם דרך המרפסת. (אם יש) בזמן המכירה אני מרגיש מעט קשר לא ברור לרכב. (כלומר, לא שמח בשום צורה)

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, teyal כתב:

איזה דרמות. כמה כבר אפשר "ליפול" עם רכב שעלה מלכתחילה 50 אש"ח???

זה לא רכב של 50 אש"ח, זה רכב של 650 אש"ח (מחיר של X5 חדשה בסוכנות היום), וצריך לטפל בו בהתאם.

בדיוק כמו שבקורולה שעלתה לך 50 אש"ח יד שניה, צריך עדיין לטפל כמו בקורולה חדשה שעולה 130.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת

אבל קח בחשבון גם שעם הזמן ניתן גם להשיג חלקי חילוף מפירוק, עם הזמן מייצרים חלקי חילוף חלופיים ולא מקוריים וכו' וכו'

זה אף פעם לא יהיה בעלות של קורולה אבל גם לא בעלות של טיפול בX5 חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...