Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לקנות מזדה 2

BoleT
שימו לב! השרשור הזה בן 1171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין לקנות רכב מזדה 2, שנה סביב 2016-2019, מחיר עד 70-75 אלף.

קונה אותו בעיקר עקב זה שיש פגיעה משמעותית בתחבצ בעקבות הקורונה.(בן 27).

הוא ישמש אותי סביב פעמיים-שלוש בשבוע לנסיעה של 80-100 קילומטר לכיוון.

אין לי שום מושג ברכבים וזה הרכב הראשון שלי, כרגע לא נוהג על כלום.

רציתי לשאול מה הדברים החשובים שיש לשים לב אליהם לפני שקונים ? 

האם קילומטרז של 20-30 זה קריטי לעומת 70-90 ? האם זה שווה את העוד אלפי שקלים ?

קניה מיד 2 ? סוכנות ? ממה להזהר ? איך מייעצים לבור בנושא לפעול.

ובכללי אשמח להמלצות למה לשים לב.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תדאג שיהיה לך מזומן וחבר עם רכב כי ברגע שתראה מודעה של אחת טובה תקבע איתו גם אם זה ב11 בלילה אחרת תפספס.

דבר שני - כמובן לבדוק במכון שאתה סומך עליו, בעיות ידועות מניסיון של 3 שנים עם הרכב:

ריקול לבלם יד (לוודא שעבר, שנתון 2017 היה צריך בוודאות)

במסגרת האחריות תיקנתי את מעבה המזגן - אחרי כמעט 3 שנים עם הרכב המזגן הפסיק לקרר, ניגשתי למוסך מורשה והם החליפו מעבה (בעיה ידועה לפי מה שנאמר לי)

דבר נוסף שהוחלף במסגרת האחריות זה בולמים קדמיים - לאחר שהתלוננתי על רעשים בחניונים בעיקר כשקר.

רעש מרמקול קדמי צד נהג - הוחלף הרמקול

הרכב שלי נמכר לסוחר(מגרש) ונמכר באותה מהירות שנקנה ממני (פחות מ - 24 שעות) - הרכב היה ללא דופי, ונמכר ממגרש, ככה שאני לא רואה סיבה לחשוש לרכוש אחד כזה.

זה רכב טוב באופן כללי ונשמע שיתאים לך בול אם אתה צעיר בלי ילדים (תא מטען בעיקר ליופי וקניות של רווקים, מושבים אחוריים קלסטרופוביים ומספיקים לנסיעות קצרות עם זוג מבוגרים קצר ולא יותר.

תוודא שהכל עובד, מולטימדיה תקינה, רמקולים תקינים (כמו שאמרתי לי הוחלף הרמקול במסגרת האחריות - היה צורם)

לגבי קילומטראז' אין לי מה לספר יותר מדי משום ששלי עברה רק 40K, אבל מעולם לא שמעתי תלונות על הרכב.

אם יש לך עוד שאלות אשמח לענות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לוודא שיש היסטורית טיפולים, תשאל לגבי מועד הטסט, תבקש דוח סליקה מחברות הביטוח במידה ואתה קונה רכב מבעלות פרטית.

ולקחת לבדיקה מטעמך.

אתה נעול רק על מזדה 2?

מה התקציב?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 24.1.2021 בשעה 18:23, matanff כתב:

קודם כל תדאג שיהיה לך מזומן וחבר עם רכב כי ברגע שתראה מודעה של אחת טובה תקבע איתו גם אם זה ב11 בלילה אחרת תפספס.

דבר שני - כמובן לבדוק במכון שאתה סומך עליו, בעיות ידועות מניסיון של 3 שנים עם הרכב:

ריקול לבלם יד (לוודא שעבר, שנתון 2017 היה צריך בוודאות)

במסגרת האחריות תיקנתי את מעבה המזגן - אחרי כמעט 3 שנים עם הרכב המזגן הפסיק לקרר, ניגשתי למוסך מורשה והם החליפו מעבה (בעיה ידועה לפי מה שנאמר לי)

דבר נוסף שהוחלף במסגרת האחריות זה בולמים קדמיים - לאחר שהתלוננתי על רעשים בחניונים בעיקר כשקר.

רעש מרמקול קדמי צד נהג - הוחלף הרמקול

הרכב שלי נמכר לסוחר(מגרש) ונמכר באותה מהירות שנקנה ממני (פחות מ - 24 שעות) - הרכב היה ללא דופי, ונמכר ממגרש, ככה שאני לא רואה סיבה לחשוש לרכוש אחד כזה.

זה רכב טוב באופן כללי ונשמע שיתאים לך בול אם אתה צעיר בלי ילדים (תא מטען בעיקר ליופי וקניות של רווקים, מושבים אחוריים קלסטרופוביים ומספיקים לנסיעות קצרות עם זוג מבוגרים קצר ולא יותר.

תוודא שהכל עובד, מולטימדיה תקינה, רמקולים תקינים (כמו שאמרתי לי הוחלף הרמקול במסגרת האחריות - היה צורם)

לגבי קילומטראז' אין לי מה לספר יותר מדי משום ששלי עברה רק 40K, אבל מעולם לא שמעתי תלונות על הרכב.

אם יש לך עוד שאלות אשמח לענות

האם לדעתך השוני גדול בין רכבים עם 10-20 אלף קילומטר לבין 40-60 , ששווה להוסיף בשבילם עוד 10-15 אלף שקלים ? 

האם יש עדיפות לקניית רכב מבנאדם פרטי או מסוכנות ?

בתאריך 24.1.2021 בשעה 18:43, zvigolden כתב:

אני חייב לצין שכל כך הרבה החלפות באחריות מעוררות כמה סימני שאלה

יש דרך לבדוק את זה ?

בתאריך 24.1.2021 בשעה 20:48, yulianx כתב:

אתה צריך לוודא שיש היסטורית טיפולים, תשאל לגבי מועד הטסט, תבקש דוח סליקה מחברות הביטוח במידה ואתה קונה רכב מבעלות פרטית.

ולקחת לבדיקה מטעמך.

אתה נעול רק על מזדה 2?

מה התקציב?

לא נעול רק על מזדה 2, אבל ממש בכיוון שלה.

יכול להשקיע עד 70-75 אלף שקל .

בהנחה ואין לי רכב, איך אוכל לסמוך על מוסך ? אני לא מכיר את הבנאדם.

מצטער על הדילאי ותודה לעוזרים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...