Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניחוש של מושכל של מקור תקלה: רכב לא מניע ולא נדלק שום אור

poothebear
שימו לב! השרשור הזה בן 1180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

הרכב שלי פתאום אינו מגיב לאזעקה, צריך לפתוח עם מפתח, אין שום אור בפנים ובזמן הנעה יש שקט מוחלט - אפילו לא ניסיון הנעה. 

להזמין איש מצברים או שסביר שזה רכיב אחר?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, poothebear כתב:

להזמין איש מצברים או שסביר שזה רכיב אחר?

סביר ששכחת אורות דלוקים והם רוקנו לך את המצבר ל 0. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

שאלת משנה - הזמנתי שגריר, זה מגיע כחלק מהביטוח. הם תמיד אומרים ״שהלך המצבר״, איך אני יודע שזה נכון, מה אני אמור לראות על הצג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירותי הגרירה אוהבים למכור ללקוח מצבר במקום במחיר מופקע כי זה ריווחי להם. אתה לא חייב להסכים.
אצלי המחלץ גם קבע שהמצבר גמור. שיטת הדיאגנוזה: הסתכל על המדבקה וראה שהוא בן שנתיים וחצי.

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מחליף מצבר, ממליץ לך לנסות להניע את הרכב עם כבלים ולתת לרכב להטעין את המצבר חצי שעה ויותר (אפשר לעשות גם נסיעה ארוכה, בסגר זה קצת בעיה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן כמה המצבר ? 

עוד אפשרות לפתור את הבעיה- לרכוש בוסטר התנעה פשוט, לחבר את הכבלים (כאן אתה לא צריך רכב אחר לעזרה) ולהתניע.

אם הרכב יתניע,תבצע נסיעה של 20-30 דקות (בכפוף למגבלות הסגר).

תבדוק מה קורה לאחר מכן בהתנעות הבאות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...