Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמתי היום פיקדון על פורשה 911

קאררה
שימו לב! השרשור הזה בן 1168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעה, tzahico כתב:

ווואווו!!! מזל טוב!!   

באיזה אתר \ שירות מצאת את הרכב?  כיצד ביצעת את הבדיקה?

טרם בוצעה הבדיקה. מצאתי את הרכב דרך פורום פורשה rennlist, מישהו שם פרסם את הרכב, יום למחרת יצרתי קשר ביררתי קצת פרטים ונתתי הצעה.

• רעיון טוב! 1

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Asaf-R כתב:

תתחדש!

דרך אגב, למה לא להשתמש בשירות של Porsche certified? מחיר / היצע חסר?

מחיר והיצע בעיקר. גם סוכניות פורשה עושים stop sale על רכבים עם Sports Chrono בגלל שייתכן והם מזהמים יותר ממה שדווח מה שכנראה בעתיד יהפוך את הרכב שלי למבוקש יותר.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב! איפה בפלורידה אתה גר אם אפשר לשאול? 

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח לשמוע מה מחיר השוק של דבר כזה + איך בדיוק עובדת בדיקה מקיפה אם אתה לא שם? או שאתה מתכוון להגיע לקליפורניה לבדיקה ואז לשלוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר בטאמפה פלורידה.
נאמר לי שמחיר הבדיקה יהיה 300 דולר והיא אמורה להיות יחסית מקיפה. החברה שממנה אני קונה את הרכב תסיע את הרכב למוסך שבודק אותו ותחזור אחרי 4 שעות לאסוף אותו ואת התוצאות אני אקבל במייל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

300$ לבדיקה מקיפה כולל העברות של רכב סופר נדיר על ידי אנשי מקצוע.

בארץ אתה נכנס עם גרוטאת דיזל למכון בדיקה לפני קניה ומקבל בשביל אותו סדר גודל של מחיר טופס והסבר מהבוחן למה כל הסעיפים זה "לא תקין אבל זה לא באמת בעיה".

תתחדש! (בטוח שתהנה)

• אהבתי 1
  • מצחיק 4
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ובהצלחה איתה, בהחלט חלום!!!

יש כאן עוד חבר פורום שעבר לקנדה נדמה לי והגשים חלום דומה לשלך גם תוצרת שטוטגארט ושיתף בעבר הלא רחוק.

בשורות טובות ותעדכן :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...