Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי חדש - סיטרואן ספייסטורר או פיג׳ו 2008?

BenBatsir
שימו לב! השרשור הזה בן 1177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שמדובר בשני רכבים שונים למדי.

אשמח לעזרתכם ביעוץ לרכישת רכב חדש.

מיועד ל 4 נפשות (2 הורים + 2 ילדים קטנים).

הסיבה מראש שאני מכוון לצרפתיים הינה שברשותי היום סיטרואן C3 2017 והיחידים שיתנו לי טרייד אין במחיר הכי טוב הם לובינסקי - בלי קשר, אני אוהב את הרכבים האלו.

תודה מראש לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 35 דקות, yoav911gt2 כתב:

הספייסטורר מרווח משמעותית מה2008 לשימוש משפחתי. 

הייתי שוקל גם את הC3 איירקרוס, מין נקודת אמצע בין שניהם. 

רוצה קצת לגוון, אני עם C3 כבר יותר מ 3 שנים והאיירקרוס אינו שונה מהותית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית למכור לבד? 

מאמין שאם הרכב שלך שמור ועם נתונים טובים, לא תתקשה לקבל עליו מחיר טוב. 

אתה צריך להבין שכאשר אתה מבצע טרייד אין (לא משנה מה המחיר שנותנים לך), אתה מוותר על הטבות/הנחות שתקבל בעיסקה ללא טרייד אין. 

אז קודם כל תמכור לבד. 

אחר כך תקנה מה שאתה רוצה מבלי להיות תלוי בשום פרמטר חוץ מהצרכים והתקציב שלך. 

ספייסטורר מצויינת אבל סובלת מצניחת שווי מהירה מאוד. 

2008 מאוד אהבתי, אבל אני חושש שהיא תהיה מעט צפופה כרכב משפחתי. 

אם התקציב מאפשר, אז 3008 מאוד מומלץ ומתאים למשפחה, הוא גם הדגם היחיד של psa ששומר ערך בארץ בנתיים. 

ג'יפון משתלם למשפחה ניתן לקבל בסיאט אטקה סטייל ובקיה סלטוס. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, markb205 כתב:

ניסית למכור לבד? 

מאמין שאם הרכב שלך שמור ועם נתונים טובים, לא תתקשה לקבל עליו מחיר טוב. 

אתה צריך להבין שכאשר אתה מבצע טרייד אין (לא משנה מה המחיר שנותנים לך), אתה מוותר על הטבות/הנחות שתקבל בעיסקה ללא טרייד אין. 

אז קודם כל תמכור לבד. 

אחר כך תקנה מה שאתה רוצה מבלי להיות תלוי בשום פרמטר חוץ מהצרכים והתקציב שלך. 

ספייסטורר מצויינת אבל סובלת מצניחת שווי מהירה מאוד. 

2008 מאוד אהבתי, אבל אני חושש שהיא תהיה מעט צפופה כרכב משפחתי. 

אם התקציב מאפשר, אז 3008 מאוד מומלץ ומתאים למשפחה, הוא גם הדגם היחיד של psa ששומר ערך בארץ בנתיים. 

ג'יפון משתלם למשפחה ניתן לקבל בסיאט אטקה סטייל ובקיה סלטוס. 

פחות בא לי להתעסק עם מכירה ואני לא מאמין שאקבל עליו מחיר טוב הרבה ממחירון (שזה מה שמבטיחים לי בלובינסקי)

בנוסף, הרכב עדיין משועבד לבנק ונוח יותר שאת כל העסקה (ביטול השיעבוד + הלוואה לרכב החדש) אעשה באותו המקום - אני יודע שזה נשמע עצלני משהו.

בכל מקרה, סיאט זה ממש לא ״כוס התה״ שלי ביחוד בגלל (לפי מה שזכור לי) תקופת האחריות הקצרה (שנתיים?).

גם מהסלטוס לא נפלתי

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספייסטורר זה הרכב האידאלי למשפחה מבחינת כל הקשור למרווח הפנים וסידורו.

ל 2+2 ה2008 פחות מרווחת כמובן אבל נותנת מענה איכותי ,באופן אישי אני אוהב את ה2008 ,יש לרכב הזה הרבה מאד יתרונות על המתחרים שלו לסגמנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחות עולה כסף ואני בספק שתקבל מחירון מלא על הרכב שלך בלובינסקי. 

הם יתחילו איתך ממחירון בסיס (בלי לחשב נתונים מוסיפים כמו יד ראשונה, חודש עליה לכביש וקילומטראז) ומשם יפחיתו על כל נגיעה קטנה ותוצאות הבדיקה. 

לא נכנס לך לכיס, אבל אני משוכנע שאת המחיר שתקבל מהם תוכל לקבל ביד2. 

זה יחסוך לך כ-5000 שקל. בתמורה למעט התרוצצות (שיעבוד ניתן להסיר ע"י הלוואת גישור). 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, BenBatsir כתב:

בכל מקרה, סיאט זה ממש לא ״כוס התה״ שלי ביחוד בגלל (לפי מה שזכור לי) תקופת האחריות הקצרה (שנתיים?).

ניתן לקבל אחריות לשנה נוספת תמורת 1000₪. רלוונטי גם לסקודה אגב.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 2008 מעוצב ואופנתי יותר לכן שמירת הערך שלו תהיה כנראה עדיפה, בכל שאר הפרמטרים הספייסטורר עדיף.

מומלצת בחום נסיעת מבחן לפחות ב 2008 לבדיקת התאמה לתנוחת הנהיגה היחודית.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ronrcz כתב:

הספייסטורר זה הרכב האידאלי למשפחה מבחינת כל הקשור למרווח הפנים וסידורו.

ל 2+2 ה2008 פחות מרווחת כמובן אבל נותנת מענה איכותי ,באופן אישי אני אוהב את ה2008 ,יש לרכב הזה הרבה מאד יתרונות על המתחרים שלו לסגמנט.

מהם היתרונות?

אני לא מכיר את הספייסטורר בכלל, אבל כל רכב בתצורת מיני-וואן עדיף כמשפחתית מפסאדו-ג'יפ, שלמעשה נותן יתרון אחד על סתם קומפקטית - קל להכניס תינוק לכסא תינוק. את היתרון הזה יש גם במיניוואן, בנוסף לזה שהוא מרווח יותר, גמיש יותר בארגון הפנים, עם יותר תאי איחסון, ראות משופרת, ואתה לא יושב במערה. אם השאלה היא עם מה יותר נוח ונעים להתנייד עם ילדים, התשובה ברורה - מיניוואן.

אבל כן, ה-2008 יפה.

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספייסטורר היא כמעט ההיפך הגמור מה 2008 למרות ששתיהן מאותו יצרן, מרווחת מאוד, אוורירית, חלונות ענקיים עם ראות פנטסטית, פתרונות איחסון למכביר, בקיצור אוטו מאוד חכם אבל גמלוני למראה, מיניוואן כבר אמרנו. 2008 מצד שני אין הרבה שכל, חלונות קטנים ביחס, מרחב פנים קצת דחוס, גם תא מטען לא ממש גדול, אבל מה, חתיך לאללה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, רועי5 כתב:

הספייסטורר היא כמעט ההיפך הגמור מה 2008 למרות ששתיהן מאותו יצרן, מרווחת מאוד, אוורירית, חלונות ענקיים עם ראות פנטסטית, פתרונות איחסון למכביר, בקיצור אוטו מאוד חכם אבל גמלוני למראה, מיניוואן כבר אמרנו. 2008 מצד שני אין הרבה שכל, חלונות קטנים ביחס, מרחב פנים קצת דחוס, גם תא מטען לא ממש גדול, אבל מה, חתיך לאללה.

אין הרבה שכל? למה ככה?

לשתיהן מערכות בטיחות באותה רמה - לא זכור לי שהסיטרואן יודעת לפתור אינטגרל משולש.

מסכים לגבי כל השאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שכל, בבחינת לא עוזר לך לפתור את בעיות ההתניידות בחיים משפחתיים.

החיים יותר קלים עם רצפת רכב שטוחה וסידור כסאות מודולרי, שלא לדבר על זה שיש מושב שלישי שמיש מאחור. אם יש תינוק, אז בכלל אין ספק שעדיף סידור שמבוגר יכול להצטרף לילדים. אתה יכול לחתל על רצפת תא המטען. לעבור למושב האחורי בלי לצאת מהרכב. יש מקום לתיקים על הרצפה מאחור.

אין בכלל תחרות.

אבל ה-2008 יפה. ממש יפה.

• מעניין 2

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...