Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת אאודי מהחברה

נאדין
שימו לב! השרשור הזה בן 1182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מעוניינת לקנות רכב אאודי a1 מהחברה ומתלבטת בין אם לקנות חדש עם 3 שנות אחריות או ללכת שנה או שנתיים אחורה בגלל הירידה במחיר אחרי שהרכב עולה על הכביש אבל מצד שני לא תהיה לי אחריות חברה (ואז אני אשא בכל העלויות), מה עדיף? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלכלית העיתוי הטוב ביותר לקנות רכב הוא כשהוא בן שנתיים לשלוש שנים.כאשר הוא מיצה את מירב ירידת הערך הגדולה שלו.ובמידה ותמצאי רכב כזה בן פחות משלוש שנים הוא יהיה עדיין בתקופת האחריות בדרך כלל,ובמידה ויהיו תקלות הן יטופלו במסגרת האחריות.כל זה נכון  בדרך כלל לגבי כל רכב שתרצי לקנות(למעט סעיף האחריות שבו יש חברות שנותנות פחות משלוש שנים וחלק יותר). 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום נאדין, 

ראשית אמנה כמה דברים חשובים: 

1. אודי הם חטיבת היוקרה של קונצרן פולקסווגן.

2. אודי משתמשים בהרבה חלקים של פולקסווגן, ברוב המקרים באודי משלמים אקסטרה על הרגשת הפרימיום והסטטוס. 

3. זה יכול לבוא לטובתך מכיוון שישנם המון מוסכים שמתמחים ברכבי קונצרן פולקסווגן. 

כדי להבהיר את התמונה עוד יותר, אודי A1 חולקת את אותם הרכיבים: מנוע, גיר, פלטפורמה וכו' עם הבאות: פולקסווגן פולו, סקודה פאביה, סיאט איביזה.

רשמתי את הנקודות למעלה בכדי להפחית את חששך מקניית אודי יד 2, במיוחד בדגמים ה"עממיים".  

לענייננו, אני באופן אישי הייתי שוקל לחפש רכב יד 2 שכבר ספג את ירידת הערך החדה ומאילך עדיין יציג אמינות טובה, משמע רכב שעדיין נמצא בתקופת האחריות. 

אבל, אם יכולותייך הכלכליות איתנות, ויש לך רצון להתפנק ברכב חדש, אזי זוהי בחירה שלך. 

נ.ב: אני מציע שתבצעי נסיעת מבחן ואף תתעקשי להשאלת הרכב ליומיים-שלושה בכדי ש "תרגישי" את האוטו. 

מאחל לך בהצלחה בהמשך ונסיעה מהנה. 

אדם. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל A1 החדשה יש "יתרון" אחד גדול שאין לזלזל בו, היא נראית כמו מכונית פשוטה וזולה נטולת "שיק" במובהק, עד שרואים את הסמל. בדגם הראשון היה לפחות ייחוד מסוים, פרופורציות שעושות חשק,  החדשה כל כך חסרת השראה שהדבר הראשון שעולה בראש הוא על מה לכל הרוחות חשב מי שעיצב אותה, בטח לא על האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...