Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב נייד מקביל למקבוק

ANUTKK
שימו לב! השרשור הזה בן 1161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים !

אני מחפש מחשב נייד ווינדוס עם איכות חומרים מקביל למקבוק שזה אומר גוף מאלומיניום / מתכת והכי חשוב זה איכות מסך, עד היום באמת שלא ראיתי מסך כה ברור וחד כמו שיש במקבוק אייר / פרו.

אני מחפש נייד בגודל 14' מבוסס על ווינדוס. עד עכשיו מה שמצאתי שהוא די תואם לדרישות הוא של חברת DELL דגם XPS13 אבל הוא עולה באזור 9K שזה יקר מאוד עבורי וגודל מסך 13.3 שזה קטן בשבילי.

דרישות: מסך גודל 14' ,איכות חומרים+מסך מקביל למקבוק+טאצ' פאד גדול, 1T SSD, מעבד I7 דור 10 או 11. 

תקציב סביב 6K

(מסך 13.3 קטן עבורי, מסך בגודל 14 יהיה מושלם בשבילי)

עריכה אחרונה על ידי ANUTKK
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר שמתקרב למסך של מקבוק או למשטח עקיבה בטווח המחירים שחיפשת .
מקסימום מסך 1080 , לך לשופרסל אונליין וקנה שיומי רדמיבוק 14

https://mobile.mi.com/in/mi-notebook-14/#specs

גוף אלומיניום ומגנזיום . אפל כמובן עשו חיקוי של זה.
גם מגיע עם i7
https://www.gizmochina.com/product/redmibook-14-core-i7-512gb/

שים לב לנקודת חולשה נוספת של שיומי : מצלמת רשת . פשוט אין.

במחסני חשמל יש לדוגמא גם רדבוק 16" : כ ₪4200

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה האמיתית היא, שלא קיים דבר כזה.

לאפל יש ייחוד בדיוק בדברים שאתה מחפש. 

גם באיכות החומרים, גם במסך ומשטח המגע טוב, לא רק בגלל שהוא גדול, אלא בגלל שאפל יודעים לעשות אותם מצויין (דרייברים בעיקר).

אם אתה מחפש מחשב מבוסס ווינדוס כדי לחסוך, אתה לא תצליח.

אם זה כדי לעבוד עם תוכנות שמצריכות ווינדוס, יש VM או דואל בוט על מק (במחשבים מבוססי אינטל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה יש אצלנו בבית גם xps לאישה וגם מק מהעבודה כך שכבר כמה שנים אני משווה - אין שום הבדל ממשי בין 13.3 ל-14 אינץ'. עוד חצי סנטימטר לא משנה כלום.

מתעקש על חלונות? קח את ה-xps.

באופן אירוני, הרזולוציה של ה-xps אפילו טובה יותר, אבל אי אפשר להבחין בכך בכל מקרה. המסך של הדל יותר מבריק בהשוואה למט של אפל, אבל אין פה טוב ולא טוב, עניין של טעם בלבד.

התקציב שלך לא ריאלי בלי להתפשר על אחסון, וההתעקשות על מעבד עדכני מיותרת לחלוטין. תוריד דרישות ותתקרב מאוד לעלות של xps.

שמישהו יסביר לי בשביל מה צריך אחסון בימינו. בשיא הרצינות. תמונות?? תמונות שומרים בענן עם גיבוי של דיסק נייד שעולה היום גרוש ורבע.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בXPS יש רזולוציה יותר גבוהה , הבעיה שכדי להשתמש בה ביעילות אתה צריך לעבוד במצב scaled כי היא לא בדיוק רטינה אלא יותר גבוהה.

בכ״א - התקציב כאמור לא ריאלי - מק או לא מק - לגודל איחסון הזה (שנחשב דיי גדול)

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי קרוב: XIAOMI NOTEBOOK PRO :-).
המחיר היה פחות מ4K בזמנו שקניתי, לא יודע מה קורה היום.

לגבי REDMIBOOK לא חושב זו גירסה זולה של הפרו, בלי תאורה במיקלדת ועוד איזורים שחסכו כסף עליהם.

אגב- ראיתי שהתחילו עם מסכי 1440P  לניידים- לדעתי שווה על פני מסכי ה4K עם משחקי הSCALING של הרזולוציה בתוכנות.

נסה לתפוס Zephyrus G14 או תחכה קצת כי ניידים חדשים עם מעבדי RYZEN 5000 ומפרטים אכותיים כבר החלו לצוץ.

עוד אפשרות :Lenovo Yoga Slim 7

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Liviur כתב:

בXPS יש רזולוציה יותר גבוהה , הבעיה שכדי להשתמש בה ביעילות אתה צריך לעבוד במצב scaled כי היא לא בדיוק רטינה אלא יותר גבוהה.

המחשב הגיע במקור עם פונטים גדולים, זה הרגיש מאוד מוזר, כאילו אין בכלל 'שטח נדל"ן' לעבוד איתו.

הורדתי מה-200 אחוז הגדלה ל-125 או משהו כזה (לא זוכר את המספרים המדויקים אז נא לא לצטט אותי) והכול נראה בסדר. בניגוד לדורות הקודמים של חלונות, חלונות 10 מסתדרת יפה מאוד עם אחוזי הגדלה שונים בלי תופעות מוזרות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, hans כתב:

חלונות 10 מסתדרת יפה מאוד עם אחוזי הגדלה שונים בלי תופעות מוזרות

טוב לדעת , אבל זה עדיין עולה בכח עיבוד מבוזבז.

(מצד שני - זה מצב שאני חיי איתו גם ככה ב4K 27״ שלידי פה)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, hwgeek כתב:

נסה לתפוס Zephyrus G14

במיוחד אם חשובה לך מקלדת נוחה.

אגב, אם תחליט שהאופציה הזו טובה לך אתה מוזמן לפנות אלי- אני אפרד בקרוב מזה שהגיע אלי ממש לא מזמן, הגרסה הבכירה עם ה R9 4900 וה RTX2060.

בעבודה נזכרו לתת לי דל פרסיז'ן 7550 שניה אחרי שקניתי את ה G14 😒

(וזה אחרי שאמרו לי שאין תכנית להעביר אותי לנייד!)

עריכה אחרונה על ידי Pika007
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...