Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוראי אם אני קונה אופל קורסה יד 2 2011 עם 196 אלף קילומטרז?

לעולם לא תדעו
שימו לב! השרשור הזה בן 1161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם יש לרכב היסטוריית טיפולים מלאה ומסודרת ותבדקי אותו במוסך או במכון בדיקה והוא ייצא תקין - אפשר.

מה שכן, קחי בחשבון שזה קילומטראז' לא נמוך במיוחד ושהרכב לא נחשב סחיר במיוחד, אז אם תרצי למכור בבוא היום, כנראה שהרכב לא יהיה שווה הרבה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, לעולם לא תדעו כתב:

כדאי? או להימנע

כן.

וכדי לענות באמת, צריך לפרט קצת יותר.

מצב הרכב, תאונות, מחיר וכד'.  

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לי יש רכב כזה(עם 150 אלף ק"מ), למרות העדר האמינות המוכר מאחיו הגדולים(אסטרה/קרוז ודומיהם)  משרת אותי נאמנה כבר 4 שנים.
כמובן שצריך לבדוק היסטוריית טיפולים ובכלל להעיף מבט ברכב לראות מה מצבו, קח בחשבון שקצת יותר יקר לטפל בו מאחר והוא "גרמני"(מיוצר בספרד ובכלל בנוי בסטנדרטים קוראניים תחת DAEWOO) והסחירות שלו ממש נמוכה כמו שאמרו כאן קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהעדר מידע אחר, להימנע. 

מכוניות רנדומלית ממוצעת שעברה טיפול ממוצע ושימוש ממוצע באזור 200.000 ק"מ נמצאת קרוב לגיל פנסיה והמצב הבראיותי שלה בהתאם. אולי עדיין לא צריכה מטפלת צמודה אבל בהחלט כן תצטרך פה ושם קופת חולים, תרופות, הימנעות ממאצץ וכו'. 

יכול להיות שהיא הקפידה כל הזמן על תזונה נכונה, אוכל בריא, ביקורים בחדד כושר, חופשה שנתנית בחו"ל, גרה באיזור פרוורי ללא עומסי תנועה והמצב הבראותי שלה מצויין. 

אבל מכייון שאין שום מידע אחר, המצב הראשון נפוץ יותר מהשני אז אני חוזר על ההמלצה להימנע. 

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני רואה סדרת הטיפולים שלו וזה? כי אין לי מושג 

בטסט שהיא עשתה לו לפני כמה זמן הוא יצא תקין זה אומר משהו?

לפני 5 שעות, alexei92 כתב:

היי לי יש רכב כזה(עם 150 אלף ק"מ), למרות העדר האמינות המוכר מאחיו הגדולים(אסטרה/קרוז ודומיהם)  משרת אותי נאמנה כבר 4 שנים.
כמובן שצריך לבדוק היסטוריית טיפולים ובכלל להעיף מבט ברכב לראות מה מצבו, קח בחשבון שקצת יותר יקר לטפל בו מאחר והוא "גרמני"(מיוצר בספרד ובכלל בנוי בסטנדרטים קוראניים תחת DAEWOO) והסחירות שלו ממש נמוכה כמו שאמרו כאן קודם.

לפני 5 שעות, alexei92 כתב:

היי ממליץ על הרכב ?  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף לבעלת הרכב שיש לה אותך. 

מה הקטע הזה של לחפש מכוניות שבורות ולשאול שאלות כלליות כאן בפורום? 

שאלו אותך כאן שאלות מנחות כדי לעזור לך, כרגיל בחרת להתעלם. 

מדובר ברכב שלא סובל הזנחה ושנסע המון. 

אם תוחזק באופן רציף אולי תצליחי להנות ממנו עד שתגיע תקלה רצינית ראשונה. 

מה שכן, את כנראה תהיי הבעלים האחרון שלו או שתמכרי אותו במעט כסף בתום השימוש. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, markb205 כתב:

איזה כיף לבעלת הרכב שיש לה אותך. 

מה הקטע הזה של לחפש מכוניות שבורות ולשאול שאלות כלליות כאן בפורום? 

שאלו אותך כאן שאלות מנחות כדי לעזור לך, כרגיל בחרת להתעלם. 

מדובר ברכב שלא סובל הזנחה ושנסע המון. 

אם תוחזק באופן רציף אולי תצליחי להנות ממנו עד שתגיע תקלה רצינית ראשונה. 

מה שכן, את כנראה תהיי הבעלים האחרון שלו או שתמכרי אותו במעט כסף בתום השימוש. 

שאלו שאלות שאין לי תשובות ואני לא מבינה בזה לא ידעתי ביכלל על מה הם מדברים חבל סתם להגיד דברים לא נכונים כמו ״בחרת להתעלם״ כי ברגע שהם אמרו לי לבדוק היסטורית טיפוליםזה ישר בדקתי במה מדובר ולמה הכוונה והתכוונתי במוצש לדבר איתה אבל בסדר 😉 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוסר הידיעה שלך רק מגדיל את הסיכוי שתקני רכב שבור שיכניס אותך להוצאות. 

את חייבת להיעזר במישהו שקצת מבין או (כמו שכבר כתבתי לך לא פעם) להמתין ולנסות לחסוך ולהגיע לתקציב גבוה יותר. 

לא רואה איףך קורסה בת 10 עם כמעט 200k קילומטר יכולה להיות פתרון לצורך שלך ברכב לכמה חודשים. הרי הוא כנראה לא יתן שקט נפשי ובטח שלא יהיה קל למכור אותו הלאה. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...