Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קופה ספורטיבית לאיש גבוה שנוסע הרבה

yossi23
שימו לב! השרשור הזה בן 1161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש את האוטו הבא שלי - רשימת הדרישות לא קצרה בכלל:

רכב קופה ספורטיבי עם מנוע חזק ויכולות נהיגה מהנות שמצד אחד ישרת אותי בנסיעותי הרבות מאוד (ממוצע של 50,000 קמ בשנה בין עירוני) ומצד שני יספק לי את יצר המהירות ואולי פעם בשנה אקח אותו לנסיעת מסלול.

הוא חייב להיות מרווחב גדול ונוח (אני בגובה 195), הוא חייב להיות מאובזר ומפנק ( עור, אורור במושבים, מערכת שמע מפנקת ועוד ועוד), הוא חייב להיות בעל צריכת דלק שפויה (בגלל הנסועה הגבוהה) והוא חייב להיות אמין ונוח להחזקה (שוב בגלל הנסועה הגבוהה).

הוא יהיה יד שניה אבל עם קמ' נמוך יחסית ושנתון גבוה. כמובן שחובה בטיחות אקטיבית. חשוב שיהיה רכב יחסית סחיר כי אחרי שנתיים שלוש גג אני מחליף רכב.

התקציב- 250K. 

עריכה אחרונה על ידי yossi23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר רכב שיענה לך על כל כך הרבה דרישות בסכום לא כל כך גדול, עצה שלי שאם אתה בגובה הזה ונוסע הרבה הייתי קונה במקומך גיפון ספורטיבי כמו הסטלביו 280.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תקנה רכב דיזל לנסיעה הזאת ב50 אלף. 

ותביא לך רכב ספורט ב200 אלף. 

אם תקנה רכב ספורטיבי קופה ב250 אלף,עם 50 אלף קמ בשנה תוך 3 שנים הרכב לא יהיה שווה כמעט כלום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לזה, מה יש להנות מנסיעות בינעירוניות למעט הכח לעקיפות?, ואולי תכח למסלול, בשביל האולי לא הייתי נוסע בזה כל יום.

בנסועה כזו, לא מעניין אותך צריכת דלק?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין צריכת הדלק, פות"ש אכן ציין

לפני 6 שעות, yossi23 כתב:

הוא חייב להיות בעל צריכת דלק שפויה (בגלל הנסועה הגבוהה)

ולרכב עצמו, כמה דחוף עניין הקופה? מנהלים עם עוד 2 דלתות אקסטרה זה דיל ברייקר? כי בסגנון הזה יש לא מעט רכבים נוחים ומפנקים + חזקים ומתנהגים.

בנוסף, יש כיוון לפלאג אין? כמה נוח/יעיל להטעין בלילה או במשך היום?

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה למצוא

לא עונה על כל הדרישות, אבל 2 כיוונים  -

נסה לבדוק הונדה type R משומשת.

יש גם סיאט לאון קופרה או קופרה (ממותג בנפרד עכשיו).

כמובן נחשבת לפחות ספורטיבית מה -Type R ,אבל נראה לי שאת יצר המהירות היא בהחלט תספק.

לפי מה שראיתי, חדשה יש רק אוטומאטית. ידנית - רק משומשת(הם לא מייצרים חדשות עם גיר ידני. אולי בעתיד.).

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, GR8Day כתב:

לעניין צריכת הדלק, פות"ש אכן ציין

ולרכב עצמו, כמה דחוף עניין הקופה? מנהלים עם עוד 2 דלתות אקסטרה זה דיל ברייקר? כי בסגנון הזה יש לא מעט רכבים נוחים ומפנקים + חזקים ומתנהגים.

בנוסף, יש כיוון לפלאג אין? כמה נוח/יעיל להטעין בלילה או במשך היום?

תודה על התגובה. היום אני נוהג על סופרב 2.0 lk כך שלדעתי די מיציתי את סגמנט המנהלים. מחפש משהו יותר ספורטיבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציות שעולות לי לראש :

במוו 240/235 עשויה לקלוע בפרמטרים של הנאה, כוח, עיצוב אך פחות מצטיינת בצריכת הדלק שלה.

פנים הרכב לא מרגיש מפנק או חדשני.

אולי קאמרו 2.0 טורבו או מוסטנג אקו בוסט יוכלו לספק חב' שעונה על מרבית הפרמטרים - כוח, הופעה, אבזור, הנאה... צריכת הדלק תלויה בך כנהג לדעתי הן עשויות להיות פרטנריות לא רעות לנסיעות ארוכות.

לקסוס rc300 גם משהו שהייתי בוחן...

בהצלחה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם זורק רעיון, 

פרשה פאנאמרה אם בא לך אוטו נוח וחזק (מאוד), אבל היא כנראה תדרוש מתיחה קלה של התקציב. 

חסרון זה בעלות האחזקה הגבוהה מהסופרב, אבל זה מתגמד אל מול יתרונותיו.  

* הערה: אם תלחץ הרבה בנסיעה -> האוטו יצרוך הרבה דלק ולא משנה מה סוג ההנעה.

בעיקרון עם נסועה גבוהה מאוד כמו שלך אתה צריך רכב נוח ולא רק חזק, ב.מ.וו 235I חזקה אבל תהיה סוג של פשרה מהסופרב בקשר לנוחות. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...