Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא רכב אספנות מארה״ב - טייטל וטסט

UriMaxima
שימו לב! השרשור הזה בן 1142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מעוניין לקנות השבוע רכב במכירה פומבית שאני מחפש כבר הרבה מאוד זמן, את הקטע של לא להכניס ראש למיטה חולה אני מכיר, אז התגובות האלה פחות רלוונטיות כאן - למרות שאני מעריך את הדאגה.

הרכב משנות ה 60 עדיין בבעלות היד הראשונה. יש טייטל (אם אני מבין נכון טייטל לעולם לא פג תוקף)

ויש הרבה מסמכים אחרים, אבל הטסט (Registration) של הרכב חודש בפעם האחרונה בשנת 1984. לטענת המוכר, הרכב עמד משנת 77 עד 2001 ואז עבר שיפוץ.

אני מבין שחידוש ה Registration בקליפורניה אחרי כל כך הרבה שנים יכול להיות יקר, אבל האם אני בכלל צריך אותו כדי לייצא את הרכב החוצה מארה״ב ולחיבור אותו לישראל או שרק הטייטל מספיק? לא מצאתי מידע מספק באתר המכס ומשרד התחבורה.

מודה מראש למגיבים המגניבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני רק טייטל. אבל תמתין למבינים.

אם לא יענו כאן תשובה חד משמעית - תוכל להתייעץ טלפונית עם יושופס- הם נותנים שירותי שילוח מניו ג'רסי במחיר קבוע מראש ללא צורך להתעסק עם המכס וכו'

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

זאת אומרת שאם רוכשים רכש clean title עם נזק ממכרז (ויש כאלה) אפשר לתקן אותו בארה"ב ואז לייצא אותו?

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארה"ב title זה שטר בעלות. כל מה שהוא אומר שהרכב שייך למי שמחזיק אותו. אין צורך לחדש אותו והוא בתוקף עד שהרכב נמכר אז המוכר חותם על הישן ושולח אותו למשרד הרישוי ששולח לקונה title חדש על שמו. clean title אומר שאין על הרכב שעבודים או משכונים כך שאין בעיה למכור אותו. title לא מקנה זכות לסוע ברכב על הכביש, בשביל זה יש registration. ההפרדה בין השניים מאפשרת לקנות או למכור כלי רכב שלא במצב נסיעה בלי בעייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.2.2021 בשעה 19:26, מלטבשי כתב:

זאת אומרת שאם רוכשים רכש clean title עם נזק ממכרז (ויש כאלה) אפשר לתקן אותו בארה"ב ואז לייצא אותו?

תלוי בשנה של הרכב, כי בארה"ב לרכבים משנת 84 ומעלה יש רישום של העבר היסטורי של הרכב , מה שנקרא CARFAX ושם יהיה רשום שלרכב היה נזק ומשרד התחבורה לא יאשר לך לייבא את הרכב עם יש לו אפילו רק MINOR DAMAGE  ברישום.

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

תודה לכל המגיבים, לקח לי קצת זמן כי איבדתי את המעקב. רכב לצערי עדיין לא מצאתי, המחירים בארה״ב זינקו ברמות שלא הכרתי. סתם דוגמא: ב 2013 שעבדתי בארה״ב חיפשתי מרצדס 280SL ״פגודה״ ידנית לקנות ולהביא. מחיר לאחת במצב סביר ויפה היה בערך 15 אלף דולר. רכב דומה היום נמכר במינימום 50, וזה לא שהן נדירות במיוחד.

בכל מקרה, שאלה חדשה - ויתרתי לאחרונה על רכב במחיר מצויין שעבר מספר שינויים ולא הייתי בטוח שאני אצליח להכניס אותו לארץ. הוא היה ללא הגג המתקפל, ללא פגושים (כרום), מושב נהג שהוחלף למושב מירוצים עם רתמת מרוצים (מושב נוסע מקורי), כלוב התהפכות, בלמי דיסק ומנוע מקורי. על פניו רכב הרבה יותר בטוח משהיה במקור. האם צדקתי שרכב כזה לא יקבל אישור לעבור מכס?

עריכה אחרונה על ידי UriMaxima
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם רוצים תמונות של הרכב שהוא שלם עם טמבונים, במקרה הזה לא היית מקבל אישור בגלל הכלוב שהבנתי שהם עושים בעיות עם זה

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...