Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת כביסה מומלצת אמינה

FoxLight
שימו לב! השרשור הזה בן 1182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי אומר שההבדל בין אלקטרולוקס לAEG זה כמו ההבדל בין אאודי לסקודה.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שבועיים הזמנתי מכונת כביסה בוש. התקשרו אליי אחרי 4 ימים ואמרו שאין לספק. הציעו LG.מדורגת A+++. לקחתי. כל מכונה היום עולה 1200-1600 שח, מצידי שתעבוד שנתיים ואז אחליף לחדשה. שלי עלתה 1550 שח.

בינתיים עובדת מצוין, שקטה, לא רוקדת, אבל אין ספק שלא תחזיק כמו MIELE של לפני 30 שנה.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Michazzz כתב:

לפני שבועיים הזמנתי מכונת כביסה בוש. התקשרו אליי אחרי 4 ימים ואמרו שאין לספק. הציעו LG.מדורגת A+++. לקחתי. כל מכונה היום עולה 1200-1600 שח, מצידי שתעבוד שנתיים ואז אחליף לחדשה. שלי עלתה 1550 שח.

בינתיים עובדת מצוין, שקטה, לא רוקדת, אבל אין ספק שלא תחזיק כמו MIELE של לפני 30 שנה.

גם היום אפשר לקנות בוש ב 1600 ובוש ב 4000-5000

השאלה היא האם הבוש סימנס וכל אלה ב4000 באמת מחזיקות יותר זמן מאלה ב 1600 או שזה רק כי הן חדשות יותר ועם יותר פיצ'רים.

דרך אגב בסוף הזמנתי את הבוש הפולנית ב 1700, 8ק"ג עם התקנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 30 שנות כביסה למדתי שאין צורך בפיצ'רים. צריך תוכנית אחת מלאה, תוכנית אחת עדינה ותוכנית לסחיטה. ועוד כפתור לשליטה בטמפרטורה. כל שאר הפיצ'רים מיותרים. דרך אגב - אותו הדבר גם לגבי המיבש. יש לי במיבש לא פחות מ-14 תוכניות. אני משתמש באחת. במדיח אני משתמש בתוכנית אחת (אם כי בשתי וריאציות של טמפרטורת המים).

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא תקנה ,לא לקנות בשופרסל.היבואן "תמוז" לא נותן כלל אחריות.אצלי נקרעה הגומייה כעבור חודשיים והם סירבו לתקן.גם פניה למועצה לצרכנות לא הניבה תוצאות.בסוף תיקנתי בעצמי.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, FoxLight כתב:

חוברת הפעלה הייתה בעברית?

אני רואה שכהר רכשת אז זה לא כזה משנה.

בכל אופן אני ממש לא זוכר האם הייתה חוברת בעברית,  או זה שאני לא זוכר מרמז שכן הייתה? (אני מאלה שנוהגים לקרוא את חוברת ההפעלה מההתחלה עד הסוף אבל מעדיף באנגלית)

אם אני לא טועה החוק מחייב לצרף חוברת בעברית. לפעמים אלו חוברות שאפילו גוגל טרנסלייט היה מתבייש בעברית שלהן.

תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, FoxLight כתב:

דרך אגב בסוף הזמנתי את הבוש הפולנית ב 1700, 8ק"ג עם התקנה

למה לא ליקנות מכונת סימנס ישירות מהיבואן בפחות מחיר עם הובלה והתקנה חינם?
image.thumb.png.3d696491054b6adff08349f046fa7fa8.png
https://ksp.co.il/mob/item/115098

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, hwgeek כתב:

למה לא ליקנות מכונת סימנס ישירות מהיבואן בפחות מחיר עם הובלה והתקנה חינם?
image.thumb.png.3d696491054b6adff08349f046fa7fa8.png
https://ksp.co.il/mob/item/115098

פחות קריטי ממי האחריות. ול KSP אין שירות לקוחות טלפוני ובמקרה של הקנייה הזאת זה לא מתאים לי שאין.
וגם עם שופרסל יש לי ניסיון טוב עם השירות לקוחות שלהם.
דרך אגב רק לפי הנראות הם נראות באותה הרמה, בטוח הם חוקות חלקים גם.

לפני כשעה, electric כתב:

אני רואה שכהר רכשת אז זה לא כזה משנה.

בכל אופן אני ממש לא זוכר האם הייתה חוברת בעברית,  או זה שאני לא זוכר מרמז שכן הייתה? (אני מאלה שנוהגים לקרוא את חוברת ההפעלה מההתחלה עד הסוף אבל מעדיף באנגלית)

אם אני לא טועה החוק מחייב לצרף חוברת בעברית. לפעמים אלו חוברות שאפילו גוגל טרנסלייט היה מתבייש בעברית שלהן.

תתחדש!

בכל זאת הזמנתי כי מצאתי חוברת הפעלה של דגם דומה וגם ראיתי סרטון ביוטוב של טכנאי, תאכלס אין יותר מידי מה לדעת במכונת כביסה.

לפני שעתיים, IRON-MAN כתב:

מה שלא תקנה ,לא לקנות בשופרסל.היבואן "תמוז" לא נותן כלל אחריות.אצלי נקרעה הגומייה כעבור חודשיים והם סירבו לתקן.גם פניה למועצה לצרכנות לא הניבה תוצאות.בסוף תיקנתי בעצמי.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

ראיתי את הביקורות, אבל גם ביקורות טובות.
אני עוד יכול לבטל, אבל מצד שני עם KSP אין ממש אם מי לדבר.

באיזה תרוץ הם לא הביאו לך אחריות?

עריכה אחרונה על ידי FoxLight
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק יכול להגיד שקניתי טלויזיה של TCL שגם סופק ישירות מהיבואן הרשמי- תוך מס' ימים המשאית של היבואן הביאה את הטלויזיה, לא היה צריך שום שירות מKSP.

מה גם שכמו שטענו לפני- לדעתי כל עוד מדובר באותו המחיר- עדיף אחריות של היבואן הרשמי+ יש אפשרות להרחבת אחריות ל3 שנים בתוספת 199 ש"ח, אז בכללי זה שווה.

נ.ב: אני רואה שבסימנס יש עיצוב שונה של התוף waveDrum - עד כמה זה משנה מהעיצוב הרגיל שיש בבוש? (גם לנו יש בוש).
WM12K260IL

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אבטל משופרסל וזהו, גם בKSP זה התקנה מהירה.

והמבצע ב KSP ממשיך גם למחר(היום), חרטא שהיה כתוב שזה נגמר עוד כמה דקות, חשבתי שזה נגמר כבר ואז המחיר היה גבוה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לידיעה, היבואן הרשמי של בוש מאשר התקנה עצמית. 

מבחינתי זה עדיף מאשר להזמין הביתה טכנאי שינסה למכור לי כל מיני אביזרים למינהם. 

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, FoxLight כתב:

אני אבטל משופרסל וזהו, גם בKSP זה התקנה מהירה.

והמבצע ב KSP ממשיך גם למחר(היום), חרטא שהיה כתוב שזה נגמר עוד כמה דקות, חשבתי שזה נגמר כבר ואז המחיר היה גבוה יותר.

לפרק את 4 הברגים בחלק האחורי של המכונה שמחזיקים את התוף שלא יזוז בזמן ההובלה לחבר את צינור המים והניקוז וזהו.

*** לא לשכוח לחבר לחשמל.

כול ההתקנה זה סתם קשקוש.

עריכה אחרונה על ידי מרק10
  • רעיון טוב! 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתקין הגיע, פתח את הברגים שמחזיקים את התוף, שם במקום את המכונה, חיבר מים וניקוז ואז התחיל לנסות למכור:

אחריות ב 740 שח, מגנט על ברז המים... סירבתי בנימוס, והוא הלך.

הבעיה שבלי השירות שלו לא תקבל את האחריות לשנה הראשונה. אז בולעים את הצפרדע ומחכים לו בזמן שהקופסא הענקית בבית

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...