Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת כביסה מומלצת אמינה

FoxLight
שימו לב! השרשור הזה בן 1156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך להחליף את המכונת כביסה, יש לי מדיח כלים של בוש ואני מרוצה ממנו.

עכשיו ראיתי מכונות כביסה של בוש שמיוצרות בפולין, איך הן? 

גם יש טווח די גדול במחירים במכונות כביסה של בוש, אני מניח זה בגלל הארץ ייצור? אם אני רוצה הכי הרבה אמינות אז לקנות תוצרת גרמניה( כמו המדיח) ולא פולין או טורקיה? עד כמה ההבדל באיכות?

אני אשמח גם להמלצות לחברות אחרות.

לא סמסונג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מקום היצור לא משנה. אגב, לפי דעתי האישית התמכור של מכונות של בוש גבוה מאוד בארץ. עם זאת, המכונות שלהם טובות ואמינות, אבל יש יצרנים אחרים עם איכות ואמינות לא פחות טובים, בתמכור זול ומשתלם יותר.

אבל בוא תגיד קודם מה חשוב לך (פונקציות מיוחדות, כמות כביסה (ק"ג), חסכון במים/חשמל, תקציב?, שקט וכו').

• אהבתי 1
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, motek כתב:

מקום היצור לא משנה. אגב, לפי דעתי האישית התמכור של מכונות של בוש גבוה מאוד בארץ. עם זאת, המכונות שלהם טובות ואמינות, אבל יש יצרנים אחרים עם איכות ואמינות לא פחות טובים, בתמכור זול ומשתלם יותר.

אבל בוא תגיד קודם מה חשוב לך (פונקציות מיוחדות, כמות כביסה (ק"ג), חסכון במים/חשמל, תקציב?, שקט וכו').

רק אמינות חשבוה לי, בגלל זה לא איפכת לי לשם יותר אבל שיהיה אמין ליותר שנים/ פחות תקלות.

תקציב לא רלוונטי.
כמות כביסה 7-8 קילו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות זה קצת טריקי כי מי שיש לו מכונה אמינה (כמוני בוש תקלה ראשונה ויחידה בכרטיס לאחר 8 שנים תוקנה ב300 ש"ח אצל משפץ)  זה בטח כבר דגם ותיק ומאז עבר הרבה חשמל בשקע:)

בכללי בוש זוכות לביקורות אמינות גבוהים אני בטוח שהייתי רוכש כזו שוב. לגבי אופציות אני לא מבין את ההתלהבות מריבוי אופציות/מסכים/לדים זה מכונת כביסה לא טאבלט. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל מה שמעניין אותך זה אמינות, הייתי מציע לך ללכת על  אחד מהיצרנים האלה: Bosch, AEG, Constructa, Siemens.

שים לב לדירוג אנרגטי כמה שיותר גבוה (רצוי A++). הפרמטר הזה מעיד לא רק על חיסכון בחשמל, אלא גם על איכות הרכיבים החשמליים במכונה.

תבדוק שהמנוע ללא פחמים (לפעמים כתוב "מגנט קבוע", זה גם בסדר).

דבר נוסף, לך על מכונה חדישה מהסדרות האחרונות, ולא על מכונה שהתחילה להימכר לפני 5 שנים.

בתור התחלה אתה יכול להתחיל להסתכל פה:

https://www.zap.co.il/models.aspx?sog=e-washingmachine&db137477=137517,137512,137507,137513&db5595=5597&db5598=5727,5728,242308&db2001478=2001479,5992396,5992400,2531579,2002729&orderby=price&noidx=1

לפני 26 דקות, yd b-4 כתב:

לגבי אופציות אני לא מבין את ההתלהבות מריבוי אופציות/מסכים/לדים זה מכונת כביסה לא טאבלט

יש מכונות עם תוכניות מיוחדות, כמו ניקוי יבש (באדים), כביסה לבגדי ספורט, כביסות עדינות שמתאימות לצמר ומשי ועוד.. ויש גם מכונות משולבות מייבש לדוגמא. בקיצור, יש גימיקים ויש דברים באמת שימושיים, השאלה היא מה הצרכים.

• אהבתי 1
לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בבית מכונה של AEG כבר כמה שנים טובות. עושה עבודה מעולה, שקטה מאוד וחסכונית מאוד.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ALÞћÃ כתב:

מנסיון עם מכונת פתח עליון של AEG מהניילונים - שומר נפשו ירחק. לא חושב שעברו כמה חודשים לפני שהתחילה לעשות סרטים.

כייף לך, אתה צופה בסרטים בחינם.

• מעניין 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, ALÞћÃ כתב:

מנסיון עם מכונת פתח עליון של AEG מהניילונים - שומר נפשו ירחק. לא חושב שעברו כמה חודשים לפני שהתחילה לעשות סרטים.

הבעיה אינה AEG אלא פתח עליון. אני עם מכונות כאלה כבר 30 שנה, תורתרת BSH למותגיה השונים, אלקטרולוקס/AEG והגרוע ביותר קריסטל שזה מותג מדבקה. אף אחת לא החזיקה מעל 6-7 שנים והי שםחות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

הבעיה אינה AEG אלא פתח עליון. אני עם מכונות כאלה כבר 30 שנה

גם עם פתח עליון אותו זמן, מכונה אחת החזיקה 15 שנה במרפסת פתוחה חשופה לרוחות ולשלג. מחליפתה החזיקה יותר משנתיים והקלקול היה באשמתנו. השלישית עובדת כעשור. מייבש פתח עליון זה משהו נדיר עד לא קיים. המייבש שנקנה עם המכונה השניה עדיין עובד למרות שהיה צריך כמה תיקונים לא רציניים.

ההמלצה שלי: כמה שפחות שכלולים, ומי שנותן אחריות הכי ארוכה. בסופו של דבר כולם משתמשים ב2-3 תוכניות.

(AEG כבר כמה שנים טובות הוא מותג בת של אלקטרולוקס, LAVAMAT הוא מותג מדבקה שלא קשור)

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הספירה שלי נכונה במהלך השנים היו לי 4 מכונות מבית BSH. בטוח שלפחות שלוש. החזיקו בממוצע 5-6 שנים. מכונת אלקטרולוקס\AEG כ-4 שנים, קריסטל סולקה אחרי שנתיים. מכונת הבוש שסילקתי לפני שנה החזיקה 6 שנים בזכות החייאה על ידי טכנאי אומן של היבואן, שבמאמץ עילאי הצליח להתאים לה אם עליון של ווירלפול. בכלל, צריך לציין לזכות היבואן את השירות האכפתי, גם אם אותו אטם שהזכרתי הגיע בקנה בחנות חלפים לאחר שהאטם המקורי לא נמצא במחסני היבואן.

את החיים הקצרים של המכונות אני מייחס לשני דברים - האחד הוא המבנה הבעייתי והצפוף של מכונות פתח עליון (טביעת הרגל של האירופיות 40X60 ס"מ, לעומת 60X60 ס"מ של הפתח הקדמי, והכל צפוף שם בפנים), השני הוא חוסר הרחמים של אשתי שמעמיסה אותן ככל יכולתה.

מייבש זה סיפור אחר, יכול להחזיק בקלות 15-20 שנה.

• מעניין 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

אם הספירה שלי נכונה במהלך השנים היו לי 4 מכונות מבית BSH. בטוח שלפחות שלוש. החזיקו בממוצע 5-6 שנים. מכונת אלקטרולוקס\AEG כ-4 שנים, קריסטל סולקה אחרי שנתיים. מכונת הבוש שסילקתי לפני שנה החזיקה 6 שנים בזכות החייאה על ידי טכנאי אומן של היבואן, שבמאמץ עילאי הצליח להתאים לה אם עליון של ווירלפול. בכלל, צריך לציין לזכות היבואן את השירות האכפתי, גם אם אותו אטם שהזכרתי הגיע בקנה בחנות חלפים לאחר שהאטם המקורי לא נמצא במחסני היבואן.

את החיים הקצרים של המכונות אני מייחס לשני דברים - האחד הוא המבנה הבעייתי והצפוף של מכונות פתח עליון (טביעת הרגל של האירופיות 40X60 ס"מ, לעומת 60X60 ס"מ של הפתח הקדמי, והכל צפוף שם בפנים), השני הוא חוסר הרחמים של אשתי שמעמיסה אותן ככל יכולתה.

מייבש זה סיפור אחר, יכול להחזיק בקלות 15-20 שנה.

מפתיע שרק 5-6 שנים, יש לנו עכשיו מכונת של westline ששרדה ככה או יותר.

כל המכונות כביסה שהיו לך, היו פתח עליון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. בדרות הקודמות היתה בעיה של מקום בחדר הכביסה. בדירה הנוכחית חדר כביסה גדול שמשמש לעוד מטרות, אפילו ארוח, אבל הדלת צרה ומכונת פתח עליון חוסכת פירוק שלה לצורך העברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי Midea כבר שנה (7 ק"ג), 2-3 כביסות בשבוע, מגוון התכניות מספק (כולל שתי תכניות חסכוניות ל-40 ו-60 מעלות), סה"כ אין תלונות בכלל. עלתה 1,200 ש"ח. הבגדים יוצאים סבבה. לא רואה מה צריך יותר מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...