Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקיון פנים של רכב יחסית ישן סופר מיני (2012) לפני מכירה

שימו לב! השרשור הזה בן 1184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים , אני לפני מכירה של הרכב שלי ויש לי שאלה : אני רוצה לנקות את הפנים של הרכב מכל הלכלוכים של שומן , שחור בבד של הדלתות וכו ... היכן אפשר לעשות את זה שזה יעלה לא הרבה כסף ומצד שני העבודה תיהיה טובה ותרצה אותי ? 

יש לציין שאני גר בראשון ואני נייד במרכז . תודה רבה חברים 😊

עריכה אחרונה על ידי liberfarb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לשלם כסף על ניקוי פנימי, למה שלא תעשה לבד. לא מסובך. קרא את מדריך לניקוי פנימי

ותראה שכמה תכשירים (אפילו ביתיים) מברשת, מעל מים, שואב רטוב (יש בתחנות דלק, או שלם 30 ש"ח במכון שטיפה לאחר שניקית שם)

גם סיפוק גדול בעלות אפסית. קח בחשבון שניקוי מקצועי יעלה לך מעל 250 ש"ח. ניקוי במכוני שטיפה יעלה הרבה פחות, ככה גם  תהיה איכות העבודה.

לשיקולך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yogev20 כתב:

במקום לשלם כסף על ניקוי פנימי, למה שלא תעשה לבד. לא מסובך. קרא את מדריך לניקוי פנימי

ותראה שכמה תכשירים (אפילו ביתיים) מברשת, מעל מים, שואב רטוב (יש בתחנות דלק, או שלם 30 ש"ח במכון שטיפה לאחר שניקית שם)

גם סיפוק גדול בעלות אפסית. קח בחשבון שניקוי מקצועי יעלה לך מעל 250 ש"ח. ניקוי במכוני שטיפה יעלה הרבה פחות, ככה גם  תהיה איכות העבודה.

לשיקולך. 

אני ממש לא מבין בזה ומפחד לעשות יותר נזק מאשר תועלת . אחרת הייתי עושה הכל בעצמי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להעתות תמונות של השומן בדיפוני הדלתות, נוכל ליעץ טוב יותר.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי לך בפרטי אכתוב שוב. לא צריך להיכנס לפאניקה מניקוי פנים. תעבור על המדריך שצירפתי, מעט שואב אבק וסגרת עניין. לא יודע מה מצב הרכב, אבל אם זה ממש חמור, לקרצף עם מברשת רכה שיש בבית. או רק עם מטליות עדיף מגבת ישנה . 

שום נזק לא יכול להיגרם עם תעבור על המדריך.

או שתתן את הרכב למכון שטיפה שאתה מכיר, שלם כמה שזה עולה, תעשה פינישים בבית, וסגרת את הפינה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...