Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות לגבי קניית רכב 0 ק"מ

מאיה2009
שימו לב! השרשור הזה בן 1170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, מאיה2009 כתב:

העדפנו קומפורט, לצערי לא זמין. יש אקזקיוטיב, אבל לא עם ריפוד בהיר, מה שהעדפנו.

מכיר עוד חברה כמו אלבר שיש לה מלאי? לפי מיטב ידיעתי שלמה סיקסט מזמינים  מהיבואן, ולו לא נשארו מכוניות חוץ מאפור כהה שזה תוספת מחיר

באוטודיל יש לא מעט CX5 אקזקיוטיב, כנראה שעם רישום של יד ראשונה פרטית שיהפוך את העסקה ליקרה יותר אבל יבטל את ירידת הערך של 0 ק"מ.

לפחות לפי יד 2 יש כאלה גם בחברת ביי אנד דרייב ובעוד שפע של מגרשים קטנים ועצמאיים.

לגבי אלבר, חוויתם חוויה שלילית, אני אישית הייתי לוקח את הרגליים והולך, את ה-2,000 ש"ח שלכם הם יצטרכו להחזיר. מה שכן, חשוב לזכור שבעסקאות 0 ק"מ אחרי הרכישה אתם לא צריכים לבוא יותר במגע עם חברת הליסינג, הרכב באחריות ואם תזדקקו לשירות כלשהו תקבלו אותו מהיבואן ולא מאלבר.

שימי לב שהרכב עבר שדרוג קטן לאחרונה ומגיע עם מסך בגודל 8 אינץ' במקום 7 עד עכשיו. השדרוג הזה הוכרז בעולם יחד עם הצהרה על שיפור בבידוד הרעשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Mike808 כתב:

באוטודיל יש לא מעט CX5 אקזקיוטיב, כנראה שעם רישום של יד ראשונה פרטית שיהפוך את העסקה ליקרה יותר אבל יבטל את ירידת הערך של 0 ק"מ.

לפחות לפי יד 2 יש כאלה גם בחברת ביי אנד דרייב ובעוד שפע של מגרשים קטנים ועצמאיים.

לגבי אלבר, חוויתם חוויה שלילית, אני אישית הייתי לוקח את הרגליים והולך, את ה-2,000 ש"ח שלכם הם יצטרכו להחזיר. מה שכן, חשוב לזכור שבעסקאות 0 ק"מ אחרי הרכישה אתם לא צריכים לבוא יותר במגע עם חברת הליסינג, הרכב באחריות ואם תזדקקו לשירות כלשהו תקבלו אותו מהיבואן ולא מאלבר.

שימי לב שהרכב עבר שדרוג קטן לאחרונה ומגיע עם מסך בגודל 8 אינץ' במקום 7 עד עכשיו. השדרוג הזה הורכז בעולם יחד עם הצהרה על שיפור בבידוד הרעשים.

הרכב הוא מהדגם החדש. אבדוק היום באוטודיל. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על 6.5% הנחה לא הייתי אפילו מסתכל לכיוון ה 0 קמ.

ובעניים הביטוח, "חדש תמורת ישן", זה לא תופס על רכבי 0 קמ שכן זה לא רכב חדש אלא רכב יד שניה.
את תקבלי מחירון פחות 14%.

עריכה אחרונה על ידי stas12
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, meir_gi כתב:

על 6.5% אחוז הנחה פלוס יחס כזה מזלזל אני הייתי בורח משם. את המקדמה יצטרכו להחזיר לך. 

בא לי ממש לברוח משם , הצרה היא שבינתיים אני לא מוצאת את הצבעים שאני רוצה אצל משהו אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמה תצטרכי להמתין אם תזמיני אצל היבואן את הדגם שאת רוצה בצבע הרצוי?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי קצת מופרך לאור העובדה שמדובר בדגם פופולרי מאד.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, מאיה2009 כתב:

רק אפור כהה בתוספת 3500 שח

אם את מאוד מתעקשת, יש בשלמה סיקסט (אין לי שום קשר אליהם למעט מכר שעובד שם) אקזקיוטיב לבן עם ריפוד בהיר, ב 0 קמ עלה בינואר 2021,ב 160500 (שזה כ 8% הנחה)
אם צריכה טלפון של הבחור שלחי לי הודעה פרטית

עריכה אחרונה על ידי stas12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...