Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התראות השתגעו

Electron
שימו לב! השרשור הזה בן 1154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

*****עריכה: הודעת הנהלה*****

לאחרונה הותקן עדכון אבטחה שנחשד כי גרם להתנהגות לא תקינה של מערכת ההתראות. 

היות וזה לא קורה תמיד ובכל ההתראות, אנחנו צריכים את עזרתכם כדי לקבל מושג טוב יותר על כמה העניין נפוץ וחמור.

אם נתקלתם בהתנהגות מוזרה של התראות: הקפצה של חלון על הודעה פרטית שכבר קראתם, התראה שלא נקראה על הודעה שכבר קראתם, לחיצה על התראה שלוקחת אתכם לפוסט הלא נכון, וכל התנהגות אחרת שאפשר להגדיר "לא תקינה", בבקשה הגיבו בשרשור זה עם תיאור המקרה ובמידת האפשר גם צילום מסך. בעזרת הדיווחים והתיאורים שלכם נוכל לעזור למפתחים לאתר את מקור התקלה ולפתור אותה במהירות האפשרית. 

תודה.

שלום,

רק אצלי ההתראות השתגעו?

קבלתי 6 פעמים התראה על אותה ההודעה,

מקבל התראה באיחור רב ולפעמים בכלל לא מקבל.

@פבל אודה על עזרתך.

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי כבר תלונה דומה משני אנשים, לאחרונה התקנו עדכון אבטחה ויכול להיות שהוא גרם לזה. אני אבדוק את הנושא ואחזיר תשובה ברגע שתהיה לי.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע להגיד לך במדויק, יוצא מצב שאני נכנס לפוסט או שאני כבר בפוסט עצמו, עושה ריפרש לדף או מאשר להציג הודעות שנוספו ועדיין עולה לי התראה.

בימים האחרונים יש אנמוליה שכזו אבל לא במיוחד. תמיד היה פאק בהתראות.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אצלי אותו סיפור.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעיקר מקבל התראות אמיתיות, אבל במקום שזה יעביר להודעה האחרונה שלא נקראה, זה מעביר להודעה מוקדמת הרבה לפני (לפעמים כמה עמודים אחורה) ואני צריך לחפש את הנק' בה הפסקתי להסתכל על השרשור.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי, הוא רוצה שאקרא שוב ושוב על הרכב הראשון של כולם שכבר קראתי..

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלוננתי על התופעה כבר לפני כמה חודשים.

התראה לפני דקה לקחה אותי להודעה הבאה בת כחודש, למרות שאני עוקב אחר השרשור, כולל היום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה התחיל ב14.1

4.thumb.PNG.8c135316e861f8d356243c4ab6040548.PNG

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי כל ההתראות קופצות באיחור של חצי שעה - שעה, אחרי שכבר קראתי את ההודעות החדשות באותו השרשור.
אני גולש בפורום דרך Tapatalk.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקבל התראות על הודעות ישנות בשרשור "מה טוב יותר לישראל, טראמפ או ביידן?"

כשאני לוחץ על ההתראה, הקישור לוקח אותי להודעה שהתפרסמה לפני שבועיים. זה קורה כבר כמעט שבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

התלוננתי על התופעה כבר לפני כמה חודשים.

מה שאתה מדבר עליו שהיה לפני כמה חודשים נגרם מהתנגשות בין שני תוספים, שתוקנה (שלחיצה על ההתראה הייתה לוקחת אותך למקום גבוה יותר בדף).

לפני שעה, sperial כתב:

התראה לפני דקה לקחה אותי להודעה הבאה בת כחודש, למרות שאני עוקב אחר השרשור, כולל היום.

הלינק שבור, אז אני לא יכול לראות אם זה אותו דבר כמו המשפט הקודם שלי או שגיאה מהסוג ה"חדש".

לפני 38 דקות, Electron כתב:

אצלי זה התחיל ב14.1

4.thumb.PNG.8c135316e861f8d356243c4ab6040548.PNG

אם זו לא טרחה רצינית מדי, אתה יכול להעלות את מסך ההתראות המלא (לחיצה על "הצג את כל ההתראות" בוילון ההתראות) ולסמן כמו שעשית את ה-3-4 פעמים הראשונות שזה קרה?

image.thumb.png.ee05df38b60e1a9afd586bd5d2541c2a.png

לכל שאר המגיבים - תודה רבה על השיתוף. אם עוד מישהו נתקל, אשמח שתתארו/תצלמו מסך גם. ככל שיותר אנשים יגיבו כך נוכל לדייק את התקלה. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה: זו התראה מלפני שעה.

image.png.dbea5f06fe792f3fc4f589efecc893d8.png

כפי אתה רואה ההתראה לפני כשעה (כלומר היום, יום ד', סביב 16:00) והיא לוקחת אותי לדף הזה, (הודעה של ישה מיום ששי בשעה 14:08) שכפי שאתה רואה לא רק קראתי, אלא גם הגבתי עליה בשבת בשעה 22:08.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...