Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה החבילות שלי יכולות להיות?

mazinya
 שיתוף
עוקבים 11

פוסטים מומלצים

2 חבילות גדולות הוזמנו מפולין בדואר רשום.  על פי אתר הדואר הפולני ו 17TRACK, החבילות יצאו מפולין ב 9/11 והשניה ב 21/11...  עד לרגע זה לא נראו עקבותיהן והסטטוס תקוע על "נשלח מפולין".  פניתי לפניות הציבור בטענה שאני די בטוח שהחבילות כאן בארץ אבל פשוט לא נסרקות.  אבל מכיוון שאין לי דרך להוכיח שהן כאן בארץ, אין להם מה לעשות בנידון מול הדואר.

פניה לדואר ישראל בפייסבוק. לטענתם על פי המידע המפורט במערכות דואר ישראל בלבד, הפריטים עדיין לא התקבלו בארץ וגם לא נמצאים במכס. כלומר מבחינתם לא נסרק זה לא בארץ.

למביני דבר, אשמח אם תדעו להגיד לי:

אם כתוב נשלח מפולין. סתם כתוב נשלח מפולין וזה תקוע שם? אין מצב שזה הגיע לארץ ופשוט קבור פה איפשהו עם מלא חבילות מחודש נובמבר?  חוץ מלהמתין, מה עוד אני יכול לעשות?  ונגיד כבר עברו 3-4-5 חודשים. מה אני עושה? החבילות לא זולות.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שקשה לדעת מה קורה. הניחוש שלי הוא שבשל מיעוט הטיסות בארץ בכלל והעדר מוחלט של טיסות מיעדים רבים, ופולין ביניהם, החבילות מטיילות ברחבי אירופה.

גם אני ממתין לכמה חבילות, והיו חבילות שצצו כאשר כמעט הרמתי ידיים.

עליאקספרס שולח חבילות בטיסות ייעודיות של cal מהונג קונג.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מטיילות ברחבי אירופה? כלומר אלו לא חבילות שמגיעות בטיסות ישירות?  כבר הזמנתי בעבר חבילה אחת מאותו המקום שהגיעה אחרי 21 יום בדיוק.  מכיר עוד אנשים שהזמינו מאותו מקום וקיבלו אחרי חודשיים בערך את החבילה ולפעמים גם ספוגה במים. אני מתקרב ללסגור 3 חודשים

• רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כבר 10 חודשים אין טיסות מפולין. אני ממתין כבר כמה שבועות לחבילות מליטא ומבולגריה ומי זוכר מאיפה עוד.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

10 חודשים?? אבל אני כן יודע על אחרים שהזמינו מאותו מקום שאני הזמנתי באותו חודש וכן קיבלו את החבילה שלהם. אומנם לקח כחודשיים אבל קיבלו. כלומר כן היו טיסות. גם חבילה שהזמנתי מאותו המקום בספטמבר כן הגיעה אלי אחרי 21 יום.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, מה שכתבתי הוא ניחוש. אם תבדוק את לוח הטיסות תראה שיש טיסות מעט מאד מקומות, ולכן השד יודע איזה מסלולים עושות החבילות והיכן הן נתקעות. 

כמובן שדואר ישראל חשוד תמיד.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הסיבות שבגללן צמצמתי מאוד קניות בחו"ל.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש כנראה פקק לפני המכס בדואר. הבן שלי הזמין מוצר ב-11.11 בשווי 200$ שנעלמו עקבותיו. כל שאר ההזמנות מאז הגיעו מזמן.

:turn-l:
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

2 אפשרויות, מהניסיון שלי:
או שהחבילה טסה לה במסלול הזול לארץ הקודש, שזה אומר טיסות קונקשן לאט לאט, מתי והיכן שיש מקום, עד ההגעה לארץ (וזה קורה לא מעט, חוסך הרבה את עלויות ההובלה). 
כלומר היא יכולה גם לטוב דרך מדריד לכאן, עם תחנות בדרך.
או שהיא בארץ וכפי שכבר אמרו - יש פקק והיא עדיין לא הספיקה להיסרק במערכת של הדואר, ואז הוא כמובן לא יודע שהיא כאן.
בכל מיקרה: האחריות על זה שאתה מקבל אותה היא על השולח, גם אם זה אומר שהוא אמור ליצור קשר עם הדואר במדינה המקבלת.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה בעיה מוכרת שמדוברת גם בקבוצות/פורומים אחרים על חבילות מנובמבר שתקועות איפשהו.
הסברה היא שהם עדיין ב'ערימה' הראשונה שהכבידה על הדואר ממש בכניסת הפיק של הרכישות מחול (יום הרווקים הסיני/בלאק פריידי וכו')
כלומר - כנראה הכל עומד בערימה שטרם נסרקה.

אגב, קרא בדיוק אותו הדבר שנה שעברה
חבילות מנובמבר התחילו לטפטף בפברואר-מרץ אחרי שכל שאר החבילות מדצמבר-ינואר השתחררו (כריסמס/סוף-שנה/סילבסטר/נובי-גוד/סייל החורף וכו')

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שיטת ה LIFO הידועה לשמצה של דואר ישראל. בנובמבר יוצרים מאגר של חבילות ממתינות. מאז מטפלים בחבילות שמגיעות ובזמן שנותר מטפלים במאגר שמחכה (מהסוף להתחלה?)

:turn-l:
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא לפי התחלה לא סוף, אלו "הערימות" הידועות לשמצה. וזה בדיוק מה שזה נשמע. חלק במחסנים כאלו ואחרים, מסודר בצורה חצי הגיונית שהחבילות אחת על השניה, חלק פשוט בערימה גדולה, כאילו הרגע שפכו אותן משק. כבר ראיתי את אחת הערימות בנתב"ג, זה אחד הדברים היותר מבישים.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הדואר עובד בשיטת "מה שטוב בשבילי" וכך מי שהוא חתום מולו בהסכם כמו למשל אמזון וחברת השילוח של אלי אקספרס - מטופלות מיידית. השאר? בטיפטופים כשבא להם.

ככה למשל כל מה שנשלח מסין דרך חברת השילוח של אלי אקספרס, (מספרי RSxxxxxxxY) מגיע תוך שבועיים מקסימום. כל מה שנשלח מסין בחברות השילוח השונות בין אם דואר רשום רגיל, דואר רשום אקספרס או דואר מהיר EMS יכול לשבת גם שלושה חודשים במחסנים של הדואר עד שיחולקו וזה קורה באופן הזה מהיום שבו ההסכם של הדואר מול אלי אקספרס נכנס לתוקף.

יש לי חבילות מה2 וה10-11 בנובמבר שנשלחו בדואר אקספרס של סינגפור והונג קונג שאין להם זכר, חבילה שנשלחה דרך אותה חברה של דואר סינגפור חודש לאחר מכן הגיע לפני שבוע, כל חבילה אחרת שנשלחה עם חברת השילוח של אלי אקספרס כולל זאת מלפני שבוע וחצי כבר אצלי. היתה לחבר חבילת EMS שהזמין ביולי והגיע רק באוקטובר. זה אבסורד.

היה לי מכר שעבד בפריקת מטענים של הדואר בנתב"ג עד לפני כמה חודשים, הוא אמר לי בפה מלא שכל מה שנשלח מסין ובסטטוס המעקב שלו בחברת השילוח במדינת הייצוא מסומן כ"יצא" ממדינת היעד, במקרה הגרוע ביותר תוך שבוע נמצא פה. כל שאר זמן ההמתנה זה רק למיון וחלוקה של דואר ישראל.

עריכה אחרונה על ידי dalet11

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
 שיתוף
  • תוכן חדש...