Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב זריז ומאובזר עד 170 אלף ש״ח.

BeBest
שימו לב! השרשור הזה בן 1181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מתלבט כבר תקופה ארוכה בנוגע לרכב הבא שלי, באמת שכבר חשבתי על כל אופציה אפשרית ופשוט לא הצלחתי "להינעל" על משהו.

החל מיונדאי סונטה, פג'ו 2008, סקודה אוקטביה ועוד רבות וטובות (או שלא?)....

אני מתכנן להחזיק את הרכב בין 3 ל5 שנים, לא משנה לי לקנות חדש מהניילון (גם 0 ק"מ) או יד שניה ממודל 2017 ומעלה.

הנסועה הצפויה היא לכל היותר 15KM בשנה, רוב הנסיעות הן על קו רחובות - פ"ת, בשעות הפחות פקוקות של היום.

מה חשוב לי:

1. זמינות כוח, אני מעוניין רק במנוע מוגדש עם לפחות 150 כ"ס ונתוני האצה מתחת ל8 שניות

2. נוחות והנאה מנסיעה - בשיוט ובעיר, בידוד רעשים טוב, אפשר גם משהו שירגיש מעט ספורטיבי, לא אתנגד לסאנרוף.

3. מולטימדיה - חובה Android Auto (לא רוצה שום דבר בהתקנה מקומית), מערכת שמע טובה, מסך טאצ' איכותי וגדול (8" לפחות)

4. חדשנות - טעינה אלחוטית, קוקפיט וירטואלי (בדומה לסקודות החדשות, פג'ו החדשות וכו')

5. מערכות סיוע - חיישנים ומצלמות (עדיף גם קדמי), שיוט אדפטיבי, בלימה אוטונומית וכו'

6. גיר - פלנטרי / רציף / רובוטי כפול (נו האלה בלי הדוושה השלישית)

סוג הרכב פחות חשוב לי, מבחינתי יכול להיות משפחתית, ג'יפון, מנהלים, סופר מיני וכו'

צריכת הדלק גם היא פחות מעניינת, כל עוד מדובר על מעל 1:10 במשולבת.

תקציב עד 170K אפשר לחרוג מעט אם מדובר במשהו שבאמת מצדיק את המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי כמו לאון החדשה (עד שתגיע הגולף) עם מנוע 1.5, אם אפשר לוותר על "קוקפיט וירטואלי" אז גם פוקוס חדשה בתמונה, ואולי 308gt משומשת קלות. לדעתי שלושתן יתנו לך את מה שאתה מחפש בפחות (אולי אפילו משמעותית) מהתקציב.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע הוא שאני בא מלאון MK3, ולא בדיוק זורם לי להישאר בקטגוריה, מעדיף משהו עם נוחות נסיעה יותר גבוהה מהלאון.

לגבי הפוקוס החדשה, רציתי להתרשם ממנה הבעיה שבגלל הסגר הם לא מבצעים נסיעות מבחן.

מניח שגם ה-308GT תהיה עם מתלים קשיחים יחסית ונוחות נסיעה דומה ללאון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שה-308GT תרגיש מאוד קשיחה, אבל זה אישי ומצריך שתעשה על אחת סיבוב. גם הפוקוס לדעתי תהיה די בסדר מבחינת נוחות (לפחת האקטיב-X). שילוב של נוחות ומנוע חזק הוא לא כזה נפוץ...

אפשר לחפש אולי וולוו S60 דגם קודם (אבל לא ה-R-design, יותר קשיחה), אולי ג'וליה סביב 2018 (לא יודע כמה היא תרגיש נוחה), ו(מאוד בקושי, מאוד נדירה) פיג'ו 508. לא בטוח עד כמה שתי הראשונות יכילו את כל התכונות שאתה מחפש.

אפשר גם לחפש 3008 פרימיום או GT משומשת.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעת מבחן על 3008 עשית?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס מאוד נוחה, גם הstline,

למרות שיש נוקשות אירופאית מורגשת בעיר, עדיין, נוחה מאוד.

ממליץ מאוד לפות"ש לנסות אותה, אך עם התקציב שלו הייתי דווקא הולך על ה3008 פרימיום 1.6 בנזין, יהיה מספיק מאובזר, נוח ומהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לחכות לגולף שמרגישה הרבה יותר נוחה בנסיעה ביחס ללאון שיש לך היום וללא הקירקושים בדלתות ובגג . כמובן שהבידוד רעשים גם יותר טוב בגולף . מנוע 1.5 etsi ז"א עם מנוע חשמלי קטן של 48v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין אין מידע לגבי נוחות ואיכות, אבל  mg hs שהושק לפני יומיים הוא שילוב מדהים של אבזור וביצועים (6.9 ש' למאה!) שניתן לרכוש ב-159k שקל. 

לא הבנתי אם יש צורך ברכב גדול. 

• מעניין 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס החדשה מצוינת ותשאיר לך המון עודף מ-170 קיי. תאוצה מ-0 ל-100 תהיה קצת מעל 8 שניות, אם זה קריטי. 

האוטו מאוד נוח, שקט, מרווח, חזק ומאובזר. גיר פלנטרי עם 8 הילוכים. מנוע 1500 טורבו עם 182 סוסים.

יש באג מינורי במולטימדיה שככל הנראה צפוי להסתדר עם עידכון תוכנה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבדוק לגבי הפוקוס, ראיתי גם מ0 ק"מ באזור ה118K, על פניו נראה הרכב עם הVFM הכי גבוה ברשימה.

לגבי 3008, יצא לי "לרחרח" קצת עליה, נושקת ל200K (אם אני זוכר נכון) בגרסה המאובזרת עם המנוע החזק יותר, בכל מקרה אבצע גם עליה נסיעת מבחן. חבל שאין לאחותה הקטנה יותר (2008) מנוע עוצמתי יותר.

לגבי הגולף, פחות מתרשם, לא עדיף כבר A3 החדשה / A4 מ2018~?

מאז הסופרב של 2018 היא עברה 2 מתיחות פנים ושינויים, לא? המרכזית ב2019 ועוד אחת השנה. בכל מקרה לא הצלחתי למצוא אחת מבציר 2018 בתקציב המדובר, יש מ2017 אבל בממוצע עם ק"מ גבוה יחסית (יותר מ30K לשנה) ויותר מ-2 ידיים.

פג'ו 508 יש אחת בלוח (שמפורסמת כבר כמה שבועות טובים) ב200K, לטעמי מחיר גבוה מידי לרכב הזה למרות כל הפינוקים שהוא מציע (חימום/קירור מושבים, מסאג' ועוד..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.1.2021 בשעה 23:15, 133hp כתב:

תבדוק את הסיאט אטקה שעברה לאחרונה מתיחת פנים. תשאיר לך עודף מ170, סופר מאובזרת ועונה על כל הדרישות שלך

תודה, אוסיף לרשימה.

אגב, יש איזו סוכנות השכרה שמחזיקה את הפורד החדשים?

נסיעת מבחן בשבוע הקרוב לא אצליח להשיג וכנראה שגם לא בשבוע שלאחריו, כך שכרגע האופציה הכי ריאלית וטובה היא להשכיר את הרכב לשבוע לפחות (גם ככה אני מתנייד כרגע עם רכב השכרה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, BeBest כתב:

תודה, אוסיף לרשימה.

אגב, יש איזו סוכנות השכרה שמחזיקה את הפורד החדשים?

נסיעת מבחן בשבוע הקרוב לא אצליח להשיג וכנראה שגם לא בשבוע שלאחריו, כך שכרגע האופציה הכי ריאלית וטובה היא להשכיר את הרכב לשבוע לפחות (גם ככה אני מתנייד כרגע עם רכב השכרה).

דווקא יש סוכנויות שכן מתאמות נסיעות מבחן ( מנסיון ) . אשמח לדעת על איזה רכב החלטת ללכת בסופו של דבר 👌

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...