Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ב5,000 ש"ח

MottiCasppi
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום.

רציתי לקבל את דעתכם, אם יש (לבחור צעיר) תועלת ברכישת רכב בסביבות 5,000 ש"ח?

ביד 2 יש הרבה היצע גם במחיר כזה, והשאלה אם שייך למצוא משהו ששווה את המחיר הנמוך ויחסית יחזיק מעמד וייתן כוח יחסי בנסיעה. או שרכב במחיר הזה בהכריח לא יסחוב וידרוש טיפולים קבועים במחירים משמעותיים, וגם אם אני מחפש רכב זול אין מה להתעניין בכלים בפחות מ8,000-10,000 ש"ח?

אגב, אני שואל באופן כללי אבל כן אציין שהדגם שיותר קורץ לי בכזה מחיר הוא מאזדה 3 2005-2006, ומה זה שרובן נמכרות בסביבות ה10 אומר על הנמכרות ב5? (מחיר מחירון יד 2 9,100).

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה הרבה מזל, רכב ישן לא אומר שכול שבוע אתה תהיה במוסכים, אבל מידי פעם יכולים לצוץ דברים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הסיכוי ליפול, אני לא רואה שום הבדל בין רכב ב 5000 ש"ח לבין רכב ב 11000 ש"ח.

חפש לך רכב עד 5000, יש מציאות לא רעות בכלל. לא מצאת - תרחיב את החיפוש ל 7500 ש"ח, וכך הלאה. 

כמו שאומרים ברוסית, כל אדם הוא הפיזדץ של המזל שלו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר למצוא, אבל חייב ידע והבנה טובים בסינון המכוניות. 

ואם יש דגם מסויים שכולם מוכרים ב 10, ואחד מוכר ב 5000, ההוא ב 5000 לא יהיה מציאה. 

חפש דגם שכולם מכורים ב 3000 ותקנה מזה שמוכר ב 5000, שם יש סיכוי למשהו במצב טוב. 

• אהבתי 3
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכרתי לפני כמה חודשים רכב מ2009 ב6000 היה כמה דברים לסדר בזמן הטיפול אבל הרכב היה מעולה ואני מתחרט עדיין שמכרתי. אני כותב את זה בשביל להגיד 2 דברים 1) תמצא רכב טוב שאין לו שוק ותוכל לחסוך הרבה 2) עדיף לשמור את ה5 אלף הנוספים ליישור קו ולצאת עם רכב שטיפלת בבעיות מעשר להשקיע ברכב 10,000 ואז להשאר בלי כסף לטיפול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אומר שזה עניין של 50% מזל ו50% מקצועיות.

גם אם אתה מוסכניק עם סטאז של 20 שנה עדיין אתה לא יכול לבדוק רכב ב100% כי הרבה רכיבים הם נסתרים מהעין ואתה תגלה שיומם הגיע רק ברגע שיומם הגיע ואז תצתרך לתקן אותם.
מצד שני אם אתה יודע לבדוק רכב ממש טוב אתה תוכל להבין על אילו רכבים כדאי לוותר מראש ככה שהסיכון שלך יהיה יותר נמוך.

בגדול אם אתה לא מבין גדול ברכבים ולא יודע לבחון רכב ולזהות סימנים מקדימים הייתי מציע לך לרדת מהרעיון ולחסוך שהיה לך 15-20 אלף ביד לסופרמיני סבירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Buki כתב:

ואם יש גדם מסויים שכולם מוכרים ב 10, ו אחד מוכר ב 5000, ההוא ב 5000 לא יהיה מציאה. 

חפש דגם שכולם מכורים ב 3000 ותקנה מזה שמוכר ב 5000, שם יש סיכוי למשהו במצב טוב. 

אתה ודאי צודק בעיקרון, רק שכן הייתי מעדיף רכב עם עיצוב לא מידי עתיק-שלא יושבים בו ממש על הכביש וכדו'. לכן כן חשבתי על דברים כמו קורולה לא מלפני 2002 או אקסנט 2008 או מאזדה 3, שהם אמנם לא חדשות במיוחד אבל יותר גבוהות ונראות פחות משנות התשעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקנה אקסנט, עדיף לקחת מאזדה 3 בשנתון נמוך יותר, פשוט רכב בסיסי מאוד, אפילו שעון חום אין בו, נמוך מאוד, מרגישים איתו כל גרגר על הכביש, צרכן דלק לא קטן, ולא מאוד אמין בניגוד למה שחושבים עליו, החלפת הילוכים זוועתית, מאוד מורגשת,   המאזדה 3 רכב הרבה יותר בשל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר ליפול גם על רכב ב -25K וגם בסכום גבוה יותר משמעותית. (לאחרונה השקעתי על רכב כמה אלפים, יותר מאשר שיערנו גם לאחר בבדיקה)

השאלה עם יש לך עוד 5K להשקעה מעבר לרכישה הראשונה. כי הסיכוי למצוא רכבים בשנים האלה מתוחזקים ללא רבב, מאוד קטנים. (יש, כי מכיר אישית -אבל נדירים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תשים כסף בצד ליישור קו, דהיינו אם אתה מחפש רכב ב-5K, תשים עוד 2K בצד לפחות ליישור קו. בלי להכניס עלויות ביטוח וכ"ו. אם אין לך, תחסוך עוד ואל תכנס להרפתקה הזו כרגע.

2. לא קל למצוא משהו נורמלי בטווחי מחיר האלו. יכול להיות שנפלת על רכב סביר, יכול להיות שנפלת על רכב גמור. אני מאמין שרוב אלו בפורום שמחזיקים רכב בטווחי מחירים האלו הם מחזיקים אותו כבר מס' שנים ומקפידים על טיפול נאות, מה שלא כ"כ קיים אצל אנשים אחרים לרוב. אני אישית נוהג ברכב של 5-6K באופן יומיומי בק"מ ממוצע ואף יותר, אבל הרכב הזה אצלי מאז שעלה 37K והוא מטופל באופן דקדקני

3. אל תחפש לפי דגם, תחפש מה שהכי שמור. דגמים מומלצים לפי דעתי:

לאנסר קלאסיק עד 08 - ניתן למצוא 2005-6 בסכומים שתיארת

אימפרזה עד 08 - כנ"ל לכמו הלאנסר,  רק תשים לב שיש לה ממיר קטליטי והמבין יבין

גטס משנותיה המאוחרות (עדיפות לידני)

פונטו (כנ"ל)

טידה/אלמרה

סיריון

ליאנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יהיה לך מזל, אולי תמצא מאזדה לאנטיס 323 משנות האלפיים המוקדמות, ללא ספק אחד הרכבים המוצלחים של מאזדה, אמין ברמות, אך הבעיה העיקרית היא שקשה מאוד למצוא אחד כזה ובגלל השנתון סביר להניח שיראה הרבה מוסך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...