Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש מצב שלובינסקי כרגע שברו את שוק ג'יפוני ה-PHEV

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היצרנים הסיניים מזכירים את יונדאי וקיה של לפני 30 שנה. עם כל החיסכון, הייתי באותו מחיר קונה נירו. אפילו שנותן פחות על הנייר.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי העיצוב מאוד יפה! ברכב הזה יש כמה אלמנטים עיצובים שמזכירים במוו X5.
כמו הפנסים האחורים וחלקים בדשבורד.

לmg נשאר איזשהו קשר לחברה האנגלית המקורית או שזה חברה שהוקמה מאפס?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי הוא מזכיר רנו קוליאוס? 

נתונים מפתיעים ממש, כך גם המחיר! 

עדיין לא בקיא בתנאים להתקנת עמדת טעינה בבית משותף, אבל באמת עסקה קורצת. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בימים שחלפו מאז שמכרתי את הספורטאג' התלבטתי איזה רכב לקנות.
חשבתי על ZS חשמלית אבל הטווח הטריד אותי ואז עברתי לטויוטה CHR בגירסא המפוארת LAUNCH

עכשיו כשיצא ה PHEV של MG ואחרי שחקרתי עליו מסרטונים בחו"ל אני שוקל ברצינות לשריין לי אחת.

אגב, למי שכתב פה "פראייר מי שקונה ולא רואה/נוסע" אומר זאת כך - ממילא שמים כרגע רק מקדמה, בקרוב יחלו נסיעות מבחן ואז יהיה אפשר לבחון את הרכב ובמידה ומשהו לא ייראה - לבטל בו במקום. 

אני אישית התרשמתי לטובה מהמותג MG, בעבר צחקתי על המותג שמדובר ברכב סיני זול, אך לאחר שנהגתי על החשמלית השתנתה דעתי על המותג.

את האמת? הדבר היחידי שמטריד אותי זה :
1. נושא האמינות של הגיר,המנוע והטורבו. בזמנו נאמר לי שהגיר ב ZS בנזין הוא של חברת AISIN היפנית ואם זה ככה- זה מעולה ! רק שאני לא יודע אם זה כך ב PHEV. אותה השאלה נותרה פתוחה לגבי המנוע והטורבו עצמו ורמת האמינות שלהם. יש מישהו שיודע לענות על זה ?

2. סחירות עתידית- נושא שמטריד כל ישראלי, עוד לפני שקונים כבר חושבים אם הרכב יימכר ובאיזו מהירות. נושא שברכישת טויוטה למשל, לא מטרידה אותי כלל.

מה דעתכם ?

• אהבתי 1

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הנייר, בהחלט הצעה מרשימה. אחריות טובה שמשדרת אמינות וביטחון במוצר. אני לא יודע עד כמה אפשר להשליך בין ההצלחה היחסית של ה- ZS החשמלי לזה, נדמה לי שצרכנים ניגשים לרכב חשמלי בצורה אחרת, אבל מי יודע. בכל מקרה מקווה שיצליחו, אולי זה קצת ירעיד את שוק הרכב עם מחירים שטסו למחוזות הזויים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי 7 מקומות אבל כן יודע שהחלון הוא פנורמי משולב עם סאנרוף וכמובן שיש לו גם תריס חשמלי

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי משהו ממש חכם להגיד, אבל תחשבו שאת הידיעה הזו אפשר לקרוא בשתי דרכים שונות לגמרי:

העתיד הוא ג'יפון סיני היברידי 🤮

העתיד הוא MG עם 260 כ"ס וכמעט 50 קג"מ, שעושה 0-100 בפחות מ-7 שניות 😁 (טוב, לפחות לזקנים שבינינו)

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושבפעם ראשונה שמגיע רכב חדש לארץ ואתם לא מתלוננים על המחיר.

הסגר לא עושה לכם טוב 

---עריכה--

לאחר קצת שיטוט באינטרנט רושמים שה10 הילוכים זה תיבת 6 הילוכים אוטומטית + 4 הילוכים חשמליים למישהו יש מושג על מה מדובר?

לגבי המנוע לפי ויקי זה מנוע 1.5 טורבו של קונצרן GM שמותקן גם בשברולט מאליבו.

יש למישהו רשמים לגבי טיב המנוע הזה?

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הניר נראית מעניינת.

רק מה שקצת מפריע לי זה כ 350 קילו בלבד בין משקל עצמי למשקל כולל. 3 כמוני ואני צריך להשאיר את משקפי השמש בבית.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לובינסקי עושים עם הרכב החשמלי הסיני מה שייבואני האוטובוסים הסיניים עשו בשוק האוטובוסים.

מוכרים בזול יותר וככה זוכים למכירות גבוהות.

מה שכן - מתבקש מבחן משווה לקיה נירו פלאג אין, אמנם הם לא אותו סגמנט, אבל שניהם היברידיים נטענים באותה רמת מחיר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים די הגיוניים. אם זה היה 3008 במחיר כזה זה היה יותר מרשים (מה שבהחלט היה אפשרי לפני שנתיים למשל כשהטבעת המס היתה בשיאה). מדבור ברכב סיני בסופו של דבר ובלי קשר לאיכות שלו או עד כמה היא טוב יש לו עדיין הרבה מה להוכיח.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...