Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין שני רכבים (I10 מול פיקנטו)

NEWCAR2021
שימו לב! השרשור הזה בן 1195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם, מתלבט ואשמח לעזרתכם: הייתי בלובינסקי טרייד וטרייד מוביל, אלו חברות אמינות או שגם שם אפשר "להידפק"?

האם נהוג לשלם מחירון או קצת מעל בחברות הנ"ל?

רכב 1

יונדאי I10 פרמיום - הוחלף מנוע, נאמר לי שהייתה בעיה והחליפו. 2015 יד שנייה (0 ק"מ), 58,000 קילומטראז' - בערך 30K ש"ח. 

קצת חושש מהחלפת המנוע, כתוב שהמנוע סופק על ידי הלקוח באחד הדפים שהראו לי וכתוב גם מנוע מוש' יבוא G
הייתם מתעסקים בזה?
מחיר מחירון לאחר שקלול 30,400 ₪

רכב 2

קיה פיקנטו LX - 2014, יד שנייה (0 ק"מ), 62,000 קילומטראז' - בערך 35K
מחיר מחירון לאחר שקלול 32,800 ₪

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל קניית רכב ולא משנה מאיפה צריך לעשות את כל הבדיקות הנדרשות:

1. עבר ביטוחי.

2. היסטוריית טיפולים.

3. בדיקה מכון/ מוסך.

לגבי הרכבים הנ"ל, השוק מוצף ברכבים אלו, וכדאי גם לבדוק בשוק הפרטי ופחות להיכנס לרכב די חדש שהוחלף בו מנוע.

בפיקנטו מומלץ לרכוש את הרכב ברמת הגימור היותר גבוהה EX. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על רכב יחסית חדש שהוחלף מנוע לא הייתי מסתכל.

הפינקטו אופציה טובה, אישית הייתי מעדיף את רמת אבזור הבכירה, אך אם יש היסטורית טיפולים והרכב שמור הייתי לוקח לבדיקה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, NEWCAR2021 כתב:

היי לכולם, מתלבט ואשמח לעזרתכם: הייתי בלובינסקי טרייד וטרייד מוביל, אלו חברות אמינות או שגם שם אפשר "להידפק"? בכל מקום אפשר להידפק בעיקרון. עידן הסביר לך מה צריך לבדוק.

שים לב שיציגו לך טופס בדיקה, תוכל להעלות לכאן כדי לראות אם יש משהו חריג. בכל מקרה קח לבדיקה משלך.

האם נהוג לשלם מחירון או קצת מעל בחברות הנ"ל? לא הייתי משלם יותר ממחירון משוקלל על רכב נפוץ כמו פיקנטו או i10.

תשובות מודגשות בכתום.

מבין שני הרכבים האלו עדיף את הפיקנטו, בעיקר בגלל הנושא של החלפת המנוע שבוצעה ב-i10.

הייתי מחפש פיקנטו EX כמו שכבר הציעו או שברולט ספארק 1.4. אפשר גם להמשיך לחפש i10, אבל אחת כזו שלא עברה החלפת מנוע.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנחש שמדובר באיי10 עם מנוע 1000 ולא 1200.

היו בעיות עם מנוע האלף והוא לא מומלץ. 

הייתי מחפש איי10 מנוע 1200 או פיקנטו ex1200 מיד פרטית. ההיצע ענק. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...