Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם צריך מתאם לשליטה מההגה?? ולמה זה מידע שכקשה למצוא?! מאזדה 2

שימו לב! השרשור הזה בן 1198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, חרשתי את האינטרנט ביום-יומיים האחרונים ופשוט לא הצלחתי למצוא תשובה, שאלתי אנשים במרקטפלייס בפייסבוק, השארתי תגובות בסרטונים של יו-טיוב ואני לא מצליח להשיג תשובה סופית, כל כך מתסכל שאין תשובה פשוטה לשאלה כל כך קלה..

יש מאזדה 2 מנוע 1500 אוטומט שנת 2008(לא שלי) שאני אתקין לה מערכת אנדרואיד מאלי אקספרס מכיוון שלבעלים אין צורך ביותר מרדיו ובלוטוס, המערכת עצמה תומכת בשליטה מההגה אבל מגיעה עם צמה אוניברסלית ( זו המערכת), ראיתי למכירה בנפרד צמה שאמורה להתאים, בכותרת ותמונות רשום מאזדה 2 אבל בפירוט לא מופיע הרכב. רציתי לדעת אם למישהו היה פה את הרכב המדובר או התקין/ראה בו את מערכת והאם אני צריך חיבור canbus או שפשוט מספיקה הצמה הרגילה ולחבר כמו שGabip58 עשה בפוסט הנוכחי במאזדה 3 שלו?

תודה מראש לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

בדגם שלך אין צורך בצמת קנבס

עדיף לקנות את הצמה המתאימה להתקנה מהירה יותר. 

והשליטה מההגה תעבוד לך. 

אתה גם צריך פנאל למולטמדיה

61D28901-A69A-4C40-8420-67D78EB27F67.png

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...