Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משתמשי Android Auto - לא לעדכן גירסה ל-6 - היא חסומה לישראל!

m3x7r3m3
שימו לב! השרשור הזה בן 904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 14.1.2021 בשעה 10:57, yohai71 כתב:

ניחוש שלי- לא יפעל, כרגע בוחר לחסום עדכון אוטומטי.

טוב, אז החלטתי לנסות ולעדכן בכל זאת. התוצאה:

20210128_144823.thumb.jpg.7b131f22634c9027998d97abed7a4f6b.jpg

עובד, גרסת 6.0.615334, גלאקסי 7 עם אנדרואיד 8.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר נכנסתי לרכב, חיברתי את מכשיר הטלפון (Samsung J7, אנדרואיד 8 ) ופעלתי AA. קיבלתי הודעה שהאפליקציה לא מורשית לארץ, ומופיע כפתור עדכון (שמוציא את הודעת השגיאה) או יציאה. עד עכשיו במשך שנתיים עבדה מצויין, ללא ניסיון עדכון עצמי.

ביצעתי הסרת התקנה יסודית, כפי שתואר בפוסט הזה, הורדתי מ-apk mirror את גרסה 6.06, והתקנתי. עובד מצויין.

מאחר ואצלי האפליקציה לא הותקנה מגוגל פליי, אלא מ- apk-mirror, ולכן לא מופיעה ברשימת האפליקציות המותקנות (ששם ניתן לבחור לא לעדכן). האם קיימת דרך אחרת למנוע עדכון אוטומטי שלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

מניסיון של כשנה וחצי עם Galaxy Note 8  של קרוב משפחה..

במקרה שלו הגוגל פליי מוגדר לעבוד בישראל ולכן AA לא זמינה להתקנה דרך החנות.

אצלו אחת למס' חודשים כשיוצאת גרסה חדשה, ה-AA לא מתעדכן באופן אוטומטי ולכן מוצגת שגיאה בעת ההפעלה ואז צריך להוריד את ה-APK החדש וזה מסתדר.

כך גם היה לפני מס' ימים, ה-AA הפסיק לעבוד והתקנו ידנית מגרסה 5.9 ל-6.06 באמצעות הורדה מ-apk mirror.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעשה היום עוד ניסוי ואעדכן ידנית לגירסה האחרונה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, pasat04 כתב:

הבוקר נכנסתי לרכב, חיברתי את מכשיר הטלפון (Samsung J7, אנדרואיד 8 ) ופעלתי AA. קיבלתי הודעה שהאפליקציה לא מורשית לארץ, ומופיע כפתור עדכון (שמוציא את הודעת השגיאה) או יציאה. עד עכשיו במשך שנתיים עבדה מצויין, ללא ניסיון עדכון עצמי.

ביצעתי הסרת התקנה יסודית, כפי שתואר בפוסט הזה, הורדתי מ-apk mirror את גרסה 6.06, והתקנתי. עובד מצויין.

מאחר ואצלי האפליקציה לא הותקנה מגוגל פליי, אלא מ- apk-mirror, ולכן לא מופיעה ברשימת האפליקציות המותקנות (ששם ניתן לבחור לא לעדכן). האם קיימת דרך אחרת למנוע עדכון אוטומטי שלה?

google play -> my apps -> android auto -> enable auto update 

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי למעלה, מאחר ומעולם לא התקנתי את האפליקציה מ-google play, היא לא מופיעה לי ברשימת המותקנות, ולכן אין לי אפשרות למנוע עדכון אוטומטי.

ובכל מקרה, הייתי מעדיף disable.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, pasat04 כתב:

כמו שכתבתי למעלה, מאחר ומעולם לא התקנתי את האפליקציה מ-google play, היא לא מופיעה לי ברשימת המותקנות, ולכן אין לי אפשרות למנוע עדכון אוטומטי.

ובכל מקרה, הייתי מעדיף disable.

גם אני התקנתי מ apk mirror בכמה טלפונים. 

זה מופיע שם. 

מוזר מאוד שלא מופיע אצלך. 

image.thumb.png.320d1161abb352fbb2c2068a7ee5bff4.png

עריכה אחרונה על ידי ליפיגו
כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכנתי ידנית ל-6.06 ועובד

עדיין לא ברור לי הסיפור מאחורי התקלה שהובילה לשנמוך ולשרשור הזה.

אולי זה קשור לזה

לפני 18 שעות, fusion-x כתב:

^

מניסיון של כשנה וחצי עם Galaxy Note 8  של קרוב משפחה..

במקרה שלו הגוגל פליי מוגדר לעבוד בישראל ולכן AA לא זמינה להתקנה דרך החנות.

אצלו אחת למס' חודשים כשיוצאת גרסה חדשה, ה-AA לא מתעדכן באופן אוטומטי ולכן מוצגת שגיאה בעת ההפעלה ואז צריך להוריד את ה-APK החדש וזה מסתדר.

כך גם היה לפני מס' ימים, ה-AA הפסיק לעבוד והתקנו ידנית מגרסה 5.9 ל-6.06 באמצעות הורדה מ-apk mirror.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...