Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע לפיג׳ו 3008

Tommas
שימו לב! השרשור הזה בן 1173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,
אודה מאוד להסבר קצת על ההבדלים (המלצות/אזהרות יעזרו מאוד) לגבי הפרמטרים הבאים שמוצעים במודלים האחרונים - 2018 עד 2021 - של פיג׳ו 3008:
1. בנזין מול דיזל.
2. נפח של 1.2 ליטר מול 1.6 ליטר.

את ההבדלים בין פרימיום לאקטיב מבחינת אבזור די הבנתי. 
תרגישו חופשי לפרט כמה שיותר, גם טכנית (אני מבין ברמה לא רעה :))

תודה מראש לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בנזין/ דיזל זה תלוי כמה נסיעה שנתית יש לך ומה רוב  תוואי הנסיעות שיש לך עירוני/בינעירוני.

1.2/1.6 בנזין,  ה1.6 יותר חזקה, השאלה אם ה  1.2 יספק אותך ברמת הכח והתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכוון בעיקר לנסיעות עירוניות ובינעירוניות קצרות, אנחנו עושים משהו כמו 10-12 אלף ק״מ בשנה, לא יותר.

הנוחות כרכב המשפחתי וחוויית הנהיגה כן מוצאת חן בעיני. זה נראה כמו רכב שכיף ונוח לטייל איתו בסופי שבוע.
בנזין 1.2 ליטר אמור להספיק לצרכים הנ״ל לדעתך?

לגבי השאלה על המחיר, נראה שבקניה של רכב חדש הדיזל יקר יותר בכ-9,000 ש״ח.

עריכה אחרונה על ידי Tommas
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3008 מאוד מהנה במיוחד בדגם הפרימיום (האקטיב גם מגיע עם פחות אבזור בטיחות). 

הבחירה בין 1200 ל 1600 היא בעיקר עניין של תקציב והרגל. 

המנוע הגדול הרבה יותר חזק, הקטן לא חלש, אבל השאלה למה אתה רגיל ומה הצרכים מבחינה זו. 

הדיזל (130 כ"ס במנוע ה 1500, הדיזל 1600 הישן פחות מומלץ) מבוקש וטוב אבל עולה כמו בנזין 1600.לכן,למי שלא נוסע הרבה, ההנאה מה 1600 בנזין תהיה גבוהה יותר. 

ניראה שלצרכים שלך הפרימיום 1200 תהיה בחירה מצויינת ותמורה מעולה למחיר (רכב צעיר באותו תקציב). 

• רעיון טוב! 5

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסועה שלך, לצריכת הדלק אין משמעות גבוהה.

קח בחשבון שאם אתה קונה רכב חדש, קיימת רמת גימור חדשה בין אקטיב לפרימיום שמשלימה חלק מהאבזור הבטיחותי שחסר ברמת אקטיב, נקראת אקטיב פאק.

ברכב חדש מדובר על תוספת של 3000₪.

ההורים שלי עשו נסיעת מבחן על ה-3008 עם מנוע 1.2 טורבו ולדעתם הרכב סוחב בסדר, אבל לא התרשמו מאוד מהסחיבה.

תעשה גם אתה נסיעת מבחן ותחליט.

• אהבתי 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה1.2 מספק את הסחורה, אך לא תמצא שם ביצועים שלדעתי הולמים את הרכב,

הפיג'ו 3008 ברמת גימור פרימיום מרגיש כמו רכב פרימיום לכל דבר ועניין, וחוסר בכח כאשר צריך אותו פגוע בכל החבילה,

אך אל תשכח שה1.2 יהיה חסכוני יותר, אך גם הנסיעה שלך לא כזו גדולה כך שההבדל יהיה פחות מ100 ש"ח בחודש, לעומת זאת ה1.6 מגיע עם שרשרת טיימינג ולא רצועה, שזה נותן שקט לתקופה די ארוכה, אצלי היתה ניסן אלמירה עם שרשרת טיימינג שלא החלפתי עד שמכרתי, הרכב עבר 250K ק"מ אחרי 15 שנה עם השרשרת המקורית שעדיין עבדה תקין ללא רעשים,

בכל מקרה, אח שלי נוסע גם כ12K בשנה, ואחרי נסיעת מבחן הלך על ה1.6, עשה קודם נסיעה על ה1.6 אחרי זה על ה1.2, וחזר שוב ל1.6 כדי להשוות וזה הספיק לו בשביל להבין את ההבדל המשמעותי בכח של ה1.6 מו ה1.2, יש לו את הרכב שנה וחצי והוא מאוד מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.1.2021 בשעה 11:09, markb205 כתב:

הדיזל (130 כ"ס במנוע ה 1500, הדיזל 1600 הישן פחות מומלץ) 

אהלן, 

אתה יכול בבקשה לפרט מדוע הדיזל 1600 לא מומלץ ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישן גיר 6 הילוכים ולא 8, הוא קצת פחות חסכוני ומנוצל פחות טוב בגלל שיש פחות הילוכים. חוץ מזה דומה. צריכה אוריאה בישן נמוכה פי 2.5 לעומת החדש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח למידע לגבי אמינות הבנזין 1600.

אני שמעתי שהדיזל 1500 מאוד אמין וגם שומר על ערכו, מה שחסר לי בו זה התאוצה והמהירות, שמורגש הרבה יותר ב 1600 בנזין.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי תום1234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בן מנוע הדיזל (נפחו 1496 סמ"ק) למנוע הבנזין (נפח 1598 סמ"ק) הוא במיקום רצועת הכח. המומנט.
זו התנהגות שונה ונסיעת מבחן תבהיר לך את זה הכי טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע גם בשוק על 3008 דיזל רק בגלל האמינות - לא מצאתי עוד כלה , מחפש יד ראשונה בעיקר שנת 2017 .

הייתי הולך על גרסת ה 1600 בנזין אולם יש לי חששות של בעיות אמינות - לא הבנתי אם זה אותו בסיס מנוע של ה thp 156\165  או האם מדובר על מנוע חדש לגמרי?

הנסועה שלי היא כ 20K בשנה ברובה נסיעות בין עירוניות כן שלדעתי אין משמעות רבה לחיסכון בדלק בין הדיזל לבנזין,תקנו אותי אם אני טועה.

רכבים נוכחיים :Geely 350 Pro   , Tesla Model 3 SR

רכבי עבר:Alfa romeo Guilia 1.3 TI 1970,Lancia Beta 1.6 1982

Lancia Beta coupe 2.0 1984,Lancia Thema Turbo 2.0 16v 1994

Citroen Xsara picaso 2.0 2009,Fiat Punto 1.4 auto 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותו בסיס,

הדגם הראשון היה עם 156 כ"ס והוא היחידי שלא אמין,

אחרי זה הגיעו 2 עדכונים

165 כ"ס

ומ2018 כבר עם 180 כ"ס

165 וה180 שניהם אמינים מאוד, בשדרוג של ה165 כבר טיפלו בכל הבעיות שלו וה180 המשיך את האמינות המופתית עם יותר כוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...