Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס אקטיב טורר - רשמים

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 1183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, YLKLN כתב:

כבעל פוקוס חצי שנה ו 6000 קמ יכול להעיד שאין רעידות מנוע בכלל יש רעידות לפעמים כתוצאה  מהימצאות התיבה בהילוך גבוה ביחס למהירות נגיעה בגז יורד הילוך ואין רעידות המנוע הזה משייט ב 120קמש ב 2200 סלד ורוב הזמן נמצא בסלד נמוך מאוד.המנוע חזק מאוד ומגיב מהר וחזק כך שזה כלל לא מפריע בכללי אופי התיבה בת 8 הילוכים נעים מאוד וחלק .במולטימדיה בג אחד ויחיד שזה עדכון השעה בשעון חוץ מזה האנדראיד אוטו עובד מעולה נוח וידידותי ובכלל איכות הסאונד טובה מאוד למע מקורית.בכללי חשוב להתחבר בכבל דטה איכותי.

אני בחניון תת קרקעי בבית בלי קליטה, לפי מה שהבנתי צריך אינטרנט כדי לסנכרן את השעון ולחכות כמה דקות - וגם זה רק אחרי שאצא החוצה מהחניון, נשמע כמו חתיכת כאב ראש בשגרה היום יומית.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא כאב ראש. אני חונה בחניון תת קרקעי בעבודה, בלי קליטה - בכל יציאה מהחניון אני מפעיל ווייז בטלפון, לא מחבר אותו למערכת ומתחיל לנסוע. אחרי מספר דקות השעון במולטימדיה מסתדר ואני מחבר את הטלפון, זה הכל.
לא נעים, אבל גם לא נורא. מקווה שבקרוב יהיה עידכון גרסה שיפתור את השטות הזאת...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

זו בדיוק הבעיה הכי גדולה שלי, מתי יהיה כבר תיקון,

בדלק מוטורס אלופים בהבטחות שלא מקיימים,

תאמין לי שאם הייתי מקבל מענה ראוי מהיבואן לא הייתי בכלל מתלונן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא תלוי בהם, זה תלוי ביצרן. זה לא אומר שדלק מוטורס צריכים לערבב את הלקוחות - תגידו שכרגע אין עידכון והיצרן עובד על זה, נודיע לכם כשיהיה. ובמקביל לבדוק מול פורד מה לכל הרוחות קורה עם זה כי הלקוחות מתלוננים. הבעיה שאני לא חושב שהם בכלל עושים follow up לנושא הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 15.1.2021 בשעה 14:18, noknok כתב:

אני בסביבות מאי מחליף את הגולף בליסינג -  כבר ראיתי את עצמי יושב בפוקוס כרכב הבא אבל כל הדיבורים האלה על הבאגים המעצבנים במולטימדיה עם האנדרואיד אוטו, על הרעידות של המנוע וכו' פשוט הורידו לי לגמרי מהרכב.

יש לי את הפוקוס ST LINE כבר כמעט חצי שנה ואין לי שום רעידות, רכב שקט וחזק ויותר יפה מכל אחת אחרת בקטגוריה. לא מבין מה הבעיה עם האנדרואיד אוטו, תתחבר בבלוטות (נכון , אין וייז).

בכל מקרה, אוטו כיף לנהיגה , ממש. 

• אהבתי 1

גבי 164

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שאני עם אנדרואיד אוטו לא רואה את עצמי פשוט חוזר להתעסק בלתלות את הטלפון כמו אידיוט או לחפש מקומות להעמיד אותו בשביל ניווט, מבחינתי היום זה תנאי ס לרכב - אני עם רכב חברה כי אני נוסע בין לקוחות ואין לי את היכולת לברברת הזאת.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המולטימדיה עובדת,

אך בכל הנעה צריך להתעסק איתה, ועם הזמן פשוט אין כח לזה, כי לפעמים מספיק עייפים שצריך רק לחבר שיעבוד בלי להפעיל מחדש ולנסות ניתוק וחיבור מחדש איזה פעם או פעמיים עד שזה עובד,

הרעידות קיימות, בטח עם הזמן תשים לב אליהם, אך זה לא משהו קתסטרופלי שאי אפשר לחיות איתו וכמובן שלא כולם ישימו לב, כמו שיש כאלה שנוסעים עם רכב מקרטע מכל כיוון ולא ממש אכפת להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...