Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עמדת שרות עצמי לאופניים

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקי, תודה. כל הכבוד לעיריות שמציבות עמדות כאלה.

קראתי את התגובות.

היה מעניין אותי לקרוא רעיונות  - מה לדעתכם אפשר לעשות, בכדי למנוע מראש אפשרויות של ונדליזם?

אני חשבתי על שלט כלשהו (ראיתי איזה ניסוי קטן שעשו בטלוויזיה, כשהציבו שלט באחד מאתרי הטבע, שקרא למטיילים לנקות

ומה היה ההבדל ברצון של המטיילים לנקות עם השלט ובלי השלט - אני כבר לא זוכר מה היו התוצאות, אבל הרעיון נחמד) מה דעתכם?

איך הייתם מנסחים שלט כזה?

או שאולי פתרון נוסף זו מצלמה שמכוונת על העמדה, עם שלט שמודיע שהעמדה מצולמת למען שמירתה ותחזוקתה?

מעניין אם היו עושים את הכלים האלה מפלסטיק בצבע וורוד נניח עם לוגו שלא נמחק (נניח של העירייה) אם זה גם היה מוריד מהרצון לוונדליזם.

מסקרן אותי פשוט איך אפשר שדברים כאלה כן יחזיקו מעמד, ואם יש לכם איזשהו רעיון זה יהיה מעניין לקרוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Derish כתב:

קיים בשנים האחרונות ברוב מדינות מערב אירופה, בד"כ סמוך לתחנות רכבת ונקודות ריכוז של רוכבים. מניח שהרעיון הגיע מהולנד או מסקנדינביה במקור.

אתה רואה איזה התקדמות יש פה בזמן שאתה לא נמצא? 😃 

ובאמת סמוך לתחנת רכבת.

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, arik100 כתב:

חבל שאין באיזור רמת גן תל אביב וכו'

סבלנות יהיה ולא בעוד זמן כל כך רב, זה כבר דברים שיוצרים מהכל לפועל לא תוכניות מגירה. רב המטרופולין יהיה לבסוף מרושת בנתיבים רציפים בסטנדרט שרות גבוה למשתמש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון נחמד אבל לא חושב שזה ממש שימושי, אולי לרוכבים הלא ספורטיביים שלא מחזיקים בבית ערכת כלים וכו' שידעו שבנקודה הזו יש להם אפשרת לכוון או לתקן משהו באופניים. רוכבים ספורטיביים בדרך כלל לוקחים איתם ערכה מלאה אם הם רוכבים לבד ואם הם בקבוצה אז זה מתחלק בין חברי הקבוצה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הטעם שלי להגיע נגיד עם אופניים שדורשים תחזוקה,  עד נקודה מסויימת בעיר, כדי לעבוד עליהם בעצמי, מאשר ללכת לחנות הקרובה לביתי ושבעל מקצוע יסדר?

ואם מדובר במישהו שיודע diy בתחום כנראה שהוא לא צריך את כל הכלים שיש שם ויש לו כבר הכל בבית.

בתור מי שעוסק בתחום, לא יודע כמה זה שימושי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיילת בקריית ביאליק (טיילת פרס) נחשבת מוצלחת ולראיה מגיעים אליה מקריות אחרות קבוצות ריצה וספורט שונות. אורכה 4 קמ והיא צמודה לשדות, הכי קרוב לטבע שאפשר ולא חוצה אף כביש. מחולקת למסלולי הליכה/ריצה ורכיבת אופניים, ובאמת יש שם המון רוכבים.

אני מניח שהייעוד הוא לתקלות שבר בסיסיות שיכולות לקרות לרוכבים הרבים ששם. בכל מקרה זו יוזמה ברוכה.

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, super-man כתב:

או שאולי פתרון נוסף זו מצלמה שמכוונת על העמדה, עם שלט שמודיע שהעמדה מצולמת למען שמירתה ותחזוקתה?

קודם כל אני פחות רואה שחורות מחלק מהגיבים פה ואני רוצה להאמין שהעמדה במקום הספציפי הזה לא תסבול מוונדליזם. 

והפתרון הוא בשינוי הנורמות החבתיות. 

או שומר שיושב ליד העמדה ומשגיח. 

אין באמצע. 

מצלמת אבטחה? ניגד שיש. ונגיד שרואים בהקלטה מישהו שבא, חתך עם קטר את הכבל וגנב מברג. 

נו ו...? מה יעשו עם ההקלטה? ישלחו זיהוי  פלילי לחפש אותו? אתה חושב? 

איך בדיוק תעזור מצלמת אבטחה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שהעמדה בטיילת בביאליק תעבור ונדליזם, יש פיקוח מאוד רציני וזריז מטעם העיריה ואני מאמין שהיא מצולמת מכיוון אחד עמודי התאורה.

בלי קשר היא במיקום הומה שבו לא נוטים לעשות צרות.

לגבי העמדה עצמה - זה די ליגה למי שצריך איזה כיוון הילוכים או כל דבר שיותר נוח לעשות כשיש מתקן להרמה, אבל הבאסה היא שצריך ללכת עד לשם עם כל הדברים שלך וזה לא ממש נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוייקט מעולה! בתור רוכב אופניים (כביש ושטח) נתקל לפעמים במצבים שצריך איזה כלי לתיקון רגעי,פנצ'ר באמצע הדרך. הכי קל באמצע הדרך לתת גיחה לפארק שקרוב באותו רגע ולתקן. 

בדרכ אני סוחב  עלי כלי תיקון,ואם הופעת מתקנים כאלה יגיע יום שפשוט אסחוב רק פנימיות. 

• אהבתי 1

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, EliC25 כתב:

מה הטעם שלי להגיע נגיד עם אופניים שדורשים תחזוקה,  עד נקודה מסויימת בעיר, כדי לעבוד עליהם בעצמי, מאשר ללכת לחנות הקרובה לביתי ושבעל מקצוע יסדר?

ואם מדובר במישהו שיודע diy בתחום כנראה שהוא לא צריך את כל הכלים שיש שם ויש לו כבר הכל בבית.

בתור מי שעוסק בתחום, לא יודע כמה זה שימושי. 

נשמע שאתה אומר את זה רק כי אתה עוסק בתחום 

לא כל אחד רוצה כל פעם שיש דבר קטן לקפוץ לבעל מקצוע, יש כאלה אוהבים גם לסדר לבד ולהציע לרכוש כל פעם כלים זה פחות נוח

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, arik100 כתב:

נשמע שאתה אומר את זה רק כי אתה עוסק בתחום 

לא כל אחד רוצה כל פעם שיש דבר קטן לקפוץ לבעל מקצוע, יש כאלה אוהבים גם לסדר לבד ולהציע לרכוש כל פעם כלים זה פחות נוח

לא אני לא. גילוי נאות, הפסקתי לעבוד במשרה מלאה אני עובד אחת לשבוע, אני בהתמחות בתחום אחר לגמרי, אבל יש לי נסיון של מספר שנים בתחום ואני יודע מה רמת הידע של הלקוחות. מי שיש לו ידע יש לו גם כלים. מי שאין לו כלים בדרך כלל גם אין לו ידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, EliC25 כתב:

לא אני לא. גילוי נאות, הפסקתי לעבוד במשרה מלאה אני עובד אחת לשבוע, אני בהתמחות בתחום אחר לגמרי, אבל יש לי נסיון של מספר שנים בתחום ואני יודע מה רמת הידע של הלקוחות. מי שיש לו ידע יש לו גם כלים. מי שאין לו כלים בדרך כלל גם אין לו ידע.

לא ממש נכון, יש גם באמצע.

אני קניתי סט כלים כללי רק כשהתחלתי לרכב בשטח.

עד אז, נאלצתי, למרות שידעתי לכוון חלק מהדברים לבד, להגיע לחנות עבור זה.

בנוסף, יש תקלות שמופיעות תוך כדי נסיעה נחמד לדעת שיש איפה להדק בורג רופף, כי בנסיעות עירוניות סט הכלים בכלל לא איתי משקולי מקום ונוחות.
ויש לי מכר עם אופניים חשמליים, שמשמשים אותו לעבודה כשליח, וגם עבורו זה יכול להיות מאוד שימושי (אין לו עודף כסף להשקיע בכלים, הוא גם לא ריצה להסחב איתם בעבודה ולהסתכן שיגנבו או לסחוב אותם איתו בכל ירידה מהאופניים).

בקיצור, יש מקרים שנופלים בין הקצוות שתארת, אולי הם לא רבים, ימים יגידו מה רמת השימוש בעמדות. 

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...