Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה מוצר קניתם ביוקר והיה לגמרי שווה את הכסף?

davemustaine87
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לנדקרוזר.

הפעם, אני רציני. 

משלם ביוקר, תמורה מלאה למחיר, ומוכר ביוקר כשרוצה להתקדם. 

• מעניין 1
כמו שאומרים ברוסית, כל אדם הוא הפיזדץ של המזל שלו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעלים איטלקיות/ממותגים איכותיים מפגינות שרידות, מראה, עור נאפה איכותי, ונוחות עדיפה מכל נעל זולה.

שורדות אצלי שנים רבות עם תחזוקה נאותה. (היום מעט פחות, כי מבלה פחות מבעבר - אז זה לא חשוב)

מוצרי חשמל, הכי ממותגים כי זה מוכיח את עצמו מבחינת תמונה עדיפה למשל. מערכות אודיו/וידאו היי אנד יקרות (זה בא (בכיף) על חשבון רכב חדש)

מחשבים/ניידים, מצעים וסדינים, בגדים ממקומות איכותיים. (היום זה פחות רלוונטי)

האם הכסף מצדיק את מחירו הגבוה של המוצר? ברוב המקרים כן. (כשיודעים לזהות איכותיות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, discoTD5 כתב:

לנדקרוזר.

יתחילו לזרוק עליי פה עגבניות רקובות, אבל טויוטה בכללי, במיוחד בתור רכב משומש.

נכון שאתה משלם יחסית ביוקר על רכב משנתון נמוך, אבל בתמורה אתה מקבל רכב שמקבלים ממנו שקט תעשייתי עם תחזוקה בסיסית. מניסיון עם שתי קורולות ופריוס.

כנ"ל טיפולים במורשה יבואן (במקרה של טויוטה לפחות, וממה שנוכחתי לדעת עד עכשיו, הונדה). משלם ביוקר, אבל שמים לך מתכלים שמתאימים לרכב (שוב פעם, מניסיון שלי עם קורולה/פריוס/סיוויק).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002

I'd rather have a bottle in front of me, than a frontal lobotomy - Tom Waits

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פח זבל של ברברניטה.

בהתחלה ממש התבאסתי כי כמו שזה נשמע, 1000 שקל על פח זבל. אבל זה הפח הכי נח שיש בעולם. הוא מכיל המון זבל, הוא גבוה וקל להוציא ולהחליף בו את השקיות, קל לנקות תחתיו את הרצפה כי יש לו רגלים גבוהות, הוא מאד אסתטי בגלל העיצוב וגם בגלל התכנון, לא רואים את השוליים של השקית מחוץ לפח ולא מצטבר לכלוך סביב הפתח לא משנה מה זורקים בפנים. אפשר לשים אותו בכל מקום וזה לא יראה מכוער.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

.Volvo 740. It's hip to be square

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעובד המון עם השוק בסין אני יכול להגיד לך כמה פעמים הבאתי טסטרים זולים בשביל להרוויח יותר וגיליתי שהם  לא מתקרבים למוצר שעולה פי 4 יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, hans כתב:

עפרונות של מיצובישי. כן כן.

יש לנו כמה כאלה בעבודה. אני בקושי משתמש בהם, אבל תמיד נדהמתי עד כמה אפשר לרשום איתם בצורה עמידה פשוט על כול סוג של משטח.

לפני 41 דקות, SlowRide כתב:

פח זבל של ברברניטה.

בהתחלה ממש התבאסתי כי כמו שזה נשמע, 1000 שקל על פח זבל. אבל זה הפח הכי נח שיש בעולם. הוא מכיל המון זבל, הוא גבוה וקל להוציא ולהחליף בו את השקיות, קל לנקות תחתיו את הרצפה כי יש לו רגלים גבוהות, הוא מאד אסתטי בגלל העיצוב וגם בגלל התכנון, לא רואים את השוליים של השקית מחוץ לפח ולא מצטבר לכלוך סביב הפתח לא משנה מה זורקים בפנים. אפשר לשים אותו בכל מקום וזה לא יראה מכוער.

חייב לשאול, מה גרם לך להגיד "זהו, נמאס לי, אני קונה פח ב-1000 שקל ?" :) 

משרת בקריה וסובל? האישה/חברה מרביצה לך? סתם מחפש כתף לבכות עליה? אין בעיה!

״גש לאפסנאות וחתום על שק אשכים״.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלום ממש כלום... לאור הניסיון השלילי מאוד שלי עם מוצרי יוקרה אני דווקא נמנע מלקנות מוצרי HI-END ומתמקד בMID-LOW RANGE

מקבוק אייר - שתי מקבוק אייר שנפתרו לאחר שימוש זהיר של 3 שנים (עמדה סטטית של כתיבת תכנה)

מקבוק נייח - עבד שנתיים ואז הופיעו אדים במסך

מיקרוגל יקר דיגיטלי וכבד משקל מאוד (מי אמר משקל = איכות) נפטר יום בהיר אחד אחרי שנתיים של שימוש.

אוזניות 1000XM3 הפונקציה של הביטול רעשים עושה לחץ באוזניים וממש לא נעימה, השליטה\טאצ' עובדים בצורה מחורבנת רוצה להגביר ווליום? הינה לך החלפת שיר... (ממש שימושי כששומעים הרצאה של 60 דקות) והחיבור עם המקבוק עובד בצורה מחורבנת פעם בדקה יש טיקים בסאונד > עם הטלפון יש יותר טיקים.

מעיל חורף למזג אוויר של אירופה של SUPER DRY לא זוכר כבר כמה אבל עלה הון אחרי שנה נפרם התפר בבית השחי.

ספה ארבע מושבים יוקרתית (7 אלף שקל לדעתי) קיבלנו אותה בירושה מבן משפחה שעשה רילוקיישן יצא לי לפרק את הספה לגורמים כדי להרכיב אותה היא עשויה מזבל וקרטון ולא נוחה במיוחד בגלל מחסור ריפוד בצדדים.

אוזניות 1MORE בעיות חיבור וקליטה עם כל מכשיר סלולרית נופלות מהאוזן, איכות דיבור זוועתית עד כדי כך שאני נאלץ להוריד אותן בשיחה, בעיות טעינה לסירוגין נטענות ולא... לפניהן היו לי אוזניות HAYLOU של 20 דולר מאלי שהיו פחות טובות רק בסאונד כול השאר החל מארגונומיות לאינטואיטיביות ואמינות היה עדיף פי 10)

מסגרת למשקפיים מחומר יוקרתי (לא זוכר אם טיטניום או מגנזיום) תוצרת יפן עלתה למיטב זכרוני 1800 שקל צריכה פעם בחודשיים חיזוק ברגים

דברים שכן שווים את הכסף שלהם:

MEIZU 16TH עלה בזמנו +-800 שקל בBF מכיל את אותה החומרה כמו שהכיל הפוקופון הראשון שעלה אז 1300 שקל רק המסך המצלמה והעיצוב ואיכות חומרים טובים בהרבה... המקביל של שיומי עלה אז 1800 ש"ח ושל הקוריאנים 2000+ הטלפון משרת אותי נאמנה ואני מאוד מרוצה ממנו.

טלוויזיה PILOT 50 אינץ' עלתה 1100 שקל בשופרסל עם CASHBACK של 300 ש"ח בקניה חזרה... לא ציפינו להרבה ולא היו ממש פרטים עליה בחנות פשוט אנחנו מדליקים את הטלוויזיה פעם בשבועיים אז החלטנו לא להשקיע בזה לבינתיים... בסוף קיבלנו טלוויזית SMART עם אנדרואיד שעובד בצורה חלקה ותמיכה ב4K כשמשווים את התמונה לתמונה במחשב שלי עם פאנל IPS איכותי כן רואים הבדל בצבע אבל כשרואים את הטלוויזיה כשלעצמה אף אחד מהחברים שלי לא יודע להבדיל שמדובר בטלוויזיה של 800 שקל ולא 2000 שקל.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Potato כתב:

אזניות,תמיד הייתי עם אזניות פשוטות ולהוציא יותר מ100 שקל על אזניות נראה לי מוגזם.

איזה שבוע הייתי עם חברים באילת,הם חובבי אודיו וקנו את האזניות החדשות(דאז) של סוני WH-1000XM3.

אפילו אלוהים לא יודע מה גרם לי באותו רגע לקחת גם אריזה ולהוריד 1089 שקל על אזניות-מוצר שמעולם לא היה בסל התכנונים שלי אפילו.

אבל,התמכרתי ואין מצב שאני שם על עצמי אזניות אחרות-הנוחות,הסאונד,בידוד הרעשים.

מאפיינים שמאוד קל להתרגל אליהם אבל שמים אליהם לב מהר מאוד כשהם חסרים.

אם הן יחזיקו לי שנתיים-שלוש,הדגם הבא יהיה בדיוק אותן אזניות רק חדשות יותר,ייצאו כבר XM4.

קצת כמו לנהוג ברכב עם טורבו ואז לנסות לחזור לאטמוספרי,זה לא זה...

כאילו אני כתבתי את זה. בדיוק המעבר שאני עשיתי. חותם על כל מילה.

קניתי באילת לפני כמה שבועות ב-900 ש"ח ושווה כל שקל. לא יודע איך שמעתי מוזיקה (או כל דבר עם אודיו) לפניהן, וזה לא שהיו לי אוזניות גרועות לפני כן (של Marshall, אבל חוטיות).

אגב, יצאו כבר XM4.

לפני שעתיים, yogev20 כתב:

נעלים איטלקיות/ממותגים איכותיים מפגינות שרידות, מראה, עור נאפה איכותי, ונוחות עדיפה מכל נעל זולה.

שורדות אצלי שנים רבות עם תחזוקה נאותה. (היום מעט פחות, כי מבלה פחות מבעבר - אז זה לא חשוב)

מוצרי חשמל, הכי ממותגים כי זה מוכיח את עצמו מבחינת תמונה עדיפה למשל. מערכות אודיו/וידאו היי אנד יקרות (זה בא (בכיף) על חשבון רכב חדש)

מחשבים/ניידים, מצעים וסדינים, בגדים ממקומות איכותיים. (היום זה פחות רלוונטי)

האם הכסף מצדיק את מחירו הגבוה של המוצר? ברוב המקרים כן. (כשיודעים לזהות איכותיות)

מחזק. עד לפני זמן מה הייתי גם קונה מוצרים "סבירים", או כאלה שעולים בזול יחסית ועושים את רוב העבודה. נעלים, בגדים, אוזניות,, סלולרי, מחשבים וכו'. הייתי מעדיף לקנות כמה במחיר בינוני ולחיות עם הפשרות, מקדסימום להחליף פעם ב... עד ששיניתי קו חשיבה והיום מעדיף לקנות מוצר אחד או 2 (למשל, בגדים) איכותיים,שיחזיקו מעמד המון זמן וגם ישרתו אותי נאמנה ובלי פשרות,  גם אם יקרים, מאשר להחליף כמה סבירים כל תקופת זמן.

וכמובן, לא כל מותג/מוצר יקר שווה את הכסף, צריך להתמקד באלו שבאמת מצדיקים את המחיר.

עריכה אחרונה על ידי Mr_Shankly

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Mr_Shankly כתב:

אגב, יצאו כבר XM4.

דבר שאני מחבב בעולם האוזניות הוא שבמידה ויש אוזניות טובות, השקעה גבוהה היא דבר מוצדק. למה? כי אוזניות טובות נשארות אוזניות טובות, גם בעוד 10 וגם בעוד 30 שנים. הן לא "מאבדות רלוונטיות" כי יצא דגם חדש, אלא אם מדברים על עניין הפיצ'יפקעסים שמסביב. בדיוק בגלל זה, שמדברים על אלחוטיות- עניין השרידות לאורך זמן קריטי מבחינתי (במה כרוכה החלפת סוללה בעיקר, כריות מתחלפות לאוזניים, ואקולייזר שזמין למשתמש. לשמחתי סדרת ה XM של סוני עם ציון גבוה בכל הסעיפים)

עריכה אחרונה על ידי Pika007
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף

• תוכן חדש...