Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרארי 458 Ferrari?

PeteRoy
 שיתוף
עוקבים 7

פוסטים מומלצים

צילמתי הלילה מה שאני חושב שזה פרארי 458 Ferrari בהרצליה

תקנו אותי אם אני טועה בדגם

וגם מה איזו תמונה יותר יפה, עם צבעים חמים או קרים?

635A0556.jpg

635A0557.jpg

עריכה אחרונה על ידי PeteRoy
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני שעה, david brown כתב:

אין פה עניין של דעה, זו לא סוגיה פילוסופית.

זו 488 GTB הרוסה.

למה הרוסה? מכיר ההיסטוריה שלה?

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 12 שעות, zaf כתב:

למה הרוסה? מכיר ההיסטוריה שלה?

לא.. רואה את הג'אנטים זה מספיק. אנשים עושים דברים נוראיים לפרארי בארץ "קיטים" וכדומה. 99.9 אחוז שלא ייעשה על ידי בעלים המקורי. תמיד יד 2,3,20.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמוכיח שכסף לא יכל לקנות טעם. לא מבין למה לגעת ביצירת אמנות (לפחות עיצובית) כזו.

• אהבתי 2
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מסתכם בטעם רע בבחירת צבע לג׳אנטים, לא הייתי קורא לה הרוסה.

ה 488 היא יותר "מיינסטרים" ולא איזו פרארי שתרשם בדפי ההיסטוריה ותהיה שווה הרבה מאוד כסף עוד כמה עשרות שנים.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכל מסתכם בזקן שנהנה להסתכל על האוטו שמזכיר לו את צעירותו. אפשר להרוס רכב שהוא פאר היצירה ההנדסית בהווה גם אם בעתיד לא תהיה לו הילת חד קרן.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אין ויכוח.

לא רואה בעיה לעשות טאצ׳ים אישיים (בטוב טעם) שגורמים לך להרגשה טובה גם כשמדובר ב 488.

לפני כמה שנים הייתי מצלם בסדנת רכב והיו שם המון לקוחות עם מכוניות-על שעשו קסטומיזציה לרכב, אם זה עיטוף נגד שריטות, ריפודים, קיטים מקרבון אמיתי וכו' וכו'.

בסופו של דבר זה רכב שאתה אמור להנות איתו ולא אקזמפלר שאמרו להיות כמה שיותר מקורי שהערך שלו רק עולה עם הזמן.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יודע מה?! איכשהו אני מקבל את זה שעושים פרוייקט מלא לרכב כולל בודי קיט וכל התוספות סטייל המוצגים בתערכות הרכב סימה (sema) לא כוס התה שלי אבל מבין אכישהו וזה יכל לצאת מגניב לפעמים. אבל רכב סטוק לגמרי, עם ג'נטים שהאמת נראים כאילו עולים אחוז וחצי מהג'נט המקורי נראה מגוחך. משרה אוירה של פיקנטו יוצאת ליסינג שנקנתה ע''י חייל משוחרר שהתקין ג'נטים מאוטודיפו. רובנו היינו שם, לא לכולנו היה כסף ל - 488

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף
  • תוכן חדש...