Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באמצע הכביש התפרץ ובעט ברכב

Mega
 שיתוף
עוקבים 35

פוסטים מומלצים

שלום,

היום בבוקר חבר לעבודה נקלע לסיטואציה לא נעימה שמעורב בה הבבון הישראלי.

החבר נוסע רגוע ולא חתך אף אחד, הישראלי המעוכר נסע לעקוף אותו ולא הצליח 

לאחר מכן נצמד לו לתחת בפניה ימינה, לאחר הפניה הבבון עקף אותו וחסם אותו

יצא אליו התחיל לאיים, החבר יצא אליו והבבון שלח בוקסים באויר לאחר מכן החבר יש באוטו

והבבון בעט לו בדלת, יש מעיכה בדלת.

לחבר יש מצלמה קידמית ואחורית והכל מצולם, רואים הכל יפה וגם את המספר של הבבון.

אני מצרץ את הסרטונים, מה לדעתכם כדאי לעשות כרגע ? ללכת למשטרה או להעביר את הסרטונים לחברת ביטוח ?

תנו עצות, החבר רוצה לוותר לו ולא לעשות כלום אבל אני מתעקש שיעשה משהו עם זה כדי למגר את התופעה של הבריונות בכביש.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

אופציה חליפית לשלוש האלה: כשיוצא אליך מישהו מהרכב ומתקרב אליך בצורה מאיימת, אתה סוגר את החלון ונועל את הדלתות. אם אתה יכול להתחמק מהסיטואציה ולהמשיך בנסיעה בלי לפגוע בו, חלילה או ברכב שלו- ע

מסכים לכל מילה שאמרת,יש לי כלל מאוד חשוב בנושאים האלה,לקבור עמוק עמוק את האגו ואת ה"גבריות",ולחשוב בהיגיון נקי,לעולם לא תדע מי מתמודד מולך,לעולם לא תדע אם זה טיפוס שישלוף מוט ברזל ויתקוף באלימות,

הסתכלתי על הוידאו שפותח השרשור צירף. החבר שלו דפק למאזדה "בלימה בהפתעה" פעמיים . בפעם השניה זה כמעט הסתיים בתאונה. שלא יעשה עם זה כלום, כי לפי הסרטון של המצלמה האחורית, הוא חלק מהבעיה במקרה הספציפי .

האמת המצחיק שהוא לפני פניה ימינה יש בנתיב ישר נייד משטרה שפשוט לא הגיבו להתנגות של הבבון שרואים בבירור שמנסה בכח לעשות עבירת תנועה או תעונה

• רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תביעת נזיקין, את המשטרה זה לא יעניין.

בנוסף הייתי מפרסם את זה ברשתות החברתיות בקבוצות גדולות. אולי החשש של אנשים לככב בסרטונים כאלה ברשת, יגרום להפחתה של מקרים כאלה לדעתי.

• אהבתי 2
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

רק עכשיו הבנתי על מה הבחור בסרטון התעצבן. ב0:40 רואים שהנהג המצלם נתן ברקס כי הרכב שאחריו צפר לו. גם כן התנהגות מסריחה לטעמי, אבל אין ספק שהכוכב הראשי פה הוא המצולם במאזדה השחורה.

• אהבתי 2
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה התחיל עוד לפני. אם תשים לב קצת אחרי הכיכר הוא מהבהב לו וצופר כי הוא לא אפשר לו לחתוך בגלל שה-A1 עמדה לו בנתיב. סתם ערס מצוי. 

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור (ערס מצוי) חזר לאחרונה מבילוי וקניות בדובאי לפני יום רביעי.
אחרת לא היית נפגש בו בכביש מאחר והיה נמצא בבידוד במלונית קורונה. 😄

• מצחיק 2
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא לוותר לו. לא יודע אם תלונה במשטרה או תביעת נזיקין על הנזק לרכב או גם וגם. ההתנהגות שלו לא מתקבלת על הדעת, אין לו שום הצדקה להבהב או לצפור ובטח שלא לאיים ולבעוט.

עריכה אחרונה על ידי GKME
  • רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 20 דקות, motek כתב:

רק עכשיו הבנתי על מה הבחור בסרטון התעצבן. ב0:40 רואים שהנהג המצלם נתן ברקס כי הרכב שאחריו צפר לו. גם כן התנהגות מסריחה לטעמי, אבל אין ספק שהכוכב הראשי פה הוא המצולם במאזדה השחורה.

הוא לא נתן ברקס, זה רכב קטן וידני והוא העביר להילוך נמוך ונוצרה סוג של בלימת מנוע.

השאלה אם לפנות לביטוח ?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

רואים שהוא היה לחוץ כבר בהתחלה ושזה דרך הרגילה שלו ביום יום .

בכללי לא לוותר לו ,יעשו לו משהו או לא קודם כל תגיש תלונה .

אני מעוד מקווה שהוא יפגוש באחד כזה שישבור לו את העצמות .

תפרסם זה תמיד עובד תמיד טוב אין מקום לבבון כזה בכביש המקום שלו יחד עם כל הבבונים.

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

האם צריך למגר את התופעה? בהחלט.

האם ראוי שהערס (סליחה, משפחת הקופים מוחה ונעלבת מההשוואה שלו לבבון) ייענש? כמובן.

עם זאת, לדעתי האישית הגשת תלונה תבזבז יותר את זמנו של החבר מאשר תוביל למשהו שיפגע באופן כזה או אחר בערס.

אין הוכחה שהוא פגע בדלת, אין פה איום על חיי אדם, אין נפגעים. יש התנהגות ברברית ועבירות תנועה.

לדעתי האישית אין בזה מספיק כדי שיקרה משהו עם תלונה שכזו.

עם זאת, הלוואי ואני טועה.

• אהבתי 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 דקות, אורח לרגע כתב:

האם צריך למגר את התופעה? בהחלט.

האם ראוי שהערס (סליחה, משפחת הקופים מוחה ונעלבת מההשוואה שלו לבבון) ייענש? כמובן.

עם זאת, לדעתי האישית הגשת תלונה תבזבז יותר את זמנו של החבר מאשר תוביל למשהו שיפגע באופן כזה או אחר בערס.

אין הוכחה שהוא פגע בדלת, אין פה איום על חיי אדם, אין נפגעים. יש התנהגות ברברית ועבירות תנועה.

לדעתי האישית אין בזה מספיק כדי שיקרה משהו עם תלונה שכזו.

עם זאת, הלוואי ואני טועה.

כל מה שאתה אומר זה נכון ומדויק , אבל בקטע העקרוני גם אם זה בזבוז זמן שיגיש תלונה מה יש להפסיד .

כי אם כל אחד מאיתנו לא ידבר זה רק יגדל יותר ואם יוגשו יותר תלונות ככה יבינו בתקווה שאם יעלימו עין בדבר זה יגרור נזקים ובעיות גדולות יותר .

לפני שעה, Mega כתב:

שלום,

היום בבוקר חבר לעבודה נקלע לסיטואציה לא נעימה שמעורב בה הבבון הישראלי.

החבר נוסע רגוע ולא חתך אף אחד, הישראלי המעוכר נסע לעקוף אותו ולא הצליח 

לאחר מכן נצמד לו לתחת בפניה ימינה, לאחר הפניה הבבון עקף אותו וחסם אותו

יצא אליו התחיל לאיים, החבר יצא אליו והבבון שלח בוקסים באויר לאחר מכן החבר יש באוטו

והבבון בעט לו בדלת, יש מעיכה בדלת.

לחבר יש מצלמה קידמית ואחורית והכל מצולם, רואים הכל יפה וגם את המספר של הבבון.

אני מצרץ את הסרטונים, מה לדעתכם כדאי לעשות כרגע ? ללכת למשטרה או להעביר את הסרטונים לחברת ביטוח ?

תנו עצות, החבר רוצה לוותר לו ולא לעשות כלום אבל אני מתעקש שיעשה משהו עם זה כדי למגר את התופעה של הבריונות בכביש.

באיזה דגם מצלמות אתה משתמש ?

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...