Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה בזמן האחרון אני נתקל בהמון רכבים היברידים תקועים בצידי הכביש ?

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 1177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשבועים האחרונים נתקלתי במספר רכבים היברידים בעיקר מסוג טויוטה פריוס תקועים בצד הכביש אבל לא ייחסתי לזה שום חשיבות מיוחדת.

היום בנסיעה שגרתית מכיוון אשדוד דרך חולון לרמת-גן הופתעתי לראות לא פחות מ-3 פריוסים תקועים בצד הכביש.

מה קורה פה ? נגמר המצבר זורקים את הרכב ?

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך אני יכול להגיד לך ששכן שלי בדירה הקודמת החזיק פריוס אם אני לא טועה היתה 2008,

קלל את היום שקנה אותה, מלא תקלות בלי סוף, כל זה ועוד לא נגע בסוללה שכן היתה תקינה, זרק אותה אחרי כחצי שנה וקנה ראב 4 לא יודע איזה שנה, הדגם של שנת 2010 ומאז הוא די מרוצה.

הבעיה כאן שיש מלא מידע לא נגיש לצרכן הפשוט וכנראה קשה לדעת מה באמת מתרחש איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמכרו במהלך השנים שהרכב מופץ בישראל הרבה רכבי פריוס.
מרביתם רכבים ישנים יחסית (הרכב ההיברידי הראשון בישראל).

לדעתי רק במקרה לכדו את תשומת לבך דווקא הרכבים הנ"ל(פריוס).
סביר שנראו גם עוד רכבים שונים תקועים בצד הדרך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפריוס לא נראה לי נתקעים יותר בצד הדרך. אבל הרבה מערכות + רכב שמתחיל להזדקן + זה טיוטה אז זה שומר על המחיר. 

גורם לכך שיש הרבה רכבים כאלה שנתקעים אבל גם רכבים אחרים נתקעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת חיסון קורונה?

תחת סעיף 722.1 בתופעות הלוואי מצוין:
"נסיינים דיווחו כי לאחר מתן המנה הראשונה הם זיהו בשוגג רכבי סיטרואן כטויוטה פריוס"

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1
  • מצחיק 24

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, wildlands2019 כתב:

אך אני יכול להגיד לך ששכן שלי בדירה הקודמת החזיק פריוס אם אני לא טועה היתה 2008,

קלל את היום שקנה אותה, מלא תקלות בלי סוף, כל זה ועוד לא נגע בסוללה שכן היתה תקינה, זרק אותה אחרי כחצי שנה וקנה ראב 4 לא יודע איזה שנה, הדגם של שנת 2010 ומאז הוא די מרוצה.

הבעיה כאן שיש מלא מידע לא נגיש לצרכן הפשוט וכנראה קשה לדעת מה באמת מתרחש איתם.

זה חכם..אכל בלי סוף חרא מהטויוטה,אז מה עשה..קנה עוד אחת!.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בזמנו הייתי רואה הרבה קורולות רובוטיות תקועות בצד של כביש 6, כשהייתי קבוע נוסע שם.

גם לא הגיוני שפריוס תיתקע בגלל סוללה, כי זה ייסע גם אם הסוללה מתה (מניסיון). זה יכול להיות משהו רציני יותר, כמו מנוע/גיר/אינוורטר/לא יודע מה.

אולי יש שדה מגנטי באוויר או משהו, אני אישית סובל ממיגרנות כבר יומיים.

• מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי גנבו להם את הממיר קטליטי,

וברצינות, בפריוס צריך לשים לב למפלס שמן מנוע, ע"פ עדויות חברים צריך להשלים כמות משמעותית של שמן בין הטיפולים,

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא פריוס.

אבל ראיתי כמה הונדה אינסייט בודדות נטושות - בעיקר כאלה שהתחילו כמונית.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, itsik170 כתב:

אמנם לא פריוס.

אבל ראיתי כמה הונדה אינסייט בודדות נטושות - בעיקר כאלה שהתחילו כמונית.

להונדה אינסייט הייתה בעיה סדרתית במנועים, היה אפילו ריקול שקט על זה בגלל צריכת שמן מוגברת.

פעם התעניינתי ברכב כזה, עוד לפני פריוס ואיוניק, אבל ירדתי ממנו אחרי שראיתי איך בהונדות בנות פחות מ3 כבר פתחו מנוע והחליפו בוכנות (או משהו דומה, לא ממש זוכר).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אנשים פה היו קונים רכב היברידי בן 10+ עם סוללה מקורית ובאיז מחיר (ביחס למחירון)? נניח שיש לרכב נתונים טובים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...