Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים חדשים - התלבטות

kfirg
שימו לב! השרשור הזה בן 1182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע, יש מצב שאפילו זול יותר (פחות חומר). יש מחירים גם באתר שלהם אגב.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.1.2021 בשעה 14:51, WA_SA123 כתב:

יש באתר tiredeal אותו מחירים אפילו יש מצבים שהם יותר זולים אבל לא בטוח לגבי התאריך, נשמח אם מישהו יעדכן איך הם מתעסקים בזה(תאריך)

1. באתר שלהם צריך להוסיף את אופציית ההתקנה ואיזון. מעלה קצת את המחיר.

2. הם מתחייבים על צמיגים בני עד שנה (או חצי שנה, כבר לא זוכר), יכול להיות שתקבל רביעייה שבה כל צמיג הוא משבוע ייצור אחר.

3. השירות באמת טוב מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מחירים טובים ברשת טיירדיל? רק עכשיו אני שם לב שהמחירים לא כוללים התקנה.

צריך להוסיף עוד 200 ש"ח על פירק והרכבה ואיזון. אני לא רואה איך המחירים משתלמים שם?

שבכל מקום אחר הצמיגים זולים יותר כולל התקנה מלאה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לשמחתי, קיבלתי בסוף רביעיה אסימטריק 5 משבוע 39 שנת 2020.

הצמיגים הורכבו וההבדל הורגש מיד. ממליץ בחום. כבר שמתי לב שהרכב מרגיש קצת פחות מרחף על הכביש (יתכן כי הצמיג הקודם כבר התקרב לסוף חייו) ובעיקר הצמיג משכך הרבה יותר טוב ופחות רועש.

זה די משמעתותי ביחס לצמיג הקודם קונטיספורט 3 שהיה מאוד רועש וקשיח. גם ביציאה חזקה מהמקום יש פחות התערבות של הבקרות והיציאה יותר חלקה ועקבית (34 קג"מ).

עוד לא בדקתי בתנאי קיצון או ביצעתי תמרונים חדים אבל בהחלט מורגש שמדובר באחלה צמיג ובמחיר סביר סה"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מברוק, אחלה צמיג ! גם אני מאוד מרוצה אם כי הוא מגלם תשלום בנוחות תמורת אחיזה משופרת.

מנסיוני המחיר הטוב ביותר לגודייר הוא באתר היבואן itire.co.il

ישנם קופונים של מועדוני צרכנים שונים שיכולים בממוצע לקזז 10 אחוז.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הלבשתי לפני כמה ימים רביעיית pirelli p7 245/40/18 97Y . עלו לי 2500 שקל.

ההתלבטות הייתה בין הpirelli לבין הcontisport 3 .

קראתי הרבה ביקורות, ובסוף בחרתי בסוף בpirelli (אני לא אשקר, זה הרבה בגלל שהצמיג כ"כ יפה 😍

ההחלפה הייתה מרביעיית goodyear effigrip perofmance 205/60/16 שהיו לי.

לא מרגיש יותר מדי הבדל ברעש (או חוסר רעש)  אחיזה, בלימה, גלגול או כל פרמטר אחר, היה מעולה ונשאר מעולה.

דאגתי קצת מפגיעה בנוחות כי עליתי 2 מידות צמיג אבל בינתיים אני מרוצה.

עם זאת אני חושד שצריכת הדלק קצת השתנתה לרעה (לא בגלל סוג הצמיג, אלא בגלל הקוטר). אני עוקב.

אגב, אתמול שיניתי ברישיון את מידת הצמיג, במכון טסטים. עשו לאוטו שלי מיני טסט 🤣. זה כלל עליה מעל הבור, בחינה מדוקדקת של הצמיג וסביבתו (מרווחים ברקסים וכו'), השוואה לדוח צמיגים מותרים מהתוכנה שאתה הם עובדים.  וגם אחרי כל זה הבוחן התפתל והתלבט לפני שחתם על השינוי. 

אני שמח שכך נוהגים, זה מראה שלא חותמים על כל דבר. אבל בשורה התחתונה העיקר שאושר (לא הייתה כל סיבה שלא) :) 

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.1.2021 בשעה 08:52, ramik33 כתב:

לא מרגיש יותר מדי הבדל ברעש (או חוסר רעש)  אחיזה, בלימה, גלגול או כל פרמטר אחר, היה מעולה ונשאר מעולה.

עלית מ205/60/16 ל245/40/18 וזה מה שיש לך להגיד? 

אתה בטוח שאתה לא סבתא בת 70 שלא עוברת את ה 1500 סל"ד😄

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת נהיגה, אני גבר בן 36 עם נשמה של סבתא בת 103 😆

אבל אל תזלזל, אני עובר את ה1500 סל"ד, סל"ד השיוט שלי ב100 קמ"ש הוא 1650  😉

נוסע מאוד עדין בד"כ. לא מהנהגים ה"ממהרים".

אגב, האווטרים שלנו דומים באופן מחשיד 🤨

עריכה אחרונה על ידי ramik33
  • מצחיק 1
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...