Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון החדשה בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 21 שעות, zaf כתב:

מתי מבחן ללאון החדשה?

היה אמור להיות בתחילת החודש, אבל ביטלתי אותו כרגע בגלל הסגר. אני מהמקפידים, ועם כל הכבוד ותחושת הערך העצמי המוגזמים שלי, אני לא חושב שמבחן לאוטו זה צורך חיוני.

• רעיון טוב! 4

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמית אין כרגע מבחנים אצל אף יבואן.

בתאריך 27.12.2020 בשעה 08:09, wildlands2019 כתב:

אני כמוך מרגיש שמיהרתי בקנייתה הפוקוס, הלאון מאוד מעניינת ויש מצב שהייתי הולך עליה לו חיכיתי

קודם כל תמיד כדאי לעשות קצת שיעורי בית ולברר מה עומד להגיע ומתי (אתם פעילים פה בפורום רכב כך שיש לכם קצת מודעות), שנית למה? אתם לא מרוצים מהפוקוס? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מסתבר שכן יש נסיעות מבחן אצל יבואנים מסויימים.

אתמול התקשרו אלי מיבואן מסוים לתאם נסיעה והם פשוט יגיעו אלי הביתה, ושמעתי מעוד מישהו שעשה את זה עם יבואן אחר.
מצד שני יבואן ממנו הייתי אמור לקבל רכב לסופ״ש ארוך ביטל/דחה לי את הנסיעה ברגע שהסגר התהדק.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט בזמנו הביאו את האטקה עד אליי לנסיעת מבחן, הנציג קיבל את זה כצ'ופר (כי הביאו לי למשרד, שנמצא 2 ק"מ ממגדל צ'מפיון) , אבל היו מוכנים להביא לנסיעת מבחן גם רחוק יותר.

ועוד כשזה דרך הליסינג ולא קנייה פרטית.

גם קיה הביאו את האקסיד אליי, מאזדה אבל למשל לא היו מוכנים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.1.2021 בשעה 10:15, m3x7r3m3 כתב:

סיאט בזמנו הביאו את האטקה עד אליי לנסיעת מבחן, הנציג קיבל את זה כצ'ופר (כי הביאו לי למשרד, שנמצא 2 ק"מ ממגדל צ'מפיון) , אבל היו מוכנים להביא לנסיעת מבחן גם רחוק יותר.

ועוד כשזה דרך הליסינג ולא קנייה פרטית.

גם קיה הביאו את האקסיד אליי, מאזדה אבל למשל לא היו מוכנים

לצמפיון מוטורס יש מערך נפרד לציי רכב ולליסינג.
בסוף 2016, כשעמדתי לפני החלפת רכב הליסינג שלי, האוקטביה היתה המועמדת המובילה כרכב הבא שלי.
כשביקרתי באולם התצוגה של סקודה, ביקשתי לתאם נסיעת מבחן, איש המכירות הסביר לי שעליי לתת מקדמה של 5K ש"ח ורק אז אוכל לבצע נסיעת מבחן, הסברתי לו שמדובר ברכב ליסינג מהעבודה והוא אמר לי לפנות למלקת ציי רכב.
קצין הרכב וחברת הליסינג פנו מחלקת ציי הרכב של צמפיון ותוך זמן קצר חזרו אליי לתיאום נסיעת מבחן.
הגיע אליי נהג עם אוקטביה למשרד, הסביר לי בקצרה על הרכב ואמר לי שאני יכול לנהוג איתו ברכב עד שעה (לא לפני שחתמתי על כך שברור לי שהרכב לא כולל חיישני רוורס ומעמד לטלפון בהתקנה מקומית..), נהגתי ברכב כ-40 דקות ולבסוף הזמנתי אוקטביה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

הבעיה שאתה נתון פה ל2 דברים:

- כוח של הלקוח מול החברת ליסינג(אם הלקוח זה חברה עם מספר רכבים קטן יש יותר סיכוי שמה שאתה מבקש יהיה מורכב יותר)

- כוח של חברת הליסינג או הנציג מחברת הליסינג לעזור.

בזמן שבאולם תצוגה אתה פשוט צריך לתאם בעצמך, אני לא מבין למה אי אפשר לתגמל את הנציגי נסיעות מבחן/הסוכנים אם הם עוזרים לסגור עסקת ליסינג(בשיטת באק-צ'ארג' כלשהיא) כלשהיא במקום לטרטר את הלקוח לעמוד בתור לשירות לקוחות של החברת ליסינג, מה שמייצר את המצב שרוב האנשים פשוט "משחקים אותה" שהם רוצים לקנות רכב ועושים הצגה כדי לקבל הזדמנות לנסיעת מבחן על הרכב שהם רוצים כי זה יותר פשוט(ואז סתם מבזבזים את הזמן של נציג המכירות/נציג נסיעות המבחן).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, noknok כתב:

^

הבעיה שאתה נתון פה ל2 דברים:

- כוח של הלקוח מול החברת ליסינג(אם הלקוח זה חברה עם מספר רכבים קטן יש יותר סיכוי שמה שאתה מבקש יהיה מורכב יותר)

- כוח של חברת הליסינג או הנציג מחברת הליסינג לעזור.

בזמן שבאולם תצוגה אתה פשוט צריך לתאם בעצמך, אני לא מבין למה אי אפשר לתגמל את הנציגי נסיעות מבחן/הסוכנים אם הם עוזרים לסגור עסקת ליסינג(בשיטת באק-צ'ארג' כלשהיא) כלשהיא במקום לטרטר את הלקוח לעמוד בתור לשירות לקוחות של החברת ליסינג, מה שמייצר את המצב שרוב האנשים פשוט "משחקים אותה" שהם רוצים לקנות רכב ועושים הצגה כדי לקבל הזדמנות לנסיעת מבחן על הרכב שהם רוצים כי זה יותר פשוט(ואז סתם מבזבזים את הזמן של נציג המכירות/נציג נסיעות המבחן).

מעולם לא קניתי רכב חדש, כך שאין לי מול מה להשוות... בקדנציות הקודמות של רכבי הליסינג שלי (מאזדה 3 ופורד פוקוס) בהן היתה לי בחירה, התקשרתי לאולם התצוגה של היצרן ליד ביתי ותיאמתי נסיעת מבחן (תוך ציון העובדה שמדובר ברכב ליסינג עתידי), אמרו לי שמבחינתם אני לקוח לכל דבר ועניין ותיאמו נסיעת מבחן ללא שום בעיה.
נראה לי שזו התנהלות ייחודית של צמפיון.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, mottis כתב:

לצמפיון מוטורס יש מערך נפרד לציי רכב ולליסינג.
בסוף 2016, כשעמדתי לפני החלפת רכב הליסינג שלי, האוקטביה היתה המועמדת המובילה כרכב הבא שלי.
כשביקרתי באולם התצוגה של סקודה, ביקשתי לתאם נסיעת מבחן, איש המכירות הסביר לי שעליי לתת מקדמה של 5K ש"ח ורק אז אוכל לבצע נסיעת מבחן, הסברתי לו שמדובר ברכב ליסינג מהעבודה והוא אמר לי לפנות למלקת ציי רכב.
קצין הרכב וחברת הליסינג פנו מחלקת ציי הרכב של צמפיון ותוך זמן קצר חזרו אליי לתיאום נסיעת מבחן.
הגיע אליי נהג עם אוקטביה למשרד, הסביר לי בקצרה על הרכב ואמר לי שאני יכול לנהוג איתו ברכב עד שעה (לא לפני שחתמתי על כך שברור לי שהרכב לא כולל חיישני רוורס ומעמד לטלפון בהתקנה מקומית..), נהגתי ברכב כ-40 דקות ולבסוף הזמנתי אוקטביה.

היום זה המצב אצל כל החברות שבדקתי - מאזדה (תגיע לאולם בת"א), סיאט (הגיעו אליי), קיה (הגיעו אליי), היו עוד כמה שהציעו אבל לא היו רלוונטיים אז ויתרתי על הנסיעת מבחן

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...