Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון החדשה בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוף סוף, אחרי הרבה עיכובים, סיאט לאון החדשה כאן, בערך. בשלב הזה אמנם תוכלו להזמין את כולן, אבל לראות בעיניים רק את גרסת הסטייל 1.5. ה-FR עם מנועי ה-1.5 וכן עם ה-2.0 יגיעו רק מאוחר יותר. 

810061800_MAIN---2021.thumb.jpg.004d02076a644abad4ca1f57e19b6047.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה ומוצלחת, אפשר להבין למה הכוונה אצלם במפרט Eco full LED? לפי התמונות שצירפת, הפנסים מקדימה עושים רושם של LED מלא, אז מה ההבדל בינם לבין גרסת ה-FR שעליו רשום FULL LED  (וזאת בניגוד ל-ECO FULL LED) במפרט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א, אין צורך לצטט את ההודעה אם היא האחרונה ואתה עונה עליה (זה בסדר, מחקתי אותו. רק שים לב להבא).

ב, ב-Full LED יש פרוג'קטור (שסיאט או צ'מפיון החליטו לקרוא להם, משום מה, אנג'ל אייז...), פס לד שמהווה את חתימת האור וה-DRL, והעצמה שלהם גבוהה יותר. 

או במילים אחרות, זה:

All-new SEAT Leon: the evolution towards advanced illumination

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה באטקה החדשה שהושקה לא מזמן אין את המנוע עם המערכת המיקרו היברידית? 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, fusion-x כתב:

ידוע לך מתי הגולף תגיע ?

לצערי עדיין לא. 

לפני 34 דקות, omri20 כתב:

האם נאמר משהו לגבי גירסה כלשהי של גיר רגיל?

לא, אבל אם לשפוט מניסיון העבר, אני מאמין שיש סיכוי שמתישהו תגיע. 

לפני 43 דקות, markb205 כתב:

אין לי מושג. אני יכול לנחש שזה בגלל חוסר התאמה לפלטפורמה הקודמת...? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בזה שהלאון הקודמת מכרה לא מעט בגלל צעירים שאוהבים "פתיחות ברמזורים, אגזוזי לחץ, וסטייג'ים לאור שקיעה" ובגלל שבפייסבוק אותם צעירים לא מתלהבים מהעיצוב, מעניין מה תהיה כמות המכירות של הדור החדש.

עריכה אחרונה על ידי shachar187
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסת הסטייל ממש סבבה מבחינת אבזור והייתי אומר אפילו שה FR יחסית מיותרת ולא שווה את תוספת הסכום המשמעותית אלמלא ה dick move לא להכליל פיצ'ר כל כך בסיסי היום כמו קילס בגרסת הסטייל.

זה פיצ'ר שהיה לי בקליאו הידנית שעלתה כחדשה כמעט חצי מהלאון הזו (ועוד בדגם שרץ מ 2012) פשוט מבאס לקנות רכב חדש בלי זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, markb205 כתב:

למה אם ישראלי שומע היברידי ע**ד לו,

בחיאת זה כולה מערכת start stop, רק פועלת כמה מטרים לפני עצירה, 

העיקר לתקוע מערכת מורכבת שרק תוסיף כאב ראש מיותר שלא תועיל בדבר, אולי אחוז בודד, נו באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, yuval1111 כתב:

אז הלאון מציגה אורך ובסיס גלגלים גדולים יותר מהגולף?

חיובי. לגולף יש 263.6 ס"מ.

לפני 12 שעות, Turbulence כתב:

ה2.0 מגיעה עם DSG7 רטוב?

חיובי.

לפני 12 שעות, Doron_Z כתב:

גרסת הסטייל ממש סבבה מבחינת אבזור והייתי אומר אפילו שה FR יחסית מיותרת ולא שווה את תוספת הסכום המשמעותית אלמלא ה dick move לא להכליל פיצ'ר כל כך בסיסי היום כמו קילס בגרסת הסטייל.

מעבר לזה שאני מסכים שאי-כלילת קילס מלא במכונית של 135K ש"ח זה... לא ממש סבבה, אני לא בטוח שאני מסכים עם זה שה-FR "לא שווה את התוספת". האקסטרה שמקבלים איתה טכנית שווה את התוספת, ואני גם די בטוח שזה יחזיר את עצמו במכירה לאור הפופולריות המשמעותית גבוהה יותר של דגמי FR אצל רוכשי יד שניה צעירים.

לפני 12 שעות, wildlands2019 כתב:

העיקר לתקוע מערכת מורכבת שרק תוסיף כאב ראש מיותר שלא תועיל בדבר, אולי אחוז בודד, נו באמת.

אני חושב שזו מערכת שאף אחד לא באמת שם מתוך רצון ואיזו מחשבה אמיתית שהיא תשפר משהו מהותי באוטו. אני מניח שזו פשוט תולדה של דרישות תקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע בדיוק מה קורה כשהמערכת החשמלית נכנסת לפעולה -  האם הגיר "מנוטרל" או שהוא פשוט מחליף את המנוע הבנזין והתיבה ממשיכה להעביר הילוכים.

אבל אם המערכת ההיברידית מחליפה את הגיר מנוע במהירויות נמוכות(ששם נקודת התורפה של כל גיר רובוטי עם 2 מצמדים) זה יכול להעלות פלאים את השרידות של המצמדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...