Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה צובעים את החניונים בצע החלק הזה, במיוחד שהוא רטוב זה סכנת נפשות

bjlb
 שיתוף
עוקבים 23

פוסטים מומלצים

∆∆
קומפי אתה טועה. האופוקסי הזה מסוכן שהוא רטוב, גם במהירויות אפסיות.

אם אתה תושב המרכז, ויש לך זמן, כנס לחניון רשת חצי חינם ברחוב הלחי ראשל'צ, אחרי לילה גשום. רצוי בשישי בוקר שהסניף עמוס. סביר שתראה לא מעט מפגשים בין כלי רכב ועם עמודים.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

הויכוח עקר. אפוקסי שבוצע כמו שצריך, בדרגת התנגדות להחלקה התואמת לת"י 2279, לא יגרום להחלקה לא של קשישים, ולא של המיאטות שלהם.   תקראו את המאמר שיוגב הפנה אליו. מהנדסים, אדריכלים ומ

לא יודע מה אתכם, אני ממש אוהב את האפוקסי הזה. לא מוצא בו שום בעיה. זה נראה נקי תמיד, ולבעלי הנעה אחורית מספק חווית חנייה משודרגת

לא קראתי עת כל הדיון, אגיב לך ספציפית. אתה קודם כל החלטת להיות "אנטי" ואז לנסח תגובה? כי פשוט השטחת פה גיבוב של שטויות שאפילו ילד לא היה קונה. נהג אמור להחליק גלגלים לקבלת אינדיקציה? על הולך

ברצוף אפוקסי יש הרבה כשלים, התפוררות, סדקים, והחלקה של הולכי רגל. (ובהחלט של רכבים)

https://www.civileng.co.il/כשלים-בציפוי-אפוקסי-בחניונים-תת-קרקעיים

• אהבתי 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 9 שעות, sperial כתב:

הצבע הזה, בשילוב כמה טיפות מים, חלקלק במידה מסוכנת. מבחינה מסויימת זה טוב כי גורם לנהגים להאט, אם כי התחושה מאוד לא נוחה. מצד שני, ראיתי יותר מהולך רגל אחד מחליק החלקה מסוכנת, בהחלט יכול לגרום פציעות משמעותיות.

לסוע לאט בחניון זה שטויות,

תבקר בגרנד שכל החניון שלוליות,הלכתי כמו זקנה צעד צעד מהפחד להחליק

Mazda 3 5D 2015

Honda Civic 2016

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לפיכך נתכנסנו חכמי מועצת הפורום - נקבע כי אין בעיה בציפוי אפוקסי הנעשה נכון והיטב ע"פ התקנים.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 9 שעות, sperial כתב:

הצבע הזה, בשילוב כמה טיפות מים, חלקלק במידה מסוכנת. מבחינה מסויימת זה טוב כי גורם לנהגים להאט, אם כי התחושה מאוד לא נוחה. מצד שני, ראיתי יותר מהולך רגל אחד מחליק החלקה מסוכנת, בהחלט יכול לגרום פציעות משמעותיות.

אחותי עשתה טוטל לוס לפאסאט שבועיים לפני שהיתה צריכה להחזיר את הרכב לליסינג בחניון של בניין ההנהלה של אחת מחברות הביטוח הגדולות - כתוצאה מהחלקה במהירות אפסית.

באופן מסתורי החניון נצבע מחדש בצבע מונע החלקה תוך מס' ימים...

• רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4

וולוו XC40 T3 Momentum

וולוו V40 T4 Kinetic Plus (נמכרה)

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני שעה, kompy כתב:

@tepic, החלטת להיות עדי אשכנזי - "מה זה השטויות הללו". זכותך לחשוב אחרת אך תלמד להתבטא בלי לרדת לגופו של אדם. הפוסל, במומו פוסל.

יש לכם בעיה עם צביעה באפוקסי, תעמידו אץ רכבכם בחניון אחר.

לא, אני לא עדי אשכנזי ולא מנסה להצחיק, באתי להעמיד אותך במקום. זכותך לחשוב מה שאתה רוצה אך לא זכותך לרשום שטויות במיץ כאילו היו עובדות בדוקות.

אם זאת דעתך אתה רושם "לדעתי", "אני מאמין", "אפשר לסבור" וכו'. לעומת זאת החלטת לרשום את הדברים כאילו היו עובדות בדוקות אל אף שבדית אותם מליבך לפני שניה ללא שום ביסוס.

החלק הרע בזה הוא  שמישהו עלול להאמין שאתה אשכרה יודע על מה אתה מדבר ולהאמין לזה כאילו אלה היו עובדות על אף שמדובר על לא יותר מדעה של איזה פלוני אלמוני.

עריכה אחרונה על ידי tepic
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 8 שעות, Be roo כתב:

אבל סכנת ההחלקה כשרטוב להולכי רגל ורוכבי דו״ג היא בעיה. מצד שני, חניון תת קרקעי לא אמור להרטב מגשם....

בד"כ בחניון עוברת לא מעט צנרת של הבניין (כולל ביוב) שלא לדבר על הצפות בגלל ירידה של כמות גדולה של גשם בזמן קצר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4

וולוו XC40 T3 Momentum

וולוו V40 T4 Kinetic Plus (נמכרה)

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הולכי רגל (ה"הו"ר" מצריכים דיווח בשרשור ראשי התיבות) - ממש לא נכון. מספיק שיהיה מדובר באדם קצת יותר מבוגר שסוחב סלים מהסופר, החלקה קטנה והוא לא מסוגל להתייצב ושובר את הירך - מה שיגרור במקרה הטוב ניתוח ושיקום של חצי שנה ובמקרה הרע יוביל למוות. לא מזמן הייתי עד לאירוע כזה, אישה שהייתה בדרכה מהסופר לרכב והשתטחה אפיים ארצה בגלל החלקה על צבע אקרילי. למזלה זה נגמר בלי שברים. כיוון שבעלי החניונים האלה לא טורחים אפילו להציב ששילוט אזהרה אני די מתפלא שהם לא סופגים תביעות ענק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הויכוח עקר.

אפוקסי שבוצע כמו שצריך, בדרגת התנגדות להחלקה התואמת לת"י 2279, לא יגרום להחלקה לא של קשישים, ולא של המיאטות שלהם.

תקראו את המאמר שיוגב הפנה אליו.

מהנדסים, אדריכלים ומפקחי בניה נלחמים כל יום במבצעים ולקוחות חפיפניקים שמרצפים בחומרים לא תקניים. זה לא רק אפוקסי וחניונים. זה גם גרניט פורצלן שלא עומדת בתקן, ושעש בעיבודים לא תקניים, שמיושמים במרחבים ציבוריים וגורמים אח"כ לאסונות.

לעניין - יש לגילאר חומר אפטקסי שמגיע גם ל-r12  (דרגת התנגדות להחלקה שמתאימה לאיזורים שהם  "רטובים בדרך כלל").

הבעיה - זה יקר וקשה יותר ליישום.

וגם יש פחות גוונים.

אז מיישמים חומר זול, ו"אל תדאג אחי, יהיה בסדר".

בחניון תת קרקעי, עד כמה שאני זוכר את התקן, מספיק גם r11.

• מעניין 2
  • רעיון טוב! 3

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2. HYUNDAI ACCENT 08 1.4

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפוקסי מחוספס, הרבה יותר בטוח לדעתי.

היתרון היחידי שמצאתי באפוקסי המסוכן, תמרון הגה קל למי שאין  הגה-כח ברכב, או שהואבמקרה תקול (טוב הגזמתי, אנחנו ב20' , זה כבר לא נפוץ).

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • חברי המעגל הראשון

אני עם צמיגי R888R. וכן...זה מחליק. מאוד. 

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

ועכשיו- כנראה שסיימתי.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי בפוסט הראשון -אישתי החליקה בקיץ - שלא צריך להיות רטוב על פניו בחניה בגראנד קניון ממים של מזגן מרכב שעמד, ושברה מרפק.

לא נתקלתי בשום חניון שבו האפוקסי ברמה שהוא לא מחליק. אם קיים כזה, אז חבל שזה כמעט לא בנמצא.

• מעניין 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 8 שעות, tepic כתב:

לא, אני לא עדי אשכנזי ולא מנסה להצחיק, באתי להעמיד אותך במקום. זכותך לחשוב מה שאתה רוצה אך לא זכותך לרשום שטויות במיץ כאילו היו עובדות בדוקות.

אם זאת דעתך אתה רושם "לדעתי", "אני מאמין", "אפשר לסבור" וכו'. לעומת זאת החלטת לרשום את הדברים כאילו היו עובדות בדוקות אל אף שבדית אותם מליבך לפני שניה ללא שום ביסוס.

החלק הרע בזה הוא  שמישהו עלול להאמין שאתה אשכרה יודע על מה אתה מדבר ולהאמין לזה כאילו אלה היו עובדות על אף שמדובר על לא יותר מדעה של איזה פלוני אלמוני.

שוב אתה בוחר לרדת לגופו של אדם בעוד אינך מביא עובדות לענותך לבד מהתרשמותך האישית.

אין צורך לציין "לדעתי"(וכיוצ"ב) מאחר וזו הודעתי ואין בה כל מובאה שמציינת כי של אחרים.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • אחראי פורום
לפני 9 שעות, Pavlik כתב:

אני עם צמיגי R888R. וכן...זה מחליק. מאוד. 

פעם נכנסתי לחניון התת קרקעי ברמב"ם עם האבארט ו-R888. בקצה הירידה היתה שלולית, הייתי אולי על 15 קמ"ש. בלמתי, הגלגלים ננעלו ואפילו ה-ABS לא הושיע, נעילת גלגלים זה משהו שלא חוויתי שנים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 9 שעות, bjlb כתב:

כמו שכתבתי בפוסט הראשון -אישתי החליקה בקיץ - שלא צריך להיות רטוב על פניו בחניה בגראנד קניון ממים של מזגן מרכב שעמד, ושברה מרפק.

לא נתקלתי בשום חניון שבו האפוקסי ברמה שהוא לא מחליק. אם קיים כזה, אז חבל שזה כמעט לא בנמצא.

הגרנד בחיפה? אני מקווה מאד שהקניון שילם פיצוי הולם. הבטיחות בחניון הזה היא שערוריה. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...