Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה - מבחן דרך

פבל
 שיתוף
עוקבים 22

פוסטים מומלצים

אייל, איש ה-SUV-שבעה-מקומות-הכי-גדול-שיש-לך-במלאי שלנו יצא לפגוש את האוקטביה, שהיא - באופן טבעי - בדיוק אף אחד מהדברים האלה. יש מצב שהיא המירה אותו?

637059380_--2021-03.thumb.jpg.29c45477b4f496a7eddd4c4d7b58de03.jpg

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

אני חייב לציין שזה נורא חמוד שאתם ככה מתווכחים על תקנים ופרוטוקולים ומי תומך במה, כשיש לי - משום מה - תחושה מאוד חזקה שמה שקיים במכוניות (לאו דווקא או בהכרח באוקטביה) זה פשוט שקעי USB 2.0 רגילים לחלוט

אייל, איש ה-SUV-שבעה-מקומות-הכי-גדול-שיש-לך-במלאי שלנו יצא לפגוש את האוקטביה, שהיא - באופן טבעי - בדיוק אף אחד מהדברים האלה. יש מצב שהיא המירה אותו?  

החיבור האלחוטי בנוסף לחיבור הכבל. רק שכאמור צריך כבל עם USB-C  בשני הצדדים.

תמונות שפורסמו בשרשור

אתחיל מזה שאני חושב שהאוקטביה נראית טוב! 

תמיד אהבתי את העיצוב המאופק הזה.

אני חושב שהיא הרבה יותר טובה מלא מעט משפחתיות ומרווח הפנים ותא המטען שהיא מציעה הוא משהו שאין שני לו.

לולא בעיות האמינות של הגיר ההצלחה שלה הייתה הרבה יותר גדולה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

האוקטביה היא לא היברידית ולכן מראש היא לא יכולה להתמודד עם טויוטה קורולה, קיה נירו ויונדאי איוניק בשוק הליסינג משום שרוב העובדים והמעסיקים יעדיפו רכב שמעניק הנחה בשווי השימוש ומשמעותו שכר גבוה יותר לעובד.

נכון לסוף ספטמבר, היא המשפחתית השלישית הנמכרת ביותר בישראל אחרי טויוטה קורולה ויונדאי איוניק, וזה עוד כשנמכר הדגם הישן שכבר היה דיי וותיק.

לא ברור לי איך אתה רואה שהדגם הזה יכול להצליח יותר.

בעיות האמינות של הגיר כבר הרבה פחות משמעותיות היום ולא מעט אנשים ממשיכים להחליף אוקטביה באוקטביה תוך שהם מוכנים לקחת את הסיכון בנוגע לגיר.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. כתיבה משובחת.

נראה שהמתלים בדיינמיק דומים לאלו ה"רגילים" של סקודה.

במבחנים על הגירסה הרגילה קראתי שהמתלים רכים יותר מהאוקטביה היוצאת.

לגבי המולטימדיה, גם בקודיאק חדשה לפי ספר הרכב קיים קארפליי אלחוטי, שלא מצאתי בשום אופן במערכת.

.

עריכה אחרונה על ידי TDI
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כולי תקווה שהמיני הייבריד יביא לשיפור ניכר של אמינות התיבה הרובוטית, שהיא אחת מהסיבות העיקריות שבגינן אני סולד כיום מקונצרן וואג.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המבחן!

שאלה קטנה- האם זה שאנדרואיד אוטו הוא אלחוטי זה בנוסף לחיבור עם כבל?

או שאין בכלל אפשרות להפלת אנדרואיד אוטו עם כבל?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני שעתיים, tepic כתב:

כולי תקווה שהמיני הייבריד יביא לשיפור ניכר של אמינות התיבה הרובוטית, שהיא אחת מהסיבות העיקריות שבגינן אני סולד כיום מקונצרן וואג.

אני כבר כמה שנים עם סופרב L&K, בדיוק מוכר אותה

ואין לי שום בעיה בתיבה הרובוטית

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה יפה, מעניין שמבחן דרכים אחר באתר אחר (כן כן אני יודע לא בקאר פורום אל תהרגו אותי) אמרו שהיא מרגישה לעיתים שמנוע ה1000 סמ״ק 3 צילינדרים קצת קטן עליה, ברור שזה עניין סובייקטיבי או שפשוט המבחן הזה לא היה ארוך מספיק כדי לאתגר באמת את המנוע.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי לקרוא, תודה. שאלה קטנה - לסקודה עדיין יש את ה"שטיק" הזה של תא ייעודי ומנוקז למטריה (+מטריה) באחת הדלתות?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני כשעה, llaavvii כתב:

אין טעינה מהירה מאף שקע USB?

לא. לפחות לא ב galaxy s10 שלי.

לפני 51 דקות, Roycohen1979 כתב:

כתיבה יפה, מעניין שמבחן דרכים אחר באתר אחר (כן כן אני יודע לא בקאר פורום אל תהרגו אותי) אמרו שהיא מרגישה לעיתים שמנוע ה1000 סמ״ק 3 צילינדרים קצת קטן עליה, ברור שזה עניין סובייקטיבי או שפשוט המבחן הזה לא היה ארוך מספיק כדי לאתגר באמת את המנוע.

בתור חובבי רכב, לא משנה הרכב שבו ננהג-תמיד נבדוק אותו במשקפיים של רכב ספורטיבי.

כמה 0 ל 100? כמה סוגר? זורק תחת? לוקח פניות במהירות? 

אז

נכון. במיאוץ 0-100 היא איטית. כמעט 11 שניות זה נצח. האיבו עושה את זה בחצי מהזמן. 

גם תאוצות הביניים לא כאלו מהירות כמו נגיד, סובארו אימפרזה.

אבל רגע. אנחנו בוחנים מכונית משפחתית שצריכה לתת מענה לנסיעות מנהלתיות ולהיות זריזה ומהירה כדי לאפשר עקיפות בטוחות, לספק כח כדי לצאת מהמקום בזריזות, לשייט במהירויות גבוהות בנינוחות ושקט ולספק כח מנוע בכל פעם שהוא נדרש.

את כל זה האוקטביה עושה בהצטיינות יתרה.

זאת לא מכונית ספורטיבית.

גם לא משפחתית חמימה.

צריך לשפוט אותה בהתאם.

חלשה היא לא. מי שרוצה משהו יותר מאתגר יכול לבחור במנוע ה1.5ליטר ואז אפס למאה יסתיים ב 8 שניות ויהיה שם יותר כח זמין.

המדד שלי הוא מול משפחתיות אחרות באותו הסגמנט ושם האוקטביה מצטיינת.

אישית? הייתי בוחר במנוע ה 1.5 ליטר ללא היסוס בכלל אבל זה לא אומר כלום על המנוע הקטן יותר.

לפני 13 דקות, nadavd4 כתב:

אהבתי לקרוא, תודה. שאלה קטנה - לסקודה עדיין יש את ה"שטיק" הזה של תא ייעודי ומנוקז למטריה (+מטריה) באחת הדלתות?

כן. והפעם יש שם הפתעה!

מברשת.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זו כבר הפעם השניה שיש לי אוקטביה כרכב ליסינג מטעם העבודה. בכל פעם קיבלתי את האוקטביה רגע לפני מתיחת פנים / החלפת דגם...

בתחילת 2017 קיבלתי את האוקטביה עם מנוע 1.2 טרום מתיחת הפנים והתבאסתי שפיספתי אבזור בטיחות (תיקון סטיה מנתיב ובלימת חירום אוטונומית) ואבזור (חיישני גשם ותאורה וקיפול מראות חשמלי).

רגע לפני הקורונה קיבלתי את האוקטביה עם מנוע 1.5, הפעם אני לא מבואס... בעיקר בגלל המנוע, אין סיכוי שהייתי מקבל אוקטביה עם מנוע משודרג וכשאני עושה שקלול של מנוע 1.5 חזק ורישמת אבזור לא רעה לעומת מנוע חלש (יחסית) ובעיקר תוספת אבזור של KEYLESS, בלם יד חשמלי וסופסוף מצלמת רוורס - המנוע החזק עדיף בעיניי, במיוחד כשאבזור הבטיחות לא נפגע וזהה לזה שבדור החדש.

בדור הרביעי הרביעי מציעה משהו שלא הקורולה ולא האיוניק מציעות - תחושת איכות ועיצוב מרשימים. בקורולה לא נהגתי, אך ראיתי אותה באולם התצוגה ובאיוניק נהגתי ברכבים לפני ואחרי מתיחת הפנים - היא מציגה התקדמות ומרשימה בפני עצמה, אך עדיין לא מציע איכות אירופאית בתא הנוסעים והנדסת האנוש שלה טובה בפני עצמה אך רחוקה מזו של האוקטביה (שמצטיינת במיוחד ביכולת לתפעל את הטלפון ולחייג מההגה לשיחות האחרונות המוצגות באמצע לוח השעונים). האוקטביה גם מצטיינת בשימושיות עם תא המטען העצום והדלת החמישית המאפשרת לנצל את מלוא נפחו ביעילות.
אני מאמין שהאוקטביה גם בדור הרביעי תשמור על מעמדה ויש לי תחושה שהיא תהיה האוקטביה השלישית שלי בעור שנתיים וקצת.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 30 דקות, ceyal כתב:

לא. לפחות לא ב galaxy s10 שלי.

משמע לא Qualcomm Quick Charge.

ייתכן שיש טעינה מהירה של USB PD (פורט מסוג C לא בהכרח אומר PD, אבל PD כמעט בהכרח אומר פורט מסוג C) אבל רוב המכשירים לא תומכים בטעינה הזו, בטח לא הנפוצים בארץ

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

לפני 4 שעות, יבגניפ כתב:

אפילו חברי הטוב מ3מ3מ3

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...