Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר-מיני לשני הבנים

Tricity
שימו לב! השרשור הזה בן 1211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לפורום...

אני מתלבט איזו סופר-מיני משומשת לרכוש לשימוש שני הבנים. מחפש משהו שיענה על אלה - 

1. אוטומטית בלבד (מגבלת רשיון של אחד הנהגים)

2. מערכות בטיחות מקוריות - דגש על בלימה אוטונומית (אחד הבנים "נהג חדש", ולמרות שאני מודע לכך שהמערכות הנ"ל אינן תחליף אמיתי לנהג סביר ועירני, אני בהחלט רוצה שאלה יהיו ברכב) 

3. 95% מהנסיעה באיזור ת"א\רעננה והסביבה עם גיחות ארוכות ממש פעם בכמה חודשים, אולי

4. נוחות, רוגע ואבזור מעניינים ממש, ביצועים, שלדה מתקשרת והגה אלוהי ממש לא מעניינים

5. לא מחפש ריגושים עם דגמים שסטטיסטית עלולים לייצר בעיית אמינות ובזבוז זמן (במילים אחרות, נוטה לוותר על תיבות DSG וכן, אני מבין שיש כאלה שאצלם לא היתה אף פעם בעייה בתיבה)

6. שנתון 2018 או חדש יותר

7. תקרה של 70 עד 80 אלף ש"ח

8. קנייה למספר שנים, כך שירידת ערך פחות מפחידה אותי

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה ג'אז ברמת גימור קומפורט - בטוחה, אמינה, סחירה ומרווחת ומצויידת במערכות בטיחות. הצד החלש שלה הוא בערך כל מה שרשמת שלא מעניין אותך.  

עדיפה על היאריס המקבילה ברוב התחומים, בעיקר בנוחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שוקל גם סיטרואן c3, לדעתי בנוחות ורוגע היא עדיפה על הג'אז.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי i10  חדשה. אמנם מיני אבל לא מרגישה כזאת עם מערכות בטיחות מקוריות. אפשר לרכוש מ-0 ב-72.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בודק את שברולט ספארק שאפשר לקנות חדשה לגמרי, יש מערכות בטיחות, אבזור לא רע בדגמים המאובזרים וגם אחריות ל-5 שנים.

במשומשות מאזדה 2 בדגמים המאובזרים עונה על רוב הדרישות. ההסתייגות העיקרית היא מערכת בלימה אוטונומית שפעילה עד 30 קמ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב80 אלף ניתן לרכוש פיגו 208 חדשה דרך עיסקת 0 ק״מ, הרכב נוח, ניראה מצוין, זריז, יש בלימה אוטונומית.

208

• רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שנושא ההתנהגות של הרכב הוא לא צריך להיות שולי, בכל זאת במקרה קיצון זה יכול מאוד להיות הפרמטר שיבדיל בין תאונה ללא.

לנושא הייתי ממליץ על מאזדה 2 או פיזו 208, וחפש את הגרסה המאובזרת ביותר שתמצא- אגב שתיהן בסדר גמור בנושא ההתנהגות

אם תצליח להכניס את ה208 החדשה בתקציב אז זה לגמרי הרכב שהייתי הולך עליו.

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...