Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה לזרוע סלולרי לרכב

666pluto
שימו לב! השרשור הזה בן 1222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מוצא את עצמי מוציא סתם כסף על זרועות שונות שמתפרקות אחרי כמה ימים!

רכב מיצובישי ספייס סטאר, יש משטח חלק מעל המזגן אז אפשר זרוע עם הדבקה.

יש המלצות למשהו טוב ולא מתפרק?

תודה

עריכה אחרונה על ידי 666pluto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באטראז' לפחות המיקום של ה-CD (של המערכת שמותקנת בארץ) - מושלם בשביל זרוע שנתפסת על ה-CD.

זה מה שעשיתי אצל אשתי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי מערכת שונה בלי cd 😕

המשטח העליון החלק, מעל המזגן, מושלם למיקום זרוע נדבקת. הבעיה שכבר לא מוצא זרוע טובה, שמצליחה להישאר מודבקת / לא מתפרקת פיזית אחרי כמה שימושים 🤐

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על הזרועות של Brodit.

בגדול, אתה צריך להזמין 2 חלקים: החלק הראשון זו זרוע שמותאמת ספציפית לדגם הרכב שלך (מיצובישי ספייס סטאר במקרה שלך) והחלק השני זו התושבת שבתוכה הפלאפון יושב, שאותה אתה צריך להזמין לפי גודל הפלאפון.

אני אומר מראש שהם קצת יקרים (לי למשל יצא לשלם 210 ש"ח עבור 2 החלקים), אבל אחרי שמתקינים את הזרוע הזו מבינים שזו פשוט רמה אחרת וזה שווה כל שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה:

https://www.aliexpress.com/item/4000204506989.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6dab4c4dhFbytG

יש לו גם טעינה אלחוטית, רק שים לב שהיא מצריכה מטען שתומך QC3, שאותו אפשר לקנות די בכל מקום (אני קניתי באוטו דיפו ב50 ש"ח).

ד"א, לגבי תושבות מגנטיות, אז שימו לב שהמדבקה/כיסוי של זה לטלפון מבטלת אפשרות של טעינה אלחוטית.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, locus כתב:

זה:

iOttie

מצטרף להמלצה, יש  לי כזה (דגם 2 אמנם, הנוכחי הוא 5), נדבק מצוין גם לדשבורד לא חלק והוא עמיד ואיכותי.

קיים גם דגם שתומך בטעינה אלחוטית, במחשבה לאחור הייתי קונה כזה.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת לא מבין מה טוב בטעינה אלחוטית...
יש לי גלקסי s20, אחרי הקניה שלו קניתי גם מטען אלחוטי מהיר לרכב של שיאומי ואחרי שעה החזרתי...
על הנייר זה נוח כי לא צריך להתעסק עם כבלים וגם הנעילה של המכשיר חשמלית.
אבל, יחסית למטען חוטי מהיר הוא פשוט לא מטעין!
הוא הצליח לעלות אחוז אחד של הסוללה תוך יותר מארבע דקות.. מטען חוטי מטעין אחוז אחד בשלושים שניות ופחות...
ובנוסף הוא גם לא מחמם את המכשיר כמו המטען האלחוטי...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש שנים כבר בזולות שמתלבשות על הוונטה של המזגן. 4 שנים אני איתן כבר והסיבה שהיו לי יותר מאחת זה כי שכחתי באיזה רכב שכור את המקורית שקניתי. אגב, מי שלא רוצה לנצל את הונטה (אם מטעמי עדינות של הוונטה שלו או שהוא לא רוצה להוריד את הביצועים של הסוללה כמו שיש כאלה שטוענים ברשת- לא אצלי אגב) יש אלטרנטיבה של הדבקה. לדעתי ניתן להחליף את הדבק המקורי ל-3m השקוף. הוא גם יותר חזק ומנסיון שלי ניתן להוריד אותו בקלות (יכל להיות תלוי משטח)

image.jpg

MH08-6.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי אין סוף זרועות, לרוב זולות יחסית אבל לא בהכרח, מצאתי במקסטוק זרוע שמרגישה יחסית מסיבית, מספיק ארוכה ומחזיקה טוב את הטלפון. אחרי ניסיון של כמה חודשים עם אחת כזאת, אשתי התחננה שאקנה נוספת גם לרכב השני (במקום איזו זרועה של רמי לוי). ממש אחלה.

אולי רק המחיר יגרום לך לחשוש. 15 ש''ח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...