Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט טריילבלייזר - נהיגה ראשונה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

UMI השיקה את טריילבלייזר החדש של שברולט עם השקת נהיגה, והוא לקח אותי לרכבת הרים אמוציונלית של "אווו... נאאא... meh... המ... וואו..." 

https://carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/3552/מבחנים/שברולט-טריילבלייזר--נהיגה-ראשונה

1569110484_MAIN---2020.thumb.jpg.704e983838164d2eb5ef9a10b9cedcd1.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שהמותג צריך בארץ כבר כמה שנים. לפחות הפעם העיצוב ממוקד, נשארה השאלה של האמינות לאור זו הלא מוצלחת של הטראקס לפניו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצינות הפנסים הראשיים, ברכב חדש של 2021, שהוא חדש לחלוטין, פלטפורמה חדשה, הם הלוגן, והרכב עולה 150 אלף שקל?!

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד שיש מדי פעם רכב שנהנים ממנו יותר ככל שעובר הזמן.

למרבה הצער, בדרך כלל המצב הפוך. בהתחלה הוא מרשים ובמשך הזמן מתעוררת תחושת לא-כזה-מדהים.

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצצתי במפרט... אני יכול להבין שאין בגרסאות הבסיס, אבל גם בגרסאות הבכירות אין בקרת שיוט אדפטיבית, פתחי איוורור מאחור, או חיישני גשם?

העיקר שיש פתיחה חשמלית לתא המטען וחימום מושבים... סדר העדיפויות של האמריקאיים האלו... 🤨

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ברצינות הפנסים הראשיים, ברכב חדש של 2021, שהוא חדש לחלוטין, פלטפורמה חדשה, הם הלוגן, והרכב עולה 150 אלף שקל?!

כן, זה באמת מוזר. מה שעוד יותר מוזר זה שבארה"ב פנסי לד כן מוצעים כחלק מאיזו חבילת אבזור - שכמעט כולה (מהכמה שורות שקראתי עד שה-ADD נכנס לפעולה) קיימת ב-LT ומעלה, אבל לכאן הם לא מגיעים. 

לפני 28 דקות, GR8Day כתב:

נחמד שיש מדי פעם רכב שנהנים ממנו יותר ככל שעובר הזמן.

למרבה הצער, בדרך כלל המצב הפוך. בהתחלה הוא מרשים ובמשך הזמן מתעוררת תחושת לא-כזה-מדהים.

זה באמת היה נחמד, ובדיעבד אני נזכר איך ממש אופי השיח ביני לבין מי שנסעתי איתו השתנה ככל שעברו השעות. 

לפני 3 דקות, A_lex כתב:

אבל גם בגרסאות הבכירות אין בקרת שיוט אדפטיבית, פתחי איוורור מאחור, או חיישני גשם?

בקרת שיוט אדפטיבית "אין אצל היצרן" (למרות של-GM עצמה יש בקאדילק בקרת שיוט אדפטיבית מהמשוכללות בשוק - סופר-קרוז), חיישני גשם לא שמנו לב כי היה מזג אוויר יפה, ופתחי אוורור מאחור באמת אין. אבל כן, הנעה מרחוק וחימום-כל-דבר-אפשרי אי אפשר בלי. לא ספרתי אמנם, אבל בטח יש גם 2.6 מחזיקי כוסות פר-כסא בממוצע.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד רגע יש טוסון וספורטאז' חדשים שלפי הביקורות (על הטוסון) מדובר ברכב שהוא שנות אור מעל הדגם היוצא. יהיה גם קשקאי חדש וכו'. לא ממש ברור לי מדוע בחרו לתמחר אותו מול דגמים אלו (טוב גם מול CX-30 והונדה CR-V) כאשר בשוק האמריקאי הוא מכוון יותר לדגמים כמו קיה סלטוס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, ch2856 כתב:

לא ממש ברור לי מדוע בחרו לתמחר אותו מול דגמים אלו (טוב גם מול CX-30 והונדה CR-V) כאשר בשוק האמריקאי הוא מכוון יותר לדגמים כמו קיה סלטוס. 

זו השוואה קצת בעייתית כי הדגם שאנחנו מקבלים מגיע עם מנוע ה-1.3, ובארה"ב המנוע הזה מגיע רק בגרסת ה-AWD. גרסת LS עם AWD עולה בדיוק כמו סלטוס EX שנמכר בארץ (25K$) אבל אני מניח שבארץ המחיר של הגרסה הזו נופח בשביל הליסינג, וגרסת LT עם המנוע הגדול עולה כ-27K$. 

מעבר לזה, אני מניח שקיה מקבלים מחיר הרבה יותר אגרסיבי כי הם מזיזים כמויות מפגרות של מכוניות, ו-UMI לא בדיוק מככבים בראש טבלאות המסירות אז אני מניח שהם צריכים "לאכול" מחירים גבוהים יותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שהרכב מרווח, נוסע היטב מבחינת שילוב מנוע תיבת הילוכים וגם נוח למדי. אלו נתונים חשובים ולטעמי זה יותר חשוב מהרוב אבל רוב הרוכשים לא ממש כאלו, רובם הרי מסתפקים בשלב הראשון של המבחן, והם מסתכלים על הרכב ומקבלים עיצוב שלטעמי לא ממש מוצלח מזוויות מסוימות, תא נוסעים מבאס שלא לומר מיושן למראה וגם רשימת אבזור לא ממש מרשימה במיוחד. אני מסתכל על מאזדה CX-30, על הדור הבא של הטוסון ואני לא מבין מדוע מישהו יעדיף את הרכב הזה, בתמחור הנוכחי שלו, על רכבים אלו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לרושמים מעלי,
הצליחו להביא רכב מצויין בסך הכל, וחובבי שטח (מטפסים\רוכבי אופניים\רצי שטח וכו') כנראה יעדיפו אותו בגרסת ה-4X4 או ה-LTZ אם לא זקוקים להנעה כפולה..
אבל, 
בשביל 175K +/- לא לקבל בקרת שיוט אדפטיבית, לא לקפל מראות מתקפלות (פה זה לא אמריקה), לא לקבל פנסי full LED בחזית באף גרסה (וגם לא מאחור ברוב הגרסאות, למרות שזה פחות חשוב), לא לקבל פתחי מיזוג מאחור ולקבל מערכת סאונד בסיסית של שישה רמקולים זה קצת מותח את הגבול.. לא רואה סיבה לשלם ככה ולא לקבל דברים שאמורים להיות בכל רכב בשנת 2021
מעניין כמה ממנו נראה על הכביש, כי על פניו, יש פה מתכון טוב, פשוט קצת חסכו בו בתבלינים.. :-)

עריכה אחרונה על ידי Super_T
  • אהבתי 1

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו יונדאי קונה עם סמל שונה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספק אם הטרייל בלייזר ימכור הרבה לאור העובדה שהאקווינוקס מאוד צמוד אליו במחירים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...