Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משקיע ברכב וממשיך להתאכזב - סוזוקי קרואסאובר

אביתר 29
שימו לב! השרשור הזה בן 1227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^^^
אין לך ממה להתאכזב - הרכב הזה לא הרבה יותר מרווח מאחורה מאשר קורולה שלך. ולשלושה ילדים הוא מתאים רק אם הילדים רזים ולא יושבים על כסאות בטיחות מסיביים.
ל 3 ילדים תחפש טויוטה ורסו.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

@אביתר 29 המחלה החמורה ביותר של הרכב הזה - תקלת תיבת ההילוכים - טופלה, כך שמבחינה זו קונה פוטנציאלי צריך להיות מרוצה. כאמור, שאר ה"בעיות" שציינת הן עניין של גיל ותתקל בהן בוריאציה זו או אחר בכל רכב עם נסועה גבוהה.

@yo12 הסוזוקי קרוסאובר רכב אמין, חוץ מסיפור תיבת ההילוכים שלהבנתי מוגבל לדגמים המוקדמים. נוחיות היא עניין של הישבן שלך, אישית אני מוצא את הרכב נוח ומתאים לסגנון הנהיגה שלי, וגם שינע לי את כל המשפחה (5 מבוגרים), כולל ציוד, לנתב"ג לנסיעות של שבועיים. שים לב שבדגם 2017 הרכב עבר מתיחת פנים שכוללת מנוע חדש (טורבו 1.4 ליטר) ותיבת הילוכים פלנטרית, כך שכל מה שנאמר על דגמי 2014-2016 לא רלוונטי.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, אביתר 29 כתב:

חברים , תודה רבה לכם על כל התגובות הכנות והמפורטות , נהניתי מאוד לקרוא כל אחת מהן.

אני מאמין שאעמיד אותו למכירה לאחר הטסט , בחודש מרץ.

1. שלושה-ארבעה חודשים זאת יתרת טסט סבירה - אין צורך להמתין בגלל זה.

2. אפשר להעביר את הרכב טסט חודשיים לפני הזמן (כלומר ינואר) מה שיכול להגדיל את האטרקטיביות שלו בעיני קונים פונטציאליים.

3. לא פרטת מה יהיה התקציב של הרכב שיחליף אותה, אם אין לך כוונה להוסיף סכום משמעותי אתה עשוי למצוא את עצמך מתקן רכב אחר...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אם הקרוסאובר לא מתאים לפות"ש זה ממש לא אומר שהוא לא יתאים לך,

זה עניין של סדר עדיפויות וכל אחד מחפש תכונה אחרת ברכב, לכן כל מקרה לגופו,

אם כולם חשבו וחיפשו את אותו הדבר, לא הייתה רואה על הכביש חוץ מג'יפונים של יונדאי, טויוטה וקיה, אך המציאות שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.12.2020 בשעה 07:43, אביתר 29 כתב:

שיפוץ גיר במסגרת אחריות המוכר

רק מהסיבה הזאת הייתי מצמצם נזקים ונפטר מהרכב.

בעיניי רכב שפתחו לו מנוע ו/או גיר זה רכב שהוא חצי רגל במגרש גרוטאות, לא משנה אם המוכר נותן אחריות או נשבע ביקר לו (כי בסוף יהיה אפשר להתנגב עם האחריות הזאת ב99% מהמקרים).

גם אם התיקון היה במוסך מורשה באחריות, זה לא משנה. פשוט לא יודעים, או לא רוצים לדעת, לעשות תיקונים כאלה בארץ.

תמכור למרבה במחיר, עם זכרון דברים מסודר ובלי להתחייב על שום דבר.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • רעיון גרוע 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, vadim6385 כתב:

בעיניי רכב שפתחו לו מנוע ו/או גיר זה רכב שהוא חצי רגל במגרש גרוטאות, לא משנה אם המוכר נותן אחריות או נשבע ביקר לו (כי בסוף יהיה אפשר להתנגב עם האחריות הזאת ב99% מהמקרים).

לדעתי נסחפת קצת...ואולי אפילו לא קצת.

• רעיון טוב! 1

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם יתנו לו אפשרות לבחור בהשגחת איזו רבנות תהיה השחיטה 😜

מדובר בדגם בעל מוניטין מעל הממוצע בשוק המשומשות - ולכן לא הייתי משתמש בשירות של טרייד-אין. 

• מצחיק 2

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, zvit כתב:

לדעתי נסחפת קצת...ואולי אפילו לא קצת.

למה? זה לא נכון?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גירים רציפים אינם קלים לשיפוץ ואין שם אפשרות לעשות "חצי שיפוץ" או שמשפצים כמו שצריך, או שהרכב לא ייסע. בנוסף  כמעט בכל המקרים שאני מכיר התיקון נעשה ע"י היבואן ללא חיוב.

במקרים של שיפוץ מנוע - הכל לפי העניין.

להתבטא בצורה כזאת גורפת - לא לעניין, ובוודאי שלא בפורום בו המשתמשים מצפים לקבל ייעוץ ענייני. מי שרוצה קלישאות נבובות מוזמן לפייסבוק...

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב גם לא משפצים את הגירים האלה - מחליפים לאחד אחר קומפלט ( משומש מפירוק ותקין ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, zvit כתב:

להתבטא בצורה כזאת גורפת - לא לעניין, ובוודאי שלא בפורום בו המשתמשים מצפים לקבל ייעוץ ענייני. מי שרוצה קלישאות נבובות מוזמן לפייסבוק...

אתה יודע מה לא לעניין - רכב בן 6 שנים, ממותג בעל מוניטין של אמינות גבוהה, שכבר הספיק לעבור שיפוץ גיר.

נכון שלא היה צריך לקנות אותו מלכתחילה, גם אם המוכר טוען שיש אחריות (מניסיון שלי, האחריות הזאת לא שווה את הנייר שהיא כתובה עליו).

אבל הנזק כבר נעשה, אז לצמצם נזקים, להיפטר מהנבלה, ולהמשיך הלאה. זאת התשובה העניינית שלי.

לא להמשיך להחזיק גרוטאה שממשיכה לשתות ממך כסף, בתקווה שמתישהו תתקן את הכל, ויהיה לך רכב תקין ואמין יום אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפוץ הגיר הוא כתוצאה מכשל ידוע, וכפי שהסבירו לך, לא טריוויאלי לשפץ גיר רציף ולכן לא סביר שמישהו פתח את הגיר. 

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש כשל ידוע, אז עוד יותר סיבות להיפטר מהרכב.

האמת שהרושם שלי מסוזוקי SX4/קרוסאובר זה רכב שהוא אמין וזהו, אין לו שום ערך מוסף מעבר לזה. ברגע שלקחת לו את האמינות, אין שום הצדקה לרכב הזה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...