Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לרכב בליסינג תפעולי לעצמאי - מרווח, חסכוני ובטיחותי

KMV
שימו לב! השרשור הזה בן 1219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי לכולם,

מזמן לא כתבתי פה.

מינואר הקרוב אני הופך לעצמאי, אבל נשאר באותו תפקיד ובאותו מקום (סיפור ארוך למה זה קורה בכלל ולמה בתקופה הזו, אבל זה לא קשור לנושא) ואצטרך לדאוג לרכב, דלק וכל מה שהמעסיק דאג לו בעבר.

כיום אני נוסע על יונדאי איוניק 2020 ויחסית מרוצה - חסכונית מאוד, מאובזרת היטב. די נוחה.

במעבר למעמד של עצמאי אני רוצה לקחת רכב בליסינג תפעולי. כמעט 20 שנה הרגילו אותי לנוחות הזו. היו לי רכבים פרטיים יד שניה כרכב שני והיו איתם לא מעט צרות.

לפני הקורונה נסעתי הרבה - סביב 4,000 בחודש. עכשיו עובד 50% מהבית, 50% מהמשרד וגם מבלים פחות, אז כרגע הקילומטראז' הוא סביב 2,000 בחודש. אני מקווה שהקורונה תיגמר לפני שייגמר חוזה הליסינג שאעשה, אז ההערכה שלי שאחרי הקורונה אחזור לקילומטראז' יחסית גבוה - 3,000++ (לא מאמין שנחזור ל- 4,000, כי לנסוע 200 קילומטר לפגישה של שעה, פתאום לא נראה הגיוני).

אז מה אני מחפש (לפי סדר העדיפות):

- רכב בטיחותי.

- רכב חסכוני בדלק - היונדאי שלי עושה 20-21 קילומטר לליטר וזה חסכון רציני למי שנוסע הרבה.

- רכב לא יקר מדי - נסעתי 20 שנה על רכב משפחתי (בשנים האחרונות 4 פעמים קיה סיד, עכשיו יונדאי איוניק) ואני לא מצפה לקפוץ ללנד קרוזר. מצד שני גם לא מצפה לקחת קיה פיקנטו.

- מרווח ונוח - לא מחפש רכבי יוקרה, אבל בקרת שיוט אדפטיבית, בקרת אקלים, חיבור IPHONE זה פינוקים נחמדים שהתרגלתי אליהם מהר באיוניק. מוכן כמובן לוותר עליהם לטובת הסעיפים הקודמים.

מה לא חשוב לי - "ביצועים" (כי אני נוסע לפי החוק), נפח תא המטען (כי פרק עגלות הילדים מאחוריי).

הייתי שמח לאיזה ג'יפון אם זה יתאים לקריטריונים שהצבתי. למה? כי 20 שנה בחרו לי אוטו ועכשיו אני בוחר וכי בא לי לנסות, אבל זה לחלוטין לא חובה.

על מה חשבתי בינתיים:

- להשאיר את היונדאי איוניק

- קיה נירו

- יונדאי קונה היברידית

אשמח לדעות והמלצות לגבי האפשרויות שציינתי ואפשרויות נוספות שבטח לא חשבתי עליהן.

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעצמאי החלטתי ללכת על חדש ולא על תפעולי, אבל עם נסועה משמעותית נמוכה משלך.

עם שימוש מעורב ברכב אתה מקבל 6.75 אחוז פחת כהטבת מיסוי כל שנה ורכב חדש מאוד לא סביר שיגרום לבזבוזי זמן בשנים הראשונות (לדעתי...). במקרה שלך יש באמת את הטיפולים אחרי כל X קילומטר.

אם הרוב המוחלט של השימוש ברכב הוא לעבודה אז אתה יכול גם לקבל 15% פחת, אבל בשביל איך להוכיח את זה עדיף לדבר עם רו"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הי לכולם!

קיבלתי היום הצעה מחברת ליסינג גדולה - קיה נירו בת שנה וחצי שמישהו החזיר לפני הזמן עם 57 אלף קילומטר.

מציעים לי חוזה ליסינג תפעולי מלא ל- 18 חודשים (במקום 36 עבור רכב חדש).

המקדמה חודש במקום 4 חודשים בחדש.

קנס יציאה חודש במקום 3 חודשים בשנה הראשונה, חודשיים בשנה השניה וחודש בשנה השלישית בחדש.

המחיר החודשי נמוך ב- 500 ש"ח.

נכון, לא אזכה לקרוע את הניילונים, אבל זה נראה הרבה פחות מסוכן עבור עוסק מורשה מתחיל כמוני וגם קצת יותר זול.

אם משהו יתקלקל, זה ליסינג תפעולי מלא - הם מתקנים.

האם אני מפספס משהו?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מה המסלול שהם מציעים לך, כמה ק"מ בשנה? 25K 30K? החלפות צמיגים? (אצלנו למשל יש 4 צמיגים בחוזה = 3 שנים)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עסקה טובה שמתאימה לך בול. 

חבר שהיה במצב זהה לשלך לקח ניסן אקסטרייל דיזל בת שנהבתנאים דומים למה שקיבלת. 

נושא המקדמה וקנס היציאה מאוד חשוב בתחילת הדרך העצמאית. 

לגבי הרכב, בקש לראות היסטוריה כדי לדעת שהרכב לא עבר תאונה רצינית שהפכה אותו לפחות בטיחותי. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...