Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבודה של מקצוען ומומחה בתחום כיווני DSP

Dani Cohen
שימו לב! השרשור הזה בן 1202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום זכיתי לקבל עבודה לכיוון DSP מאדם מקצועי, מומחה ומחוייב לעבודה שלו. רובכם מכירים אותו שמו רודי. אני פשוט נדהמתי, ממחויבות שלו לעבודה שלו על הכיוונים של DSP. 

קרוב לשמונה שעות ( עם הפסקות קצרות ) יושב בעל מקצוע מעולה ברכב, כמובן עם מכשירי RTA כרטיסי קול מיוחדים וציוד מקצועי. המחויבות של רודי לסטנדרטים מקצועים, כלפי עצמו, פשוט מדימה ונפלא !! כמובן ששומעים במה, צלילים עשירים יותר ועוד דברים רבים, סוף סוף מתחיל להנות מהמערכת שמע ברכב !!  באמת זכיתי להכיר אדם מיוחד ביותר !!

תודה לחברי היקר KALMANGAR ואריק EXSOUND שהפנו אותי לאדם הנפלא והמקצועי הזה - רודי !

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בשעה טובה אתה מתקרב לסיום עם הרכב מקווה שהתוצאה באמת שווה את כל ההשקעה
הבנתי מפוסט קודם שלך שבנית קורות למידריינג האם בדקת שעשו להם נפח אטום של לפחות ליטר?

Sent from my iPhone using Tapatalk

גילוי נאות אני עובד בתחום האודיו לרכב . 
בעל עסק להתקנה ומכירת ציוד אודיו לרכב סאונד קלאב 

https://www.facebook.com/Soundclubgarage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רודי,

בן אדם פדנט שעושה הכל ברמה מאוד גבוהה,

גם מכוון , גם עובר על התקנה, גם אם צריך תיקונים קטנים מתקן פשוט עושה פיניש לפניניש של הפיניש , הוא סוגר לך את כל הפינות.

הבן אדם ישב ולמד כמו שצריך על התחת ולמד נפחים, נתונים של אלמנטים, אקוסטיקה וכיוונים,

אחד התותחים!

בעייני הכיוון שלו עם המידבאס קצת עדין(אני אוהב באס מפוצץ קצת יותר מרוב הכיוונים שהוא עשה) אבל הוא תותח תותח.

דא כיוון של מערכת שופטים בבוקר שלמחרת וביום שלאחר מכן לדעתי אז חכה, תן לאוזניים לך שלך להתאושש ולשפוט מחדש.

עריכה אחרונה על ידי kalmangar
  • אהבתי 2
  • מעניין 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, kalmangar כתב:

אחלה רודי,

בן אדם פדנט שעושה הכל ברמה מאוד גבוהה,

גם מכוון , גם עובר על התקנה, גם אם צריך תיקונים קטנים מתקן פשוט עושה פיניש לפניניש של הפיניש , הוא סוגר לך את כל הפינות.

הבן אדם ישב ולמד כמו שצריך על התחת ולמד נפחים, נתונים של אלמנטים, אקוסטיקה וכיוונים,

אחד התותחים!

בעייני הכיוון שלו עם המידבאס קצת עדין(אני אוהב באס מפוצץ קצת יותר מרוב הכיוונים שהוא עשה) אבל הוא תותח תותח.

דא כיוון של מערכת שופטים בבוקר שלמחרת וביום שלאחר מכן לדעתי אז חכה, תן לאוזניים לך שלך להתאושש ולשפוט מחדש.

כמה חוכמה ידע וניסיון יש לך KALMANGAR !! אכן אמרתי גם לאשתי שצריך להתרגל לסאונד החדש, מאחר שאף פעם לא שמעתי ברכב שלי כפי שצריך !! זה דומה לטעם נרכש, כמו לאכול משהוא שאף פעם לא אכלתה, אבל נחשב למעדן. כן, יש במה יש עומק יש צלילים יפים, אבל צריך להתרגל.

כמה אושר יש לי שנפגשתי ועבד לי על הרכב אדם כמו רודי. מקצוען ומחוייבות נטו ! לא חמדנות לכסף, לא חוסר מוסר ומצפון, ולא זלזול בלקוח ובעבודה עצמה ! 

לפני 59 דקות, Daniel car systems כתב:

בשעה טובה אתה מתקרב לסיום עם הרכב מקווה שהתוצאה באמת שווה את כל ההשקעה
הבנתי מפוסט קודם שלך שבנית קורות למידריינג האם בדקת שעשו להם נפח אטום של לפחות ליטר?

תודה דניאל על הפירגון. אין ליטר לא חייבים ליטר אפילו פיטר - PSSOUND לא מדבר על ליטר נפח. זה גם מוגזם ובולט מדי.  לדעתו של רודי ,  יש צליל טוב ויפה למערכת. לא שואף לזכות במספר ראשון בתחרות מערכות שמע. רוצה להנאות ממוזיקה יפה ונעימה ברכב. ואת זה יש לי נכון להיום ! דיינו שזכיתי לשמוע כך ברכבי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה דניאל על הפירגון. אין ליטר לא חייבים ליטר אפילו פיטר - PSSOUND לא מדבר על ליטר נפח. זה גם מוגזם ובולט מדי.  לדעתו של רודי ,  יש צליל טוב ויפה למערכת. לא שואף לזכות במספר ראשון בתחרות מערכות שמע. רוצה להנאות ממוזיקה יפה ונעימה ברכב. ואת זה יש לי נכון להיום ! דיינו שזכיתי לשמוע כך ברכבי.

בסופו של יום כל רמקול שתשים את הנפח שהוא נמצא בו בנפח לא מתאים אתה תקבל תוצאה פחות טובה . מה הגודל של המידריינג שיש לך? אם הוא 4 אינץ ומעלה לדעתי טעות חמורה לא לתת לו נפח אטום של ליטר לפחות זה משנה מאוד את הסאונד

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

גילוי נאות אני עובד בתחום האודיו לרכב . 
בעל עסק להתקנה ומכירת ציוד אודיו לרכב סאונד קלאב 

https://www.facebook.com/Soundclubgarage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Daniel car systems כתב:

בסופו של יום כל רמקול שתשים את הנפח שהוא נמצא בו בנפח לא מתאים אתה תקבל תוצאה פחות טובה . מה הגודל של המידריינג שיש לך? אם הוא 4 אינץ ומעלה לדעתי טעות חמורה לא לתת לו נפח אטום של ליטר לפחות זה משנה מאוד את הסאונד

עבורי מהיום רק רודי יתן לי יעוץ לגבי החומרים והרמקולים. עבורי הוא גורו בנושא סאונד, כמו שסימיון מ - ESIMPEX עבורי בנושא מגברים, מכשיר DSP ועוד. אנשים עם מוסר ומצפון מקצועי, הגינות יושר ומקצועיות. כן, שילמתי הרבה כסף, עוגמת נפש ומאות שעות, עם " בעלי מקצוע ומתקינים " למיניהם !! כן, אין ברירה לפעמים משלמים 

" דמי לימוד " בדרך להנאות ממערכת שמע טובה ברכב ! אני מאושר ושמח מאוד מהמערכת שיש לי, נהנה מאוד ומאחל לכל אחד אושר והנאה ממערכת שמע שלו ברכב 

שלו !! אני חייב להוסיף שלצערי יש הרבה " מבקרים " שיודעים לתת ביקורת, אבל כמו שכותב LANOSFORCE , כל אחד והטעם שלו !

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Dani Cohen כתב:

אמרתי גם לאשתי שצריך להתרגל לסאונד החדש, מאחר שאף פעם לא שמעתי ברכב שלי כפי שצריך !! זה דומה לטעם נרכש, כמו לאכול משהוא שאף פעם לא אכלתה, אבל נחשב למעדן. כן, יש במה יש עומק יש צלילים יפים, אבל צריך להתרגל.

היי דני,

דבר ראשון  אני שמח שאתה מרוצה,

אבל יש משהו מעט מטריד בזה שכתבת ש"צריך להתרגל" לסאונד החדש ושזה "דומה לטעם נרכש".

אם הסאונד טוב ואתה מאושר, אז השגת את המטרה,

אך למיטב הבנתי, אם אתה "צריך להתרגל" אז יש משהו שצריך לתקן או לכוון מחדש.

כותב לך בשיא הכנות,

שמעולם לא זכורה לי מערכת טובה שהייתי "צריך להתרגל אליה" 

מערכת טובה פשוט שומעים ונהנים.

נ ב

אם אתה רוצה לבדוק שאכן יש לך במה קדמית ברכב,

אז ניתן לעשות זאת בקלות עם דיסק בדיקה של emma או iasaca.

השמעה של טרקים כאלו, שמשלבים גם מוסיקה רגילה

כמו השיר thriller של מייקל ג'קסון או טרקים טכניים, כדוגמת תופים או צעדים על בימת תיאטרון מעץ,

ייתנו לך תשובה די מדוייקת לגבי "במה קדמית" שמערכת שלך מסוגלת להפיק 

אם אתה מגיע לאיזור המרכז, כמובן שאתה מוזמן לשמוע או להשאיל דיסק הדמיה (כמובן ללא עלות, אני חובב אודיו)

בהצלחה

עריכה אחרונה על ידי BEEKER
  • רעיון טוב! 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ אני לא יודע אם הוא רוצה שיפרסמו את המס שלו באינטרנט מי שרוצה שיפנה אלי בפרטי ואתן לו את המס...(אני הפנתי את דני אליו)

במידה והוא יאשר לפרסם אפרסם כאן בכיף.

כרגע קיימים 3 מכוונים מרכזיים בארץ, סרי רודי ודימה(אנשים שרק מכוונים, יש מתקינים גם שמכוונים כמו יוסי אלפיין ובאס מערכות וכו)

עריכה אחרונה על ידי kalmangar

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם יש איסור פירסום של עסקים על ידי עצמם בפורום - בוודאי לא מבצעים או עבודות באופן ישיר אך להמליץ על בעלי מקצוע ע"י חברי הפורום עצמם, זה מותר! 

מבלי הילולה מיותרת - שם הבן אדם ומספר. 

ביקשתי בעצמי מרודי שיתן לי את המס' שלו במידה וירצה שאמליץ עליו. 

וכן אני מסכים עם חיים שאין ממש מה להתרגל למערכת אם היא מכוונת היטב אבל זה גם נכון שהאוזן מתעייפת ודברים שאנחנו שומעים בזמן כוונים - יום למחרת כשהאוזן כבר לא מורגלת ואנו עלולים לגלות טעויות או כיוון שעדיין לא פוגע לטעמנו האישי. 

מה גם שכל שינוי שמבצעים במערכת - רצוי לינסוע איתו תקופה ולשמור את הסטאפ הקודם לצורך השוואה. 

מערכת באמת טובה כאשר נותנים לה את הזמן להבשיל ובוחנים אותה לאורך זמן. זה לא זבנג וגמרנו - כוונים מקצועיים הם דבר מאוד חשוב אבל משם יש גם טעם אישי שלוקחים הלאה. 

למי שמעוניין - רודי 

052

319

4407

• אהבתי 1
  • לא הבנתי... 1
  • רעיון טוב! 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת המלצה וטלפון. אבקש להחזיר את השרשור לנושא שלו. 

• לא הבנתי... 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, lanosforce כתב:

מה גם שכל שינוי שמבצעים במערכת - רצוי לינסוע איתו תקופה ולשמור את הסטאפ הקודם לצורך השוואה

זו המלצה נהדרת.

כדאי גם לכוון 2 פריסטים בDSP של במה קדמית.
אחד לבמה סימטרית (במה קדמית שמיועדת לנהג+נוסע)

ופריסט שני לבמה שמכוונת מבחינת ta וeq לנהג בלבד.

דבר נוסף,
לדעתי, כיוונים בתשלום (ללא קשר לזהות של מכוון זה או אחר)

זה משהו שכדאי לעשות לאחר שהסתיימה הבנייה של המערכת והיא מושלמת.

ולבסוף, כדאי לזכור שציוד איכותי, התקנה ותכנון טוב הם הבסיס של כל מערכת,

וגם כיוונים של שעות ארוכות עם ציוד מקצועי,

לא יצילו מערכת שלא הותקנה בצורה טובה.

.

עריכה אחרונה על ידי BEEKER
  • אהבתי 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, BEEKER כתב:

היי דני,

דבר ראשון  אני שמח שאתה מרוצה,

אבל יש משהו מעט מטריד בזה שכתבת ש"צריך להתרגל" לסאונד החדש ושזה "דומה לטעם נרכש".

אם הסאונד טוב ואתה מאושר, אז השגת את המטרה,

אך למיטב הבנתי, אם אתה "צריך להתרגל" אז יש משהו שצריך לתקן או לכוון מחדש.

כותב לך בשיא הכנות,

שמעולם לא זכורה לי מערכת טובה שהייתי "צריך להתרגל אליה" 

מערכת טובה פשוט שומעים ונהנים.

נ ב

אם אתה רוצה לבדוק שאכן יש לך במה קדמית ברכב,

אז ניתן לעשות זאת בקלות עם דיסק בדיקה של emma או iasaca.

השמעה של טרקים כאלו, שמשלבים גם מוסיקה רגילה

כמו השיר thriller של מייקל ג'קסון או טרקים טכניים, כדוגמת תופים או צעדים על בימת תיאטרון מעץ,

ייתנו לך תשובה די מדוייקת לגבי "במה קדמית" שמערכת שלך מסוגלת להפיק 

אם אתה מגיע לאיזור המרכז, כמובן שאתה מוזמן לשמוע או להשאיל דיסק הדמיה (כמובן ללא עלות, אני חובב אודיו)

בהצלחה

BEEKER תודה על הפירגון ועל ההדרכה לגבי בדיקת במה. אני צריך " להתרגל " מאחר שהתרגלתי לשמוע בצורה מסוימת ברכב במשך קרוב לשנה. כאשר אתה שומע בצורה שונה ונכונה, נעימה מאוד ומלאה נפח וצלילים, אני לפחות צריך להתרגל מחדש ברכבי לצליל הזה ברכב שלי. כן, מה לעשות אני איש הרגלים קשה לי להתרגל לדברים חדשים מיד. יחד עם זאת אני באמת אוהב מאוד את השמע והצליל שיש לי עכשיו ברכב.

לפני שעתיים, BEEKER כתב:

זו המלצה נהדרת.

כדאי גם לכוון 2 פריסטים בDSP של במה קדמית.
אחד לבמה סימטרית (במה קדמית שמיועדת לנהג+נוסע)

ופריסט שני לבמה שמכוונת מבחינת ta וeq לנהג בלבד.

דבר נוסף,
לדעתי, כיוונים בתשלום (ללא קשר לזהות של מכוון זה או אחר)

זה משהו שכדאי לעשות לאחר שהסתיימה הבנייה של המערכת והיא מושלמת.

ולבסוף, כדאי לזכור שציוד איכותי, התקנה ותכנון טוב הם הבסיס של כל מערכת,

וגם כיוונים של שעות ארוכות עם ציוד מקצועי,

לא יצילו מערכת שלא הותקנה בצורה טובה.

.

צודק BEEKER התקנת המערכת היא הבסיס לכל מערכת שמע ברכב. כמו יסודות של בית, ההרכבה צריכה להיות טובה. יחד עם זאת אני ציינתי רק את מיקצועיותו ומחוייבותו של רודי, מחוייבות למצויינות, ללא פשרות !! זה הרשים אותי מאוד.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לשאול האם חלק מהכיוון הספציפי הזה (או כל כיוון של מערכת לאחר התקנה) כולל גם נגיעה בקרוסאוברים? או שאין כ"כ מה לגעת שם מבחינת כיוונים ?

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...