Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת סוללה לשואב אבק דייסון v6

lolshimi11
שימו לב! השרשור הזה בן 1232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לוקח זמן? למה אתה משתמש בשואב כל יום?כמה שעות בשמש לא יותר מזה, אחת לחודש - שלושה, תלוי בתדירות השימוש.

שאתה אומר שזה שיפר את יעילות המכשיר שלך, אתה שטפת את הישן ובדקת לפני שהחלפת לחדש?

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

משתמשים כל יום כן (לא מנקים את כל הבית כל יום אבל יש ילדים קטנים, אז קצת כן).
ברור ששטפתי (כמו שכתבתי חדשים קניתי רק לאחר כשנה וחצי של שימוש).
אגב ההמלצה היא להשאיר אותם לייבוש 12-24 שעות במקום חמים אבל לא בשמש ישירה.
הפילטרים החדשים עולים $12-$20 לחבילה של 2-3 פילטרים. לא בדיוק הוצאה כבדה...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, TsachiE כתב:

נראה לי הבעיה שלך זה משך ההפעלה ולא בריאות הסוללה. מציע לך לשקול לשדרג ל11, אורך הפעלה אחת שם הוכפל.

הבעיה שלי זה משך ההפעלה כתוצאה ישירה מהדרדרות מצב הסוללה. לאחר קצת מעל שנתיים שימוש קל (באמת קל - לרוב הוא הופעל לדקה לשאוב סביב שולחן האוכל - ילדים 🙄) השואב שורד במצב טורבו דקה-שתיים. ולתחושתי ההדרדרות הייתה מהירה ופתאומית. כמובן שהאחריות היא לשנתיים 😒. וכן אשכרה שילמתי את האקסטרה כדי לקנות מיבואן רשמי בזמנו. נראה לי זה היה 2300 לגרסת האבסולוט.

לשדרג לדייסון אחר? לתת להם עוד מכספי? חחחח... (סליחה - הייתי חייב).

כי מה, הסוללה של ה11 לא תחלש דרסטית תוך שנתיים-שלוש? ולא יבקשו ממך 500 שקל על סוללה חדשה?

למה סוללה לרומבה - מקורית - אפשר למכור ב-200 שקל (או 300 לליתיום), אבל של דייסון עולה 500? נראה לי אמור לבוא פה איזה פתגם עם כלב ואיבריו...

דרך אגב, יש לי גם רומבה מסדרה 8 כבר איזה 5 שנים וזו אחת הסיבות שהדייסון לא עבד הרבה או קשה. גם הסוללה של הרומבה נחלשה באיזשהו שלב והוחלפה אצל היבואן תמורת 200 שקל. לכן אין לי טענות לאיי-רובוט, למרות שגם לו יש מתחרים סיניים זולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע זו החלטה שלך, אבל כפי שאתה רואה כאן בשרשור, אתה בדעת מיעוט.

דייסון לא נהייתה מוצר שני בכל בית בשנים האחרונות משום מקום, המוצרים שלה אמינים,  ניידים וחזקים.

מוצר סיני מאמין לא ייתן לך אותה איכות, אבל החלטה שלך.

אגב, אני לחלוטין מסכים איתך שמחיר הסוללה מופרך, אבל דייסון מנצלת את היותה מותג כמו אפל בשוק שואבי האבק ומתמחרת בהתאם. 

עריכה אחרונה על ידי TsachiE
שגיאת כתיב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעת מיעוט? אתה בטוח?

לפות"ש יש בעיה. חבר של מגיב אחד + מגיב נוסף נאלצו להזמין סוללות מעלי. מגיב נוסף הוא בעלים של V10 ו-V11 כך שעדיין לא צבר אפילו שנתיים עליהם ולכן כמובן אין לו תלונות על הסוללות.

בעצם אפילו אתה החלפה סוללה תוך שלוש שנים במחיר המוגזם של 500 שקלים ומסיבה כלשהי עדיין מגן על החברה הזו.

שנלך לשרשור המקביל של השואבים הסיניים ונבדוק את שביעות הרצון שם?

למען הסר ספק, הטענות שלי לא נגד שואבים אלחוטיים. אין סיכוי שאני חוזר לאחד חוטי.

הטענות שלי הן נגד דייסון והתמחור שלהם. לא רק שהם גובים פי 2-3 על המוצר עצמו, אלא שהסוללות שלו לא מחזיקות זמן רב, וגם עולות המון כשצריך להחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגיבים התלוננו על הסוללות. לא על ביצועי השואב. אתה טוען ששואב סיני ייתן לך אותה תמורה בפחות כסף, וזה אני בספק אם תמצא  יותר מבודדים שיסכימו איתך.

לכל דבר טוב יש מחיר בהתאם, וכל דבר זול, יש תמורה בהתאם.

עריכה אחרונה על ידי TsachiE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתקרנתי ובדקתי, מסתבר שגם בארה"ב הסוללה עולה קרוב ל-100 דולר. הוסף משלוח (סוללת ליתיום מצריכה משלוח נפרד ויקר), מיסים ורווח של היבואן, אז 500 ש"ח אינו מחיר מופרך. כנראה שבהחלטה על רכישה צריך להביא בחשבון את מחיר הטיפולים השוטפים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאני מדבר על מקורית מדייסון.

נושא הסוללות החלופיות בעייתי מאד. בשנים האחרונות היה לי ניסיון לא טוב עם סוללה חלופית למחשב, ניסעון ככה ככה עם סוללה חלופית לטלפון, אני קורא רק דברים רעים על סוללות חלופיות למצלמות, והשרשור הזה לא מעודד לגבי הדייסון.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, אם איני טועה דייסון חטפו המלצה שלילית מאוד לכלל המוצרים שלהם מ-consumer report שמצא ובדק ש-50% מהמוצרים שלהם לא מחזיקים מעמד יותר מ-5 שנים מבלי להתקלקל. הבנתי שבזמנו חשבו אפילו על תביעהץ

לא זוכר מה נסגר עם זה בסוף.

"כל מי שנוסע לאט ממני הוא אידיוט, וכל מי שנוסע מהר ממני הוא מטורף"... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הציפיות שלך ממכשיר מופעל בסוללות? השעון של סוללות ליתיום נטענות מתחיל לדפוק בירידה מפס הייצור, ואורך החיים הממוצע כ-3 שנים וכמה מאות מחזורימפריקה וטעינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב V6 שלנו לא היה ניתן להשתמש במצב טורבו אחרי שנה וחצי של

שימוש הייתי אומר פחות מממוצע. באמת יאמר לזכות החברה (המקורית)

שהגיע מייד טכנאי והחליף לסוללה חדשה.(אחריות שנתיים)

המוזר הוא שהמצב הרגיל עבד רגיל והבעיה היתה רק בטורבו.

מכל מקום מכרנו את ה V6 לטובת ה V11. שמעתי שהיו הרבה בעיות עם סוללת הדגם הזה (V6).

אבל אני נשאר לקוח נאמן ומרוצה של דייסון.

לא הבנתי מה הקטע של הפילטר? פשוט שוטפים פעם בכמה חודשים ורק אחרי שהתייבש לחלוטין,

מחזירים אותו למקומו. נכון שעדיף שיהיה עוד אחד בנוסף אבל מה קשור לתפקוד השואב לא ברור לי.

סה''כ לנקות ולייבש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, lahav28 כתב:

דרך אגב, אם איני טועה דייסון חטפו המלצה שלילית מאוד לכלל המוצרים שלהם מ-consumer report שמצא ובדק ש-50% מהמוצרים שלהם לא מחזיקים מעמד יותר מ-5 שנים מבלי להתקלקל. הבנתי שבזמנו חשבו אפילו על תביעהץ

לא זוכר מה נסגר עם זה בסוף.

המכשיר (דור לפני ההכי חדש) תמיד עולה בערך 1000 במבצעים של לפני החגים כל שנה. פעם ב5 שנים להחליף שואב לא נשמע כ"כ נורא, ואם זו רק בעיה של סוללה אפשר להזמין כמה סוללות תחליפיות ולמשוך איתו עוד כמה שנים בכיף.

@itaysamurai, בחלק המסתובב צריך לפעמים לפתוח אותו ולהוציא את כל השיערות והלכלוך שנתפסו שם. זה מה שגורם לו להיתקע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 10 דקות, SlowRide כתב:

@itaysamurai, בחלק המסתובב צריך לפעמים לפתוח אותו ולהוציא את כל השיערות והלכלוך שנתפסו שם. זה מה שגורם לו להיתקע.

אני יודע שאותו אביזר הוא ה"כבד" יותר להפעלה וגם חושב שקראתי הערה לא להשתמש בו לאורך זמן ארוך מדי כי הוא שוחט את הסוללה.

הוא דווקא די נקי (אני לא אוהב להשתמש בו) ונרשמו קיטועים גם באביזרים פשוטים יותר, רק שבהם הם נעלמו משום מה.

אני גם לא מבין את הטרוניות כלפי המכשיר או הסוללות קצרות החיים שלו, זה מכשיר שמאלץ אותנו להתעלל בסוללות.

מפעילים 5 דקות, מטעינים. אח"כ עוד פעם 3 דקות - מטעינים. וכן הלאה. מראש ציפיתי שזה יחזיק שנתיים-שלוש. אז מחליפים, מה הביג דיל.

כאילו סוללה של טלפון לא מאבדת כושר אחרי שנתיים בערך.

• רעיון טוב! 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...