Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם צריך לתמוך כספית בחובות של בת הזוג?

TsachiE
שימו לב! השרשור הזה בן 1232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 57 דקות, Transporter כתב:

אני יודע

אני חי עם אנשים כאלה יותר מעשור

ולמרות שאני חי איתם וגר בשכונה שהיא לא כל כך שכונה עממית אני לא מתחבר לבחורות שאני מכיר אותן ויש להן חוב

אין לי בעיה לקנות לבת זוג שלי רולקס, או תיק שעולה כמו משכורת של שכיר, אבל לא אסכים להכיר אותה עם חובות

הבחורה עובדת, מתפרנסת בכבוד, קנתה דירה, יש לה משכנתא . פסולה?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם זה חירבה (כלומר לא פנטהאוז במגדל יוקרה) אז כן.

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Transporter כתב:

אז אמרתי

א נ י לא מאמין בלדאוג לחובות שלה. כן היו לי בנות זוג שקיבלו מתנות מאוד יקרות. כנראה יותר מפי 10 או פי 100 מהחובות של חברה שלו

אבל לא היו להן חובות ולא הכרתי אותן עם חובות

ואז אמרתי בניגוד למה שאני מאמין בו שיש הרבה אנשים שאין להן בעיה עם חובות \ תמיכה \ תשלומים ועושים את זה אפילו בשביל בחורות זרות שלא מחפשים להגיע ביחד עד 120

ככל שאני קורא אותך יותר אני מבין למה אתה בשוק הפנויים. 

אתה לא מבין שלבנות חיים משותפים עם אדם אחראומרשאתם הופכים ליחידה אחת.

היום אתה מרויח יפה ולא מוכן לקחת בת זוג עם חובות אבל אם מחר חו"ח בדרך לאירוע הרכב שלך עם הציוד יישרף על ידי מתחרה או לקוח ממורמר ותיכנס לחובות כדי לרכוש ציוד חדש היא צריכה לבעוט אותך?

• מעניין 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מבוטח בשירביט

• מצחיק 5
  • מעניין 2

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, sperial כתב:

לא ראיתי את הסרטון  - אבל בישראל זה ממש לא נדיר, ביחוד בחוגים שהולכים ללימודים הכי פחות שימושיים.

אתה רומז על בחורי ישיבות?

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מכיר בחור חילוני כזה - בן 28 עם 5 ילדים, והמונה עוד ממשיך.

גם עובד בהייטק ומרוויח יפה, אז הילדים שלו גם לא רעבים ללחם.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@TsachiEדוז פואה על הפענוח.

@vadim6385מי שעובד ומפרנס את משפחתו זה סיפור אחר. יש כמה כאלה בין חברי הפורום.

• רעיון טוב! 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, sperial כתב:
לפני 12 שעות, Transporter כתב:

הבחורה עובדת, מתפרנסת בכבוד, קנתה דירה, יש לה משכנתא . פסולה?

גם אני קניתי דירה

ורכב לאישה

אז אני בחובות?

לפני 10 שעות, Night Driver כתב:

ככל שאני קורא אותך יותר אני מבין למה אתה בשוק הפנויים. 

אתה לא מבין שלבנות חיים משותפים עם אדם אחראומרשאתם הופכים ליחידה אחת.

היום אתה מרויח יפה ולא מוכן לקחת בת זוג עם חובות אבל אם מחר חו"ח בדרך לאירוע הרכב שלך עם הציוד יישרף על ידי מתחרה או לקוח ממורמר ותיכנס לחובות כדי לרכוש ציוד חדש היא צריכה לבעוט אותך?

אם הייתי רוצה להיות נשוי הייתי נשוי ממזמן

בחורות יושבות פה במסעדות ובברים במתחם ג'י ורק מחכות שגבר שגר כאן ירד ויתחיל איתן

אל תספר לי סיפורים על איך להתנהג בזוגיות כי היו לי בנות זוג שקיבלו שעונים ותיקים בשווי משכורת חודשית שלך סתם כי היינו בקניון והיה בא להן.

יש הבדל בין לפנק את הבת זוג שלך ולדאוג לה, לבין להכיר בחורה עם חובות ולהחליט שזה לא מתאים לך.

זה כמו שאני אגיד שלא מתאים לי לצאת עם בחורה שיש לה ילד, ותגיד לי "אתה לא בנוי להביא ילד אז אל תהיה בזוגיות"

אין קשר בין מה שכתבתי לבין התגובה שלך, אבל היה ממש בא לך לספר לנו שאתה נשוי או בזוגיות ואתה מאושר, אז כיף לך כולי קינאה

אני בזוגיות וטוב לי ככה. הראש שלי בעסקים ולא במשפחה היום ואני מאחל לכל נשוי לעשות את הכיף שאני עשיתי בחיים בתור רווק

מעדיף להיות רווק או בזוגיות ולהנות ממה שאני עושה ולא להיות נשוי  שקם כל בוקר בהרגשה שהוא לא יודע מה הוא עושה פה (וכן אני יודע כל הנשואים חיים באושר)

לפני 11 שעות, SlowRide כתב:

אם זה חירבה (כלומר לא פנטהאוז במגדל יוקרה) אז כן.

חלום שלי שפעם תצלם לנו את הדירה שלך שנראה למה כל כך כואב לך על אנשים שגרים במקום קצת יותר מפנק

לפני 12 שעות, ישה כתב:

אתה מפעיל בלש פרטי להתחקות מה יש לה או מה אין לה.

הבחורות  עם כסף הן זונות  - מי רוצה אחת כזו.

הבחורות עם חובות כנראה  שהן לא זונות ואם החוב נוצר כתוצאה מהשקעה בלימודים למה זה חוב רע בעיניך.

ולא ענית על שאלת עמדת ה די ג'יי 

אם אתה צריך להפעיל בלש פרטי כדי לדעת מי הבחורה שאתה יוצא איתה, אתה משחק במגרש הלא נכון, תעבור למגרש של הילדים

יש בחורות שיודעות לעשות כסף בלי לתת כלום

בנאדם שמתנהל נכון לא נכנס לחובות, בטח לא לחובות שמטרידים מישהו.

מינוס 1000 2000 בחשבון של שכיר זה לא חיים ומוות 

בכל מקרה כשאני יוצא עם בחורה בת 25-30 אני מצפה שיהיו לה חסכונות ובסיס לחיים

זה מראה שהיא יודעת להתנהל

אני בגיל 17 קניתי ציוד מכסף שעבדתי בשבילו בבורגרנץ' בלי להכנס לחובות

ובגיל 21 קניתי רכב מהניילונים מכסף שהזעתי בשבילו 18 שעות ביום

בלי חובות ובלי מחזור של 6 ספרות בחודש. נטו התנהלות נכונה

על שאלות טיפשיות אין תשובות חכמות

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Transporter כתב:

אין לי כוח לקרוא את כל השרשור

תלוי כמה אתה אוהב אותה ומה היא בשבילך

יש גברים שתומכים כלכלית בכמה נשים בשביל מפגש או שניים בשבוע בסכומים של 5 ספרות כל אחת

אני בטוח שהסכומים שלך חברה שלך הרבה יותר נמוכים ואם אתה אוהב אותה אז תעזור

אני אישית משתדל לא להתקרב לבחורות שיש להן חובות כי זה מעיד על בחורה בלי שכל

חבל שלא קראת כי אתה עונה בלי קונטקסט

במיוחד בארהב עם הדרך שבא לימודים גבוהים בנויים וגם עם ההחזר האפשרי עם תואר ובלי תואר מה שאתה כותב לא ככ רלוונטי לארהב כי אתה שותף לפי ישראל ולא ארהב ויש פה כמה עמודים של מי נגד מי.

• מעניין 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במרוקו אם אתה רק שוטף כלים בארמון של המלך ולא מבשל לו באופן אישי קשה לחסוך כסף ולהגיע רחוק 

אבל אני חי בישראל ומתייחס לישראל וגם אלה שהגיבו לי התייחסו לישראל

בגלל זה כתבתי שאני מגיב על הכותרת ולא קראתי את כל העמודים

פעם הבאה אם יהיה זמן נראה אולי נשקיע בשבילך יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Transporter כתב:

גם אני קניתי דירה

ורכב לאישה

אז אני בחובות?

תכתוב פעמיים גבר בחוגר ו-4 פעמים בפורום.

אנחנו יודעים שאתה מתכוון להצטרף לאלפיון העליון אבל כשמו הוא - אלפיון,  מחוצה לו יש 999 אלפיונים שאינם העליונים (ואללה, בגלל שגיאת הקלדה נראה שצריך לקרוא להם "דלפיונים"), ומרבית הקהל שייך אליהם. ליתר דיוק 99.9%. ומרביתם אינם יכולים לקנות דירה בלי משכנתא. אז תפסול בחורה בגלל זה? האמת היא שזה הגיוני. אצלך העיקר שהבחורה תהיה מבית עשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

תכתוב פעמיים גבר בחוגר ו-4 פעמים בפורום.

אנחנו יודעים שאתה מתכוון להצטרף לאלפיון העליון אבל כשמו הוא - אלפיון,  מחוצה לו יש 999 אלפיונים שאינם העליונים (ואללה, בגלל שגיאת הקלדה נראה שצריך לקרוא להם "דלפיונים"), ומרבית הקהל שייך אליהם. ליתר דיוק 99.9%. ומרביתם אינם יכולים לקנות דירה בלי משכנתא. אז תפסול בחורה בגלל זה? האמת היא שזה הגיוני. אצלך העיקר שהבחורה תהיה מבית עשיר.

לא הבנת כלום. הוא כתב על חובות לייף סטייל, לא על חובות משכנתא. ואתה יודע מה? הבחור צודק. אני גם לא הייתי יוצא עם בחורה ששקועה עד הצוואר בחובות למעט מקרים של חובות מוצדקים שנבעו ממצוקה של המשפחה או אירוע קשה שעבר על אותה בחורה. 

חובות לייף סטייל מעידים על הרבה דפוסי התנהגות בעייתיים לדוגמא חוסר יכולת דחיית סיפוקים, חוסר יכולת לחשוב יום קדימה ואי הבנה של יסודות פיננסיים. לצאת עם אחת כזאת זה להכניס ראש בריא למיטה חולה. ככה מגיעים למצב של חשבונות בנק נפרדים ולומדים לחיות בהכחשה. 

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Liviur כתב:

חבל שלא קראת כי אתה עונה בלי קונטקסט

במיוחד בארהב עם הדרך שבא לימודים גבוהים בנויים וגם עם ההחזר האפשרי עם תואר ובלי תואר מה שאתה כותב לא ככ רלוונטי לארהב כי אתה שותף לפי ישראל ולא ארהב ויש פה כמה עמודים של מי נגד מי.

גם בארצות הברית אפשר ללמוד במקומות טובים בלי חובות או עם חובות נמוכים מאוד. התעקשות ללכת דווקא לקולג' פרטי בעלות אסטרונומית תוך כדי הימור שבעתיד תהיה משכורת שמנה שתכסה את החובות זו נטו בחירת לייף סטייל ולא כורח המציאות. 

מחקר המיליונרים של דייב רמזי, המחקר הכי מקיף שנעשה אי פעם על דפוסי התנהגות של מיליונרים בארצות הברית, גילה ש-62% מהמיליונרים הלכו לקולג' ציבורי ורק 8% הלכו לקולג' יוקרתי (השאר לא הלכו לקולג' בכלל או למדו חלקית) 

https://www.daveramsey.com/research/the-national-study-of-millionaires#:~:text=Study Summary,company's 401(k) plan.&text=79% of millionaires did not,parents or other family members.

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Transporter כתב:

אם הייתי רוצה להיות נשוי הייתי נשוי ממזמן

בחורות יושבות פה במסעדות ובברים במתחם ג'י ורק מחכות שגבר שגר כאן ירד ויתחיל איתן

אל תספר לי סיפורים על איך להתנהג בזוגיות כי היו לי בנות זוג שקיבלו שעונים ותיקים בשווי משכורת חודשית שלך סתם כי היינו בקניון והיה בא להן.

יש הבדל בין לפנק את הבת זוג שלך ולדאוג לה, לבין להכיר בחורה עם חובות ולהחליט שזה לא מתאים לך.

אין קשר בין לפנק את בת הזוג לבין להבין שבזוגיות ארוכת טווח אתם יחידה אחת.

זה שאתה גר במגדל, מנפנף בכסף שאתה חושב שרק לך יש ויורד להעמיס בחורות שמחפשות שוגר דדי זו זככותך ושמח שאתה נהנה מזה אבל רובנו כבר עברנו מזמן א השלב הזה בחיים.

מאחל לך שתמשיך להיות מאושר עם דרך החיים שבחרת (באמת ומכל הלב. בלי טיפת ציניות) אבל מהיכרות עם אנשים בגילי שחיו כמוך הרוב התעוררו מאוחר מידי ומצטערים על זה. מקווה שלא תהיה אחד מהם.

• רעיון טוב! 3

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...