Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוויק ספורט 2015

Or8523
שימו לב! השרשור הזה בן 1234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים

הלכתי לטריידמוביל ליד הבית וראיתי שם סיוויק ספורט 2015 יד ראשונה אוט' 

מנוע 1800 צבע חום/אדום כהה(לא יודע להגדיר) עם 80K קילומטר

המוכר אמר שכל הטיפולים בוצעו במאיר(הראה לי גם קבלות אך לא בדקתי את כולן מפאת חוסר זמן באותו הרגע)

אומר שאם הוא מתגמש ממש איתי אז הוא יכול להגיע ל60 אלף מבחינת מחיר

כמובן שאלך לבדיקה ואבקש לראות את כל הקבלות והיסטורית הטיפולים

השאלה שלי האם העסקה שווה? מה לחפש, ממה להזהר? מה רכב כזה היה אמור לעבור בטיפולים ומה לא?

תודה רבה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה דווקא את הרכב הזה ומה אתה מחפש ברכב?

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2015 מדובר על דור 9 (11-15) או דור 10 (15 ואילך)? נראה י באוה שנה התחלף דגם.

1. תבדוק ברישיון שאכן מדובר ביד ראשונה (00) ולא יד 01 (שנייה), תבדוק באפליקציית לוי יצחק מה המחיר של האוטו לאחר שקלול בכדי לקבל פרופורציה למחיר.

2. המוכר טוען שיש היסטוריה "במאיר"? תבדוק את זה ע"ס קבלות או שהמוכר יבקש מהממוסך שיוציאו לך את ההיסטוריה, תבדוק מה באמת הוחלף כי זה שהרכב טופל במורשה לא מחייב שבאמת הוחלף מה שצריך. יש לקוחות שכאשר אומרים להם שצריך להחליף שמן גיר אז הם נרתעים מהמחיר ודוחים את זה. לא יודע איך זה בדור בזה, אבל בדור לפניי החלפת פילטר דלק היא יקרה ומצריכה פירוק של חלקים פנימיים. יכול להיות שזה רק בסדאן/האצ'בק.

3. תיקח את הרכב לבדיקה במכון שאתה בוחר! הבדיקה של הטרייד אין לא שווה כלום.

4. אני לא יודע בן כמה אתה, אבל אם אתה נהג חדש אזי הביטוח של ההונדה לא זול עבור צעירים.

לפני 52 דקות, Or8523 כתב:

מה רכב כזה היה אמור לעבור בטיפולים ומה לא?

יש עמוד בספר רכב של אחזקת הרכב, מראה מה יש להחליף בכל טיפול או מס' טיפולים. תשאל את המוכר איפה זה. לרוב ה בתא כפפות. בעברית לא מצאתי,  משום מה האתר של הונדה ישראל לא מאפשר להוריד (יכול להיות שהתקלה אצלי), אבל הנה הספר באנגלית: תשים לב שיש מס' מנועים בארה"ב. מה שרלוונטי אלייך זה מנוע 1.8 R18Z4 ולא ה-2.4 האמריקאית הספר מתייחס לשני המנועים. תחפש שמה את ה- maintenance schedule. 

ATR0154DOM.PDF

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, dotan123 כתב:

2015 מדובר על דור 9 (11-15) או דור 10 (15 ואילך)? נראה י באוה שנה התחלף דגם.

1. תבדוק ברישיון שאכן מדובר ביד ראשונה (00) ולא יד 01 (שנייה), תבדוק באפליקציית לוי יצחק מה המחיר של האוטו לאחר שקלול בכדי לקבל פרופורציה למחיר.

2. המוכר טוען שיש היסטוריה "במאיר"? תבדוק את זה ע"ס קבלות או שהמוכר יבקש מהממוסך שיוציאו לך את ההיסטוריה, תבדוק מה באמת הוחלף כי זה שהרכב טופל במורשה לא מחייב שבאמת הוחלף מה שצריך. יש לקוחות שכאשר אומרים להם שצריך להחליף שמן גיר אז הם נרתעים מהמחיר ודוחים את זה. לא יודע איך זה בדור בזה, אבל בדור לפניי החלפת פילטר דלק היא יקרה ומצריכה פירוק של חלקים פנימיים. יכול להיות שזה רק בסדאן/האצ'בק.

3. תיקח את הרכב לבדיקה במכון שאתה בוחר! הבדיקה של הטרייד אין לא שווה כלום.

4. אני לא יודע בן כמה אתה, אבל אם אתה נהג חדש אזי הביטוח של ההונדה לא זול עבור צעירים.

יש עמוד בספר רכב של אחזקת הרכב, מראה מה יש להחליף בכל טיפול או מס' טיפולים. תשאל את המוכר איפה זה. לרוב ה בתא כפפות. בעברית לא מצאתי,  משום מה האתר של הונדה ישראל לא מאפשר להוריד (יכול להיות שהתקלה אצלי), אבל הנה הספר באנגלית: תשים לב שיש מס' מנועים בארה"ב. מה שרלוונטי אלייך זה מנוע 1.8 R18Z4 ולא ה-2.4 האמריקאית הספר מתייחס לשני המנועים. תחפש שמה את ה- maintenance schedule. 

ATR0154DOM.PDF 18.2 MB · 0 downloads

1. האפליקציה חינם?

2. ראיתי חלק מהקבלות, השאלה היא מה צריך לבדוק ומה היה צריך להיות מוחלף כבר שאני אדע לבדוק

3. ברור

4. לא נהג חדש ולא צעיר, אבל בעל רשיון כשנתיים(בן 25)

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Or8523 כתב:

1. האפליקציה חינם?

כן

לפני כשעה, Or8523 כתב:

2. ראיתי חלק מהקבלות, השאלה היא מה צריך לבדוק ומה היה צריך להיות מוחלף כבר שאני אדע לבדוק

עוד פעם, תסתכל בספר הרכב, שמן גיר בסיוויק זה כל 5 שנים או 75K כמדומני, פלגים אירדיום כל 6 שנים, מבטיח לך שאם תעשה חיפוש בפורום תמצא כל פיסת מידע שאתה רוצה, זה רכב נפוץ נפוץ שנשאלו מאות שאלות לגביהם.

לפני כשעה, Or8523 כתב:

4. לא נהג חדש ולא צעיר, אבל בעל רשיון כשנתיים(בן 25)

תבדוק עלויות ביטוח שלא תחטוף "פצצה", הטסט של הסיויק נדמה לי הוא 1800 ש"ח +-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...