Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3 חודשים עם מגאן - עשיתי טעות?

pipinoadar
שימו לב! השרשור הזה בן 1229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 39 דקות, pipinoadar כתב:

הרכב בדרך למוסך...נרא מה יהיה.

בינתיים קיבלתי ספורטאג'...כיף!!😒

ב2019 קיבלתי כרכב חלופי קיה ריו 2013 - כןכן, רכב שהיה בן יותר מ 6(!) שנים כרכב חלופי.

• מצחיק 1

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 8 דקות, noknok כתב:

ב2019 קיבלתי כרכב חלופי קיה ריו 2013 - כןכן, רכב שהיה בן יותר מ 6(!) שנים כרכב חלופי.

איזה חברה שמכבדת את עצמה נתנה לך רכב כזה ישן?!

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, pipinoadar כתב:

יובל חבל על העצבים...צא החוצה ידידי השמש זורחת היום.

😆

האמת אני ממש בכיף שלי. ממרום גילי המפלג למדתי לבחור ממה להתעצבן. וזה רק ב-34 שנות ניסיון חיים כן?

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, yuvalganim כתב:

האמת אני ממש בכיף שלי. ממרום גילי המפלג למדתי לבחור ממה להתעצבן. וזה רק ב-34 שנות ניסיון חיים כן?

הרגיש לי כמו נגיעות של וויב שלילי,נו שוין.

(נ.ב - הייתי מתחלף איתך בגיל בכל רגע נתון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, pipinoadar כתב:

איזה חברה שמכבדת את עצמה נתנה לך רכב כזה ישן?!

מה הבעיה עם רכב בן 6 אם הוא תקין ומטופל?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, pipinoadar כתב:

אני עדיין חש כאן אהבה עיוורת לצרפתיות...😆

פניתי להרץ בנושא - מעדכן שהרכב עבר טיפול ב20K כחודשיים לפני שנמסר לי 

במפגש הבא אני אגיע עם הרנו וארצה לראות את הפנים של האנשים כשאקרקש להם פלסטיקה/אתחיל נסיעה/אשמיע להם מוזיקה בווליום חצי גבוה/נעשה מבחן העברת מקורות וננסה יחדיו לפתוח את תא המטען (רמז - הדתיים מב"ב יחשבו שאנחנו מתפללים)

תומר

תעשה תחרות קרקושים עם הסיאטים שמקרקשים מכל הכיוונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Night Driver כתב:

מה הבעיה עם רכב בן 6 אם הוא תקין ומטופל?

מצפה לקבל שווה ערך עם סטייה לפה או לשם,כן - גם בשנתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה ערך זה תקין ובגודל וסוג מקבילים או מעל מה שיש לך. השנתון ממש לא משנה אלא אם מדובר על רכב בן 10 ומעלה שכבר יש הבדלים טכנולוגיים ואבזוריים משמעותיים (לא תופס אם לקחת סובארו בליסינג. אז עד מודל 88 נחשב שווה ערך).

עריכה אחרונה על ידי Night Driver
  • מצחיק 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכוי שתקבל רכב חלופי (ולא משנה מאיזה חברה) שהוא בן 6 ותקין/מתוחזק לחלוטין הוא אפסי בארץ (אני מדבר על רפידות שהוחלפו/צמיגים ממותגים ועם בשר/בלי חופשים בהגה/רכב שלא עישנו בו וכד')

אז כן - יכול להיות שתקבל רכב חלופי בן שנה ששברו לו את הצורה (בטח מאחד כמוני כמו שיובל רמז 😉 )אבל רוב הסיכויים שרכב חדש או בן שנה יהיה עדיף פי כמה וכמה על רכב בן 6 (ואני לא מדבר על רמת בטיחות שהיא שנות אור בן רכב מ2014 לבין 2020)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי דווקא שונה.

קיבלתי רכבים בני שנתיים שהיו מסוכנים לנסיעה (ברמה של מייל לאלבר שישלחו גרר להחליף את האוטו כי הוא לא נוסע מטר עם הג'אנט המרובע שלו) וקיבלתי רכבים בני חמש שהיו כמו חדשים (ממאל מור). כל מקרה לגופו והדגש שלי הוא לקבל רכב תקין.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, ליסינג בצער כתב:

צריכת דלק - אמנם מהמחשב, אבל צריכה בין עירונית על כביש 6 של 5.2 ליטר ל- 100 ק"מ זה נראה לי סביר מאוד (האטה לסביבות 100 תשפר את זה עוד יותר).

ואוו, 19 ק"מ לליטר זה נתון מדהים למנוע שאינו דיזל או היברידי, 

ובמיוחד לרכב משפחתי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Night Driver כתב:

הניסיון שלי דווקא שונה.

קיבלתי רכבים בני שנתיים שהיו מסוכנים לנסיעה (ברמה של מייל לאלבר שישלחו גרר להחליף את האוטו כי הוא לא נוסע מטר עם הג'אנט המרובע שלו) וקיבלתי רכבים בני חמש שהיו כמו חדשים (ממאל מור). כל מקרה לגופו והדגש שלי הוא לקבל רכב תקין.

פה הברכה שלנו היא הקללה שלנו...כל אדם מהרחוב שרכב מעניין לו ת'תחת פשוט יכנס לחלופי וייסע,אנחנו (יודע מה?רק אני) ישר אראה את הצמיגי TRIANGLE ואסנן קללה. 

עריכה אחרונה על ידי pipinoadar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, pipinoadar כתב:

פה הברכה שלנו היא הקללה שלנו...כל אדם מהרחוב שרכב מעניין לו ת'תחת פשוט יכנס לחלופי וייסע,אנחנו (יודע מה?רק אני) ישר אראה את הצמיגי TRIANGLE ואסנן קללה. 

גם אתה נסעת 3 חודשים ברכב לא תקין ובלי לדעת מתי טופל...אז בוא נהיה קצת צנועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, pipinoadar כתב:

בגלל זה אני לא שם את הצמיגים של הליסינג אלא משלם קצת יותר על הליסינג ומקרבל צימיגים מערביים.

ד"א, צמיגי לינגלוג אתה יכול לפגוש גם ברכב חלופי בן שנ כי רכב חלופי הוא רכב זונה עם בלאי גבוה.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...