Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנד רובר דיסקברי 3 - סיפור רכישה ותחזוקה, שרשור מתגלגל.

Emanuel5
שימו לב! השרשור הזה בן 782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש לא מתחשק לי לשלם מחירי פרימיום על תיקון כל כך פשוט ולכן כנראה שאלך על רפד "כפרי"

אולי אפילו זה מכפר קאסם שהמלצת עליו, ואולי אולי אעשה זאת לבד.

סה''כ הנזק לא מטורף :

IMG-5917.thumb.jpg.483520ec22c93155e270b485607ee900.jpg

אם יש כאן מישהו שחושב שיכול לתקן את זה בצורה איכותית מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית עם הצעת מחיר,  אני מאיזור חיפה :)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה עייפות החומר באזור בעייתי. תחזוקה שוטפת לא הייתה ממש עוזרת. זה אמור לעלות סביב 500-700 שקלים ברפדיה.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמנואל, תשתמש בחומרים עליהם דיברנו בקבוצת וולוו , מושבים עור דורשים טיפוח, במיוחד בחום ושמש.

הכי חשוב לא לשלם מחיר פרימיום אצל רפד של כפר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, 98civic כתב:

זה עייפות החומר באזור בעייתי. תחזוקה שוטפת לא הייתה ממש עוזרת. זה אמור לעלות סביב 500-700 שקלים ברפדיה.

אני לא מסכים, תחזוקה טובה של העור תורמת לגמישותו .

ברגע שהוא מתחיל להתקשות, הסיכוי לתופעה כזו עולה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, אייל כתב:

הכי חשוב לא לשלם מחיר פרימיום אצל רפד של כפר.

באודיבה ארט קיבלתי הצעת מחיר של 1000 ש''ח + מע''מ עבור החלפת החלקים הקרועים.

אוטו אלגנס לא טרחו לחזור אלי.

נראה מה יציע רפד מהכפר ובהתאם לזה נחליט, על כל פנים זה כנראה יקרה מתישהו אחרי הסגר. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יצא לך לראות פעם ביוטיוב עבודה של תיקון חורים וסדקים במושבי עור לרכב - זה המון עבודה. 

מילוי שפכטל מיוחד וייבוש שלו 

שיוף

מילוי מחדש 

שיוף 

עד שזה מגיע לגימור חלק ואז צריך להכין לצביעה 

לשייף 

לצבוע צבע סופי 

אלפיה ממישהו מיומן כמו אודיווה נשמע לי בסדר גמור - באמת מעניין מה יציעו לך ברפדיה נורמטיבית. 

• רעיון טוב! 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איפה אתה גר אבל עשיתי אצלי באוטו חלק דומה , בראשון לציון , ושילמתי 500 שקלים.
אייל- יש אזורים בעייתיים שלא משנה מה , הכפל בכל זאת ייפתח. זה אזור שבו מתיישבים, הכרית הצדדית ,אלא אם אתה קונה את הרכב מהחברה ומהיום הראשון שלו מתחיל לטפח את העור. כמה אתה מכיר כאלה? אני אף אחד.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, lanosforce כתב:

אם יצא לך לראות פעם ביוטיוב עבודה של תיקון חורים וסדקים במושבי עור לרכב - זה המון עבודה. 

מילוי שפכטל מיוחד וייבוש שלו 

שיוף

מילוי מחדש 

שיוף 

עד שזה מגיע לגימור חלק ואז צריך להכין לצביעה 

לשייף 

לצבוע צבע סופי 

אלפיה ממישהו מיומן כמו אודיווה נשמע לי בסדר גמור - באמת מעניין מה יציעו לך ברפדיה נורמטיבית. 

אכן ראיתי ומסכים שמדובר בתהליך שלוקח זמן.
אבל זה לא מה שהם עושים, הם פשוט מחליפים את החלק הקרוע בחלק חדש (לפחות זה מה שאני הבנתי מהם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא מתחשק לי לשלם מחירי פרימיום על תיקון כל כך פשוט ולכן כנראה שאלך על רפד "כפרי"
אולי אפילו זה מכפר קאסם שהמלצת עליו, ואולי אולי אעשה זאת לבד.

סה''כ הנזק לא מטורף :
IMG-5917.thumb.jpg.483520ec22c93155e270b485607ee900.jpg

אם יש כאן מישהו שחושב שיכול לתקן את זה בצורה איכותית מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית עם הצעת מחיר,  אני מאיזור חיפה [emoji4]
מציע לך בחום להתייעץ עם בחור בשם גיא הרטל, הוא מאיזורינו, הבחור מומחה-על בצביעה וחידוש של עור. הוא בטח יוכל להמליץ לך על רפד טוב והגון מאיזור הצפון.
תוכל למצוא את פרטי הקשר שלו בפייסבוק, או צור קשר בפרטי ואשלח לך טלפון.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006005941567

Sent from my KB2003 using Tapatalk

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד השרשורים המרתקים שקראתי כאן מעולם (בצד ימין אפשר לראות את הוותק שלי כאן, למרות שבשנים האחרונות אני כמעט ולא כותב).

לפותח השרשור: חיים פעם אחת וטוב שהלכת על מה שרצית.

בשנה האחרונה אני רואה מלא ריינג'רוברים חדשים על הכביש.

אני מניח שהרבה מחברי האלפיון לא רוצים להיראות במותג כמו מרצדס או BMW אז קונים אותן.

מעניין איך תהיה התחזוקה שלהן כמשומשות עוד 10-15 שנה.

תרומתי הצנועה לשרשור:

אני לא בטוח שחייבים לתחזק מושבי עור.

במרצדס בת ה13 שמכרתי לאחרונה, עם מושבי עור בהירים, לא עשיתי כלום והעור של המושבים היה שלם, למרות שבשנים האחרונת שימש את אשתי ואין לה חניה מקורה בעבודה, כך שהאוטו עמד בשמש (בהגה היו קילופי צבע, אבל זה לא קשור).
אתה יכול להתקשר לדניאל מאוטו אלגנס 050-4313333.
לא עשו לי שם עבודת עור, אלא ציפוי גג מבחוץ במדבקה, אבל נראים לי רציניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.1.2021 בשעה 16:20, 98civic כתב:

לא יודע איפה אתה גר אבל עשיתי אצלי באוטו חלק דומה , בראשון לציון , ושילמתי 500 שקלים.
אייל- יש אזורים בעייתיים שלא משנה מה , הכפל בכל זאת ייפתח. זה אזור שבו מתיישבים, הכרית הצדדית ,אלא אם אתה קונה את הרכב מהחברה ומהיום הראשון שלו מתחיל לטפח את העור. כמה אתה מכיר כאלה? אני אף אחד.

אפשר פרטים שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) המקום הריק במנוע : הוא מקום למצבר STOP/START בדגמים בהם זה ישנו.
כמו שכתבו זהו מקום מקובל למקם מצבר נוסף לאביזרים של מערכת חשמל משנית בעיקר למקרר .

2) הכסאות זה הדברים הכי גאוניים שיש ברכב , מעבר לזה שאפשר לקבל את השורה השניה לצורך כניסה נוחה לשורה השלישית , אפשר לקפל את השורה השלישית והשניה למשטח ישר לכל מטרה , מתאים מאוד לקמפינג  , מזרן מתקפל מאפשר שינה נוחה מאוד מאוד ברכב .

3) אפשר להתקין תוכנה לרכב שמוסיפה עוד משהו כמו 50כ"ס  - פחות מוכר ומקובל אצל חובבי הדיסקברי . רק שתקבל רמז , אם תסע 160 קמש למשך יותר מ 10 שניות הרכב ינמיך את עצמו ב 1 סמ (אם אני זוכר נכון)

4) מקור ידוע של רעש רוח , הוא במכסה הפלסטיק שבצד ימין של השמשה , יש שם קליפסים שנוטים להתייבש ולהשבר.

5) בפעם הבאה שתגיע למקום עם מגבלת גובה , נסה להנמיך את הרכב למצב ACCESS תקבל עוד קצת מרווח בגג .

6) סאמר עושה טיפול גיר עם ערכה מקורית של ZF ,  כולל נוזלים וקארטר עם הפילטר שמן המובנה. יש ערכה חליפית הכוללת קארטר ופילטר נפרד. קצת יותר זול אבל מוזיל ומפשט את הטיפול בפעמים הבאות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...