Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשיגיע החיסון לארץ, אתם מתכוונים להתחסן?

TsachiE
שימו לב! השרשור הזה בן 1224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

כשיגיע החיסון לארץ, אתם מתכוונים להתחסן?  

112 הצבעות

1. 1. כשיגיע החיסון לארץ, אתם מתכוונים להתחסן?

• כן
      60
    • לא
      26
    • לא החלטתי
      26

פוסטים מומלצים

לפני שעה, SchnitzelLova כתב:

אני מסוגל לשרוד מספר שנים ללא חו"ל, מסעדות ואירועים.

חבל, אתמול ראיתי שהבעלים של ה"ויטרינה" פותח מקום חדש. אני בטוח שהוא בונה עליך.

לשאלה עצמה, מאמין שכן, אחרי שיחסנו את מי שנמצא בקבוצות סיכון שונות. למרות שאולי זה כבר לא יהיה מספיק חשוב או משנה.

• מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, SchnitzelLova כתב:

אגב, שים לב אף אחד לא עונה על השאלה "כמה זמן החיסון יעיל" כי הם פשוט לא יודעים. מדובר בחתיכת נעלם. לא יודע מה איתכם, אבל אני לא מוכן לקבל 2 מנות בהפרש של חודש כל חצי שנה. (4 חיסונים בשנה) 

אם החיסון באמת יעבוד כל מה שנצטרך כדי לשמר אותו זה ללכת למחלקת קורונה שמישהו יעשה עלינו אפצ'י.

גם זריקה כל 3 חודשים זה לא כזה ביג דיל.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סיוט לוגיסטי. תחשוב כמה שעות אחות זה יצריך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, dani666 כתב:

כן.  אבל רק אם מתחייבים לי שבאותה הזדמנות גם מזריקים לי את  המיקרוצ'יפ של ביל.  שלא אצטרך להגיע פעמיים.

דבר על זה עם הנציג של lizard people בפורום

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, Night Driver כתב:

אם החיסון באמת יעבוד כל מה שנצטרך כדי לשמר אותו זה ללכת למחלקת קורונה שמישהו יעשה עלינו אפצ'י.

ממה שאני יודע זה לא באמת עובד ככה. הנוגדנים דועכים וההגנה נעלמת בהדרגה. ספציפית במקרה של וירוסים ממשפחת הקורונה נוגדנים לא מחזיקים מעמד יותר מחצי שנה. 

לפני 55 דקות, Night Driver כתב:

גם זריקה כל 3 חודשים זה לא כזה ביג דיל.

באמת נראה לך שיחסנו 9 מיליון בני אדם ב-2 מנות 4 פעמים בשנה? עזוב זה לא ריאלי לחלוטין. חוץ מזה אנשים לא יסכימו להתחסן בתדירות כל כך גבוהה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שיהיה כאן חיסון זמין עבורי, אני הולך להתחסן.

השאלה היותר טובה היא, מי כאן יורה לילדיו הקטינים להתחסן.

כאן התשובה שלי פחות חד-משמעית. 

נראה לי שאם החיסון ימשיך להראות תוצאות טובות עד שבכלל תגיע הדילמה (קבוצת הגיל הזו כנראה לא תקבל את האופציה בשלבים הראשונים) אני כן אחסן את ילדי.

• רעיון טוב! 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vadim6385 כתב:

דבר על זה עם הנציג של lizard people בפורום

אין צורך, בשביל זה יש לנו את הכימטרייל ו 5G.

ולשאלת פות״ש:

אתם תהיו העדר ואני הרועה 😈

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך ריאיון עם שר הבריאות בטמקא:

-אתה מרגיש בטוח עם החיסונים האלה?
"ודאי שלא נבקש מהאוכלוסייה להתחסן בלי שנהיה בטוחים במאה אחוז בבטיחות החיסון. מדינת ישראל תהיה מהמדינות הראשונות בעולם שתקבל את החיסונים, אבל היא כנראה לא תהיה ממש הראשונה".

- אתה תלך להתחסן בין הראשונים?
"יש פה דילמה לא פשוטה. מצד אחד ודאי שצריך להוות דוגמה אישית ולהתחסן. מצד שני אני שואל את עצמי באיזו זכות, אם נגיד יגיעו חצי מיליון חיסונים, אני נוטל את החיסון ולא אוכלוסייה בסיכון. אני מבטיח לכם שאם אהיה הראשון שמתחסן, למחרת תהיה כתבה ב-ynet 'איזה מנותק וחצוף, באיזה זכות הוא עושה חיסון שמגיע לאימא שלי ניצולת השואה?'.

עריכה אחרונה על ידי Legend
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג. עד אז כמו שאומרים אלוהים גדול. 

הצהרות לחוד ומעשים לחוד. 

מי שנדבק בעבר בקורונה לדעתכם, גם יהיה מחויב בחיסון? 

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לפחות לא בהתחלה.

כמו הרבה מכאן, אני רוצה לדעת קודם מה תופעות הלוואי שמתלוות לחיסון.

מעבר לכך, חשוב להבין שגם אם החיסון אפקטיבי לX זמן - בזמן הזה יכולה לרדת התחלואה בצורה דרמטית לגמרי (שילוב של חיסון טבעי של מי שחלה והבריא, והחיסון המלאכותי) מה שיכול גם להעלים את הוירוס מפני השטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת לדעת, כל חבר'ה ה"אחכה כמה חודשים/שנים ורק אז אראה" - מה זה יעזור לכם? ואם יהיו חו"ח תופעות לוואי שיתגלו רק בטווח בינוי-ארוך של 4/6/10 שנים (הרי בטווח הקצר כבר ראו שאין תופעות לוואי רציניות)? או שאתם פשוט בונים על זה שאחרים יתחסנו ו"יעשו בשבילכם את העבודה"? (תכלס, מתאים לישראלים)

ובכלל, לא מצליח להבין את ההיגיון, עבדו על החיסון הזה מיטב המוחות בעולם, ואנשים (לפחות בארץ, לא יודע מה קורה בחו"ל) מתייחסים אליו (לא משנה לאיזה, אולי חוץ מהרוסי) כאל משהו אפל וכאילו המטרה היא לפגוע בהם ולא להוציא את העולם מהמצב המחורבן הזה. כאילו כל הניסויים, הבדיקות, הפיתוחים שעשו שווים לת*ת, כשכל הדיוט מעביר עליהם ביקורת, וכאילו החבר'ה ב-FDA הם חבורה של פראיירים, ויש גם את החשש המוזר הזה מ"טכנולוגיה חדשה" (כי אתם בטח קוראים לעומק את כל רשימת הרכיבים של השמפו/משחת שיניים/תרופות/אוכל חדשים שאתם משתמשים בהם ומכניסים אותם לגוף). הזוי בעיניי. ממש מתנגדי חיסונים הדור החדש.

עלה עכשיו בערוץ 13 פרופ' איתן פרידמן והיטיב לתאר בדיוק את כל הנ"ל.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Blaz00r כתב:

אני מת לדעת, כל חבר'ה ה"אחכה כמה חודשים/שנים ורק אז אראה" - מה זה יעזור לכם? ואם יהיו חו"ח תופעות לוואי שיתגלו רק בטווח בינוי-ארוך של 4/6/10 שנים (הרי בטווח הקצר כבר ראו שאין תופעות לוואי רציניות)? או שאתם פשוט בונים על זה שאחרים יתחסנו ו"יעשו בשבילכם את העבודה"? (תכלס, מתאים לישראלים)

ובכלל, לא מצליח להבין את ההיגיון, עבדו על החיסון הזה מיטב המוחות בעולם, ואנשים (לפחות בארץ, לא יודע מה קורה בחו"ל) מתייחסים אליו (לא משנה לאיזה, אולי חוץ מהרוסי) כאל משהו אפל וכאילו המטרה היא לפגוע בהם ולא להוציא את העולם מהמצב המחורבן הזה. כאילו כל הניסויים, הבדיקות, הפיתוחים שעשו שווים לת*ת, כשכל הדיוט מעביר עליהם ביקורת, וכאילו החבר'ה ב-FDA הם חבורה של פראיירים, ויש גם את החשש המוזר הזה מ"טכנולוגיה חדשה" (כי אתם בטח קוראים לעומק את כל רשימת הרכיבים של השמפו/משחת שיניים/תרופות/אוכל חדשים שאתם משתמשים בהם ומכניסים אותם לגוף). הזוי בעיניי. ממש מתנגדי חיסונים הדור החדש.

אל תזלזל, הם עשו תואר  ביוטיוב. 

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Blaz00r כתב:

אז אל תבין את ההיגיון. אף אחד לא מכריח אותך ואני לא רוצה שיהיה לך כאב ראש. 

אף אחד לא אומר שיש מטרה אפלה ורוצים לפגוע באנשים, אבל לפעמים כאשר דברים לא נבדקים לעומק תקלות מתרחשות. במצב רגיל כאשר מפתחים חיסון תחילה מחסנים מתנדבים ואוספים מידע סטטיסטי על תופעות לוואי ויעילות החיסון במשך שנים ואפילו עשרות שנים. שום דבר מזה לא התרחש עם חיסוני קורונה. 

רוצה להיות בין הראשונים? לבריאות. אני אף פעם לא קונה מוצרים דור ראשון. 

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...