Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ידוע לכם אם יש אפשרות לשני מכשירי טלפון עם אותו מספר?

anonport
שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן. בחלק מהחברות זה עולה עוד כמה שקלים לחודש, והסים המשני יכול לשמש לשיחות בלבד. עליך לברר פרטנית בחברה הה אתה מנוי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את זה ברשת פלאפון. 

כמו שאמרו , שיחות ודאטה אבל לא SMS. עולה עוד 20 שקל בחודש.

שים לב שאם אתה מייעד את זה לסים לכול דבר, אז וואטסאפ לא תומכת בסים כפול. תוכל להשתמש רק בבמכשיר אחד בכול זמן נתון. 

היחידה שתומכת בריבוי מכשירים,  זאת טלגרם. 

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתם אומרים שיש כאלה שמאפשרות וכאלה שלא מאפשרות? אם כן - יש סיבה לאפליה הזאת? או שמאפשרים לכולם או לאף אחד.

אני רק צריך שתגידו לי אם יש חברות שמחליטות בעצמן כדי שאפנה במיידית למשרד התקשורת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, anonport כתב:

אז אתם אומרים שיש כאלה שמאפשרות וכאלה שלא מאפשרות? אם כן - יש סיבה לאפליה הזאת? או שמאפשרים לכולם או לאף אחד.

אני רק צריך שתגידו לי אם יש חברות שמחליטות בעצמן כדי שאפנה במיידית למשרד התקשורת

"אפלייה!", "אני אתלונן"... תנוח, חביבי.

מי אמר שכל חברה מחוייבת לספק את האופציה הזאת? מה אתה ישר צועק?

שאלת שאלה, קיבלת תשובה שעוזרת לך להתקדם, אז תתקדם.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

019 הם MVNO, הם לא בהכרח יכולים להציע את כל השירותים שמציעה חברה בעלת תשתית

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי ומה לגבי ווצאפ ווב? אני מתכוון לגרסה השולחנית. אני לא מומחה ולא משתמש בה אבל שמעתי שאפשר להתקין תוכנה ישירות במחשב. אם אני אתקין אני אוכל להמשיך להשתמש בה גם בלי סים פעיל באותם רגעים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. הטלפון חייב להיות פעיל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה כדי להפעיל וצאפ על שני המכשירים זה לא יעבוד. וצאפ משקיעה מאמצים רבים שחשבון אחד לא יעבוד על שני מכשירים בו-זמנית.

וצאפ ווב עובד כך שהגרסה במחשב עובדת תחת הגרסה בטלפון שחייבת להיות מופעלת.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הבנתי אחת מגירסאות הבטא העתידיות תבטל את הצורך של המכשיר סלולרי להיות דלוק ועם גישה לנתונים בשביל להפעיל WhatsApp Web על אותו חשבון.

בעצם יהיו לך שני קליינטים שונים (WhatsApp Web \ Desktop וגם WhatsApp Android \ iPhone) שעובדים על אותו חשבון, באופן עצמאי אחד מהשני.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...