Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב אחרי בדיקה אלו הדברים שצריך לתקן

Lennon88
שימו לב! השרשור הזה בן 1215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שיגיבו המומחים מרשה לעצמי בתור "לא מומחה" לומר לך,שזו בדיקה מוזמנת של חברת הליסינג (דומיקאר)- באדג'ט) ואם אתה רוצה להסתמך על הבדיקה הזו אז זה סוג של הימור ולא תמיד מחושב.

חוץ מזה,מכון הבדיקה אחראי כלפי מזמין הבדיקה בלבד ואתה לא כזה אז אם תסתמך על הבדיקה ותהיה תקלה המכון יתנער ממך ובקלות ("הדו"ח אישי ואינו ניתן להעברה" זה הרמז).

עניין גיר DSG 7 - אתה יכול לחפש כי יש בפורום חומר רב- מניח,שבגלל שהגיר לא באחריות (הרכב יצא מהאחריות) כמובן שהבוחן לא יסמן כתקין,אלא אם הוא לוקח סיכון לא מחושב שחלילה בחצי השנה הקרובה יתקלקל בו משהו פחות נורא (מצמדים שזה בלאי רגיל) או גרוע מכך.

יכול להיות שהגיר תקין ויכול להיות גם שצריך להחליף מצמדים- את זה ניתן לקבוע לאחר בדיקה במוסך.

העובדה שמערכת A-STOP  לא מתפקדת יכולה להיות בגלל מצבר חלש ותמוה שהוא סומן כתקין (במקרה הטוב) או בגלל משהו יקר יותר במקרה הרע- אלו הדברים היקרים שבלטו לי בכל אופן.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, colauti 9 כתב:

לפני שיגיבו המומחים מרשה לעצמי בתור "לא מומחה" לומר לך,שזו בדיקה מוזמנת של חברת הליסינג (דומיקאר)- באדג'ט) ואם אתה רוצה להסתמך על הבדיקה הזו אז זה סוג של הימור ולא תמיד מחושב.

חוץ מזה,מכון הבדיקה אחראי כלפי מזמין הבדיקה בלבד ואתה לא כזה אז אם תסתמך על הבדיקה ותהיה תקלה המכון יתנער ממך ובקלות ("הדו"ח אישי ואינו ניתן להעברה" זה הרמז).

עניין גיר DSG 7 - אתה יכול לחפש כי יש בפורום חומר רב- מניח,שבגלל שהגיר לא באחריות (הרכב יצא מהאחריות) כמובן שהבוחן לא יסמן כתקין,אלא אם הוא לוקח סיכון לא מחושב שחלילה בחצי השנה הקרובה יתקלקל בו משהו פחות נורא (מצמדים שזה בלאי רגיל) או גרוע מכך.

יכול להיות שהגיר תקין ויכול להיות גם שצריך להחליף מצמדים- את זה ניתן לקבוע לאחר בדיקה במוסך.

העובדה שמערכת A-STOP  לא מתפקדת יכולה להיות בגלל מצבר חלש ותמוה שהוא סומן כתקין (במקרה הטוב) או בגלל משהו יקר יותר במקרה הרע- אלו הדברים היקרים שבלטו לי בכל אופן.

דבר ראשון תודה על ההיענות המהירה והמקצועית אכן זה בדיקה שהוזמנה מבאדג'ט וממה שאני מבין ממך זה שעדיף בכל אופן ללכת למוסך מורשה ולבדוק את תקינות הגיר כולל המצמדים ודרך אגב בחברה נאמר לי כי התקלה של A-stop תוקנה ואכן המצבר הוא כבר שלוש שנים ברכב מה שמעיד על מצבר בסוף חייו והוא הוחלף ושוב תודה רבה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, הוא אומר לך שתיקח את הרכב למכון בדיקה מטעמך. לאחריי הבדיקה, אם היא תיהיה טובה, בהחלט ניתן לקחת למוסך מורשה ע"מ להתחבר למחשב הרכב.

הבדיקות של מגרשי הרכב לא שוות כלום

עריכה אחרונה על ידי dotan123
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, dotan123 כתב:

לא, הוא אומר לך שתיקח את הרכב למכון בדיקה מטעמך

אכן, זה הדבר הראשון לפני הכל -לפני שנכנסים לחברה ("בוקר טוב אלפייה על השולחן בבקשה" -נאמר כהלצה אבל בכל צחוק יש טיפת אמת).

אתה קונה רכב בכמה עשרות אלפי שקלים עם עבר של ליסינג במקרה הטוב והשכרה במקרה הרע.

במצב העניינים הזה,עברו של הרכב לוטה עוד יותר בערפל בהשוואה לרכישה מפרטי ויש צורך בבדיקה אובייקטיבית מטעמך בלי רצון לחסוך 500-6090 ש"ח

כדי לדעת או יותר נכון לוודא,שהרכב לא עבר תאונה יותר רצינית מהמתואר בטופס.

שאר הליקויים המכאניים ניתנים למו"מ כספי/מימוש אחריות מול חברת ההשכרה ככל שתתן כזו.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9
  • אהבתי 1

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, dotan123 כתב:

לא, הוא אומר לך שתיקח את הרכב למכון בדיקה מטעמך. לאחריי הבדיקה, אם היא תיהיה טובה, בהחלט ניתן לקחת למוסך מורשה ע"מ להתחבר למחשב הרכב.

הבדיקות של מגרשי הרכב לא שוות כלום

תודה

לפני 11 דקות, colauti 9 כתב:

אכן, זה הדבר הראשון לפני הכל -לפני שנכנסים לחברה ("בוקר טוב אלפייה על השולחן בבקשה" -נאמר כהלצה אבל בכל צחוק יש טיפת אמת).

אתה קונה רכב בכמה עשרות אלפי שקלים עם עבר של ליסינג במקרה הטוב והשכרה במקרה הרע.

במצב העניינים הזה,עברו של הרכב לוטה עוד יותר בערפל בהשוואה לרכישה מפרטי ויש צורך בבדיקה אובייקטיבית מטעמך בלי רצון לחסוך 500-6090 ש"ח

כדי לדעת או יותר נכון לוודא,שהרכב לא עבר תאונה יותר רצינית מהמתואר בטופס.

שאר הליקויים המכאניים ניתנים למו"מ כספי/מימוש אחריות מול חברת ההשכרה ככל שתתן כזו.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...