Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה (קצת דחופה) בהחלטה לפני קניית טויוטה ורסו מצורף דוח בדיקה

Graphi
שימו לב! השרשור הזה בן 1240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי בדיקה לטויטה ורסו יד 2 75,000 ק"מ. ספר טיפולים מסודר.

מבקש 4k מעל המחירון של יד 2. יש לציין שזה שוק בעייתי וכל רכב עם נתונים דומים נחטף.

מה אתם אומרים?

תודה, יוסי.1838165194_.thumb.jpg.05e6d9a3fdb6fdfd0353f3491faecbd5.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4 מעל מחירון ? 

אני רואה פה הרבה בלאי לרכב עם 75000 ק"מ, לא חושב שהייתי משלם עליו מחירון ובטח שלא 4000 שקל מעל.

דרוש פה יישור קו של כמה אלפי שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Roycohen1979 כתב:

דרוש פה יישור קו של כמה אלפי שקלים.

השאלה מה באמת חשוב כאן ומה בולשיט?

הוא הוריד לי 1000 שקל על 2 צמיגים אחוריים ועל כיוון פרונט.

איזה עוד דברים שהם באמת חשובים צריך להוציא עליהם כסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש כאן הרבה הרבה מעבר לכסת'ח הרגיל.  גם מתחת למחירון הייתי בורח.  במקרה הטוב - זה רכב מוזנח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא הוריד לך 1000 שקל מתחת למחירון או מתוך ה4000 שקל שביקש מעל המחירון ?

יש כאן כיוון פרונט, יש רכב שצריך פרונט אחרי 75000 ק"מ ויחד עם מעיכות בתחתית, קפיציות לקויה (אני מניח שמדובר בבולמי זעזועים) ונקישות במתלה נראה שמישהו הפך את האוטו הזה למכונית ראלי או לכל הפחות לקפצית פסי האטה. 

תוסיף סרק לא יציב (אולי חיישן נקישות ?!) ותקבל רכב לא מטופל, לא אהוב, מוזנח וגם ננהג באגרסיביות.

משלמים מעל מחירון על רכב נדיר, פריט מיוחד ושמור וגם זה בקושי, לא משלמים מעל מחירון על רכב מוזנח.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Graphi כתב:

מבקש 4k מעל המחירון של יד 2

1. מה מחירון לוי יצחק שלו לאחר שקלול? לפעמים יש הבדל של עשרות אחוזים במחירונים. מחירון יד 2 לא רלוונטי לצורכי ביטוח. 

2. מדובר כל רכב די מוזנח שלאחר שתרכוש אותו תצטרך להשקיע עוד כמה אלפים טובים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Roycohen1979 כתב:

הוא הוריד לך 1000 שקל מתחת למחירון או מתוך ה4000 שקל שביקש מעל המחירון ?

מתוך ה4000 שביקש.

לפני 3 שעות, dotan123 כתב:

מה מחירון לוי יצחק שלו לאחר שקלול?

האמת שלא ידעתי שאפשר לגשת למחירון הזה באמצעות האפליקציה בחינם, הייתי בטוח שזה בתשלום.

אני ינסה לבדוק את זה.

לגבי האוירה הכללית של התגובות אני רוצה לומר כמה דברים:

1. בבדיקה, התיאור של הבעיות נכתב בצורה מוגזמת ומנופחת. דוגמאות: קפיציות לקויה: נסעתי עם האוטו שעתיים בתוך העיר ומחוצה לה והנסיעה נעימה וחלקה גם כשיש מהמורות / במפרים (ואני יודע איך נשמע בולם / תושבת בולם תקול/ה). לתקן זוויות ומערכת היגוי ואיזון (כיוון פרונט): הרכב לא בורח לשום כיוון, גם לא בבלימה חזקה. פנסים ראשיים פגומים: הם מאירים בלילה מעולה, רק שיש עכירות מסויימת. מעבר לכך, הרבה מהאיקסים שיש זה דברים שהוד מעלתו לא טרח לבדוק בעצמו אלא רצה שאני יעשה במוסך כמו ברקסים, לסרוק תקלות בתיבת ההילוכים, או דברים שוליים כמו ריפוד.
  2. בעל הרכב טיפל במוסך מורשה ושׂם רק חלקים מקוריים גם כשזה עלה לו אלפי שקלים (הכל מתועד בספר רכב). אז יכול להיות שהוא לא ליקק את הרכב, אבל לטפל במה שהיה צריך הוא טיפל.
  3. עוד משהו חשוב - אולי החשוב ביותר מבחינתי - אני מחפש ורסו כבר כמה חודשים, וכל הרכבים ב-50-60K שח זה רכבים עם קילומטר גבוה מאוד והיה בעבר של חברת ליסינג. הרכב הזה, ק"מ שכמעט לא בנמצא! ועבר רק ידיים פרטיות (כרגע יד שניה). קחו בחשבון שאני בלי רכב וכל רכב שמוצא חן בעיני ואני רוצה לקחת לבדיקה, כרוך בהפסד יום עבודה (נסיעה באוטובוסים!!!) ותשלום על הבדיקה. אז אני יודע שהוא מבקש מחיר גבוה, השאלה אם זה לא שווה את זה?

תודה לכם!

עריכה אחרונה על ידי Graphi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מה המחירון בלוי יצחק ותתקדם משמה. אל תשכח להכניס חודש עלייה לכביש ודגם מדויק, דהיינו רמת אבזור

ועוד משהו: לא מחייב שבנסיעה תרגיש משהו לא תקין. יכול להיות שיש דברים לא תקינים ואתה בכלל לא מודע להם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה הכול עניין של החלטה והעדפה שלך, אם אתה חייב רכב ונעול על הדגם הזה (מבין אותך רכב מצויין) ומתקשה למצוא משהו אחר ברמה אז אין בעיה, ואם ביחס לאחרים שראית הוא במצב טוב אז בכלל אין בעיה.

אתה לא קונה רכב חדש ויש הרבה כסתח״ים בדוחות הבדיקה גם ברכבים חדשים בהרבה, אם לא הרגשת שום בעיה ואתה מודע לכך שיתכן ותצטרך יישור קו כלשהו אז כל מה שנשאר לך זה להתמקח על המחיר.

קיבלת פה עצות אבל בסופו של דבר זאת ההחלטה שלך ואם הרכב מתאים לך וחיפשת הרבה זמן אז פשוט תקנה אותו- זה לא רכב מת, זה רכב שצריך יישור קו מסויים, חלק בעדיפות גבוהה וחלק בעדיפות נמוכה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, dotan123 כתב:

תבדוק מה המחירון בלוי יצחק ותתקדם משמה

יכול להיות שהמחיר שהוא הציע לך הוא גבוה יותר מ-4,000 ש"ח מעל המחירון שאתה חושב, כי יכול להיות שלוי יצחק תמחר אותו במחיר נמוך יותר.

כמובן שגם יכול להיות הפוך...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון לוי יצחק באפליקציה כאשר הזנתי עליה לכביש ביוני 2014 , יד 2 עם 75000 ק"מ , מחיר משוקלל 65,700.

כמה הוא מבקש ?

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, CX25GTI כתב:

מחירון לוי יצחק באפליקציה כאשר הזנתי עליה לכביש ביוני 2014 , יד 2 עם 75000 ק"מ , מחיר משוקלל 65,700.

כמה הוא מבקש ?

במחירון יד 2, עם אותם נתונים כמו שאתה הקלדת, התקבל מחיר של 67,100 ש"ח.

מכיוון שהמ"ר גלוי בבדיקה, 68-522-30, הרשתי לעצמי לחפש מידע על הרכב, נמצאה מודעת המכירה, המוכר דורש 75,000 ש"ח לפי המודעה (מצ"ב). יכול להיות שמדובר במודעה ראשונית ואח"כ הוא הוריד את המחיר. איני יודע.

לפי הדרישה של המוכר (שוב, בהנחה שהמודעה עדכנית) המחיר שהוא דורש זה 9,300 ש"ח מעל מחיר מחירון לוי יצחק, בערך 13-14% מעל המחירון. מנתין לפות"ש שיגיד מה המחיר המוצע.

‏‏לכידה.PNG

1.PNG

עריכה אחרונה על ידי dotan123
תוספת הודעת מכירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, dotan123 כתב:

מנתין לפות"ש שיגיד מה המחיר המוצע.

לפני כן, תאריך העליה לכביש הוא נובמבר 2014 מה שמקפיץ את המחירון ל-69,100

image.png.ffb7c54a536c22866a4d21669010061a.png

היה לי מונח בראש 70,000 עגול וכשהוא אמר לי 74K חישבתי 4K מעל המחירון.

הסתמכתי על מחירון יד 2 בלבד שהוא בדרך כלל המחירון הנמוך.

לגבי המחירון של לוי יצחק, קצת גיגלתי איזה מחירון הוא הקובע, וראיתי שאין באמת משהו ברור, המוכרים מבקשים לפי לוי יצחק שהוא בד"כ הגבוה, והקונים את יד 2.

אשמח אם מי מהכותבים למעלה יעזור לי באישי, אודה לו מאוד!

עריכה אחרונה על ידי Graphi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, Graphi כתב:

הסתמכתי על מחירון יד 2 בלבד שהוא בדרך כלל המחירון הנמוך.

זה בכלל לא נכון, משתנה מדגם לדגם. יש רכבים שיש פערים של עשרות אחוזים במחירונים!

לפני 23 דקות, Graphi כתב:

קצת גיגלתי איזה מחירון הוא הקובע,

לצורכי ביטוח רק מחירון לוי יצחק קובע. דהיינו אם קנית רכב במחירון יד 2, ונניח והוא היה גבוה ב-15% (נניח) ממחירון לוי יצחק, בעת תאונה או גניבה חס ושלום ובהנחה שיש לך ביטוח מקיף אזי תפוצה לפי מחירון לוי יצחק ולא יעניין אף אחד ששילמת מחירון יד 2 על האוטו. לא הוגן אבל ככה זה עובד.

לפי האפליקציה של לוי יצחק, כאשר מכניסים את הנתונים שרשמת, יד שנייה, 75K, עלייה לכביש נובמבר 2014,  המחירון הוא 65,664 ש"ח (מצ"ב תמונה). 74,000 ש"ח שהמוכר הציע הם 8,336 ש"ח מעל המחירון המשוקלל. 12-13% בקירוב מעל המחירון.

נ.ב. - שלא תחשוב חס ושלום שאני מנסה להניע אותך שלא לרכוש את הרכב, פשוט אני נותן לך מידע ע"מ שתקבל את ההחלטה הנכונה עבורך.

IMG_0746.jpg

IMG_0747.jpg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...