Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לקנות אופל- האם הקרוסלנד הוא דגם שונה מהדגמים האחרים שהיו להם בעבר בעיות עם הגיר?

אבנר-4
שימו לב! השרשור הזה בן 1236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה לי אחלה רכב ואחלה מחיר.

ממה שאני קורה היו בעבר בעיות בדגמים של אסטרה, אינסיגניה -  האם מדובר ברכב אחר בגיר ומנוע שונה?

אבנר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרוסלנד הוא דגם שימא לאחר המעבר של אופל מGM לקונצרן PSI, מדובר במנועים של הקונצרן שמגיעים גם ברכבי סיטרואן ופג'ו ולא במנועי האקוטק של ג'נרל מוטורס.

אגב גם באופל\ שברולט בעיות המנועים נפתרו בשלב מסויים ותוכננו מחדש יחד עם מעבר לפרוטוקול טיפולים מעודכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, אבנר-4 כתב:

האם מדובר ברכב אחר בגיר ומנוע שונה?

חיובי - מנוע וגיר שונים. 
כיום רכבי אופל משתמשים במנועים והגירים
בהם נעשה שימוש ברכבי הקונצרן - PSA ( פיג'ו - סיטרואן - אופל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Roycohen1979 כתב:

הקרוסלנד הוא דגם שימא לאחר המעבר של אופל מGM לקונצרן PSI, מדובר במנועים של הקונצרן שמגיעים גם ברכבי סיטרואן ופג'ו ולא במנועי האקוטק של ג'נרל מוטורס.

אגב גם באופל\ שברולט בעיות המנועים נפתרו בשלב מסויים ותוכננו מחדש יחד עם מעבר לפרוטוקול טיפולים מעודכן.

אז נראה שהקרוסלנד הוא אחלה מחיר לקטגוריה הזאת. הבעייה שלי היא שמבחינת תקציב עדיף לי רכב ישן של אופל.. שהם הרבה יותר זולים.  זה די מפתה. אני משער שהמחיר זול בגלל הבעיות שהיו להם. המנוע שלהם  השתנה באיזשהו שלב, לא?  זאת אומרת אם הם נקנו על ידי יצרן אחר PSI אז כנראה שמשנת 2018 המנועים כבר טובים כמו שאמרת. בקיצור מאיזה שנות ייצור כדאי להימנע- האם רכב שנת 2012 זה אותו סוג מנוע של 2014 -2017 ברכבים של ה-1.6 ליטר (מריבה / אינסיגניה?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הקרוסלנד, לפחות לידיעתי המחייבת בדיקה נוספת, יוצר רק רק עם מנועים צרפתיים של 1.2 טורבו בנזין ו 1.5 טורבו דיזל של  PSA. הוא למעשה היורש של המריבה והגיע לכאן בשלהי 2017, משהו כזה. ושוב ולידיעתי אין קרוסלנד לפני 2017. הדגם הזה חדש יחסית ונסיעת מבחן שעשיתי עליו אי שם לפני שנתיים ( 110 סוסים, היום כבר 130 ) השאירה טעם טוב, לדעתי עדיף על האחות המקבילה 2008 של אותו זמן במיוחד בכל הנוגע למרחב לנוסעים ומטען.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...